Web Sitesi Tasarım Fiyatları 2022

Web Tasarım Ortalama Fiyatları 2023

İşletmenizin dijital dünyada yer alması ve kurumsal imajı ile kısa sürede daha fazla müşteri çekmesi için web sitesi tasarımına ihtiyacınız var. Web sitesi tasarım fiyatları genellikle paket şeklinde ücretlendirilmektedir.

Current Works ile hazır web sitesi ya da size özel web sitesi yaptırma şansınız var. Profesyonel web sitesi tasarımı ile dijitalde sizler de markanızın dışa dönük ve ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Web tasarım konusunda bir web tasarım ajansı ile çalışabilir ya da freelance bir web tasarım uzmanından destek alabilirsiniz.

Aklınıza web sitesi konusunda bir fikir yoksa hemen sizin için bir demo çalışması hazırlayalım. Web tasarım uzmanı ile görüşerek istediğiniz web sitesine karar verebilirsiniz.

İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde faaliyet gösteren firma iş ortaklarımıza yenilikçi ve SEO odaklı web siteleri tasarlıyoruz.

Ortalama web sitesi tasarım fiyatları 500 TL ile 100 bin TL arasında değişiklik gösterebilir. İnternet üzerinden fiyat bilgisi almak yerine hemen bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizin için farklı web sitesi paketlerinin olduğu bir fiyat listesi gönderebilir.

Hemen bizi arayın ve güncel web sitesi tasarım fiyatları hesaplama sonrasında sizlere fiyat teklifi sunalım.

Hazır Web Sitesi Tasarım Fiyatları

İşletmeler genellikle basit düzeyde ihtiyaçları için hazır tasarım web sitelerini tercih ediyorlar. Web tasarım ajansları genellikle düşük bütçeli çalışmalarda hazır web sitelerini öneriyorlar. Bu tasarımlar ekibimiz tarafından daha evvel hazırlanıyor ve sektöre özel yazılımlar ve özellikler barındırıyor.

Avukat web sitesi, doktor web sitesi gibi birçok alanda özel web sitelerini hazır paket olarak satışa sunuyoruz. Bizler her zaman müşterilerimize özel tasarımlar önersek de bütçesi düşük olan müşterilerimiz için hazır web sitelerini de öneriyoruz.

Hazır tasarım web sitelerinde sektörünüzün dinamiklerine göre daha evvel hazırlanan temalar bulunuyor. Bu temalarda kişiselleştirme yani isteklerinize uygun değişiklikler yapılamıyor. Kişiselleştirmeler için ek ücretler ödemeniz gerekmektedir.

Hazır web sitesi fiyatları 1000 TL gibi tutarlardan başlayarak 2 bin TL’ye kadar çıkıyor. Sektöre ve ihtiyaçlarınıza özel bu fiyatlar değişiklik gösteriyor. Hazır web tasarım fiyatları için hemen bize yazın ve fiyat teklifi verelim.

Özel Tasarım Web Sitesi Fiyatları

web sitesi tasarımı yapılırken

İşletmeler kurumsal ihtiyaçlarına uygun, dijital pazarlama hedeflerini destekleyen ve özgün bir web sitesi talep ediyorsa özel tasarım web siteleri tasarlıyoruz.

Özel tasarım web siteleri tamamen markanızın ihtiyaçlarına ve taleplerine göre tasarlanıyor. Tema ve özellikleri tamamen yazılım uzmanlarımız tarafından size özel tasarlanıyor.

Özel tasarım web sitesi fiyatları 4 bin TL’den başlayarak 20 bin TL’ye kadar çıkıyor. Web tasarım projelerimizde özel tasarım olarak çalışıyorsak tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre entegrasyonlar sunuyoruz.

Bu web sitelerinde istediğiniz tüm özelliklere göre web sitesi tasarlıyoruz. İstediğiniz ek özellikler için ekstra bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre web sitesi tasarlayarak sizlere sunuyoruz. Profesyonel özel tasarım web siteleri için hemen bizi arayın ve fiyat teklifi alın.

WordPress Web Tasarım Fiyatları 2023

Web sitenizde popüler ve tamamen pratik bir yönetim sistemi istiyorsanız dünyada en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress’i de tercih edebilirsiniz.

WordPress web siteleri için sizin taleplerinize özel olan temaları seçiyor ve tamamen ihtiyaçlarınıza uygun tüm güncel WordPress eklentileri ve teknolojilerini dikkate alarak web sitesi tasarlıyoruz.

WordPress web siteleri tasarlarken öncelikle sizlerin sektörüne özel lisanslı temalar seçiyoruz. WordPress web sitesi fiyatları 2 bin TL’den başlıyor ve 3-4 bin TL’ye kadar sizlerin ihtiyaçlarına göre daha da artıyor.

Yenilikçi web sitesi ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşabilir ve WordPress yönetim sistemiyle size domain, hosting ve lisanslı tema da dahil olmak üzere profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. WordPress web site fiyatları için bize ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz.

WordPress tabanlı web sitelerini genellikle kişisel müşterilerimize ve ihtiyaçları çok detaylı olmayan müşterilerimize öneriyoruz. SEO uyumlu web siteleri ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın ve Current Works olarak sizlere WordPress tabanlı web sitesi sunalım.

E Ticaret Sitesi Ortalama Fiyatları 2023

E ticaret faaliyetleri yürütmek istiyorsanız ya da e ticaret faaliyetlerinizi genişletmek istiyorsanız hemen ekibimizle çalışabilirsiniz. E ticaret sitesinde öncelikle sektörünüze ve ürün hacminize özel bir planlama yapıyoruz.

Bunun dışında ürün tanıtımı, satış entegrasyonları, ödeme sistemleri, stok takip sistemleri gibi birçok ek entegrasyon bulunuyor. E ticaret sitesi fiyatları 5 bin TL’den başlayarak 40 bin TL’ye kadar çıkıyor. E ticaret sitelerinde müşteri hacminize göre SEO uyumlu, satış odaklı web siteleri tasarlıyoruz.

E ticaret sitelerinde sektörünüzde sizi öne çıkaracak ve müşterilerinize kusursuz bir satın alma deneyimi yaşatacak özel tasarım e ticaret siteleri tasarlıyoruz. E ticaret web tasarım fiyatları konusunda hemen bizlerden teklif alın.

Kişisel Web Tasarım Fiyatları 2023

Web tasarım hizmeti almak isteyen kişisel müşterilerimize de özel fiyatlarla hizmet veriyoruz. Blog sitesi başta olmak üzere kişisel bir kullanıcı olarak internet üzerinde web sitesine sahip olmak istiyorsanız hemen ekibimizle görüşerek kişisel web sitesi fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Web sitenizin uzantısı com.tr olacaksa fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kişisel web sitelerinde SEO uyumlu, dönüşüm odaklı ve sade tasarıma sahip web siteleri tasarlıyoruz.

Web sitesi tasarım fiyatları gördüğünüz gibi ihtiyaçlarınıza göre 1000-1500 TL’den başlıyor ve 20-30 bin TL’ye kadar çıkıyor. Sizlerin taleplerine göre bu tutar artış da gösterebiliyor. Web tasarım fiyatları konusunda teklif almak için hemen Current Works ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir, İstanbul ve Ankara’da Web sitesi tasarım fiyatları ne kadar?

Web sitesi tasarım fiyatları, kurulacak sitenin özelliklerine bağlı olarak büyük farklılıklar gösterebilir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi yoğun ticari ortamların söz konusu olduğu şehirlerde, web siteleri belli kategorilerde değerlendirilip fiyatlandırılarak satışa sunulur.  

Örneğin, hazır web sitelerinin satış fiyatları ile kişiye ya da firmaya özel web sitelerinin ücretleri aynı değildir. Hazır web siteleri için de bahsettiğimiz ortalama fiyatlar sunulur. Örneğin; hazır e-ticaret sitesi, hazır doktor sitesi gibi yazılımlar, satın alan firmanın bilgileri ile donatılarak daha uygun fiyatlarla sunulabilir.

Firma veya kişi eğer kendine özel bir site istiyorsa, yazılım ve tasarım bakımından sıfırdan başlayan bir süreç söz konusu olur. WordPress alt yapılı sitelerde bu süre daha kısa ve maliyet daha düşük olabilirken, tamamen özgün kodlarla yazılacak Web sitesi tasarım fiyatları, sitenin barındıracağı uygulama ve toplam hacme bağlı olarak çok farklı olabilir. 

Web tasarımı ajansı ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı belirtebilir ve sizin için uygun olabilecek seçenekleri öğrenebilirsiniz. Maliyet kıyaslamasını bu şekilde yapmanızda fayda vardır.

Web Tasarımı Fiyat Teklifi

Web sitesi dijitalde varlık göstermek isteyen işletmeler için mutlaka yatırım yapılması gereken bir alandır. Eskisi gibi sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli olmuyor. Arama motorlarında performans gösterecek, SEO’ya uygun, kullanıcı deneyimi vaat eden, kolay yönetilebilen, hızlı ve mobil uyumlu dinamik bir web sitesine ihtiyacınız var.

Web sitesi tasarımı fiyatları sektöre, hedeflerinize, beklentilerinize, web sitenizdeki entegrasyonlara ve taleplerinize göre değişiklik gösterir. Web sitesi tasarımı uygun fiyatlardan başlasa da tasarım ve iş yüküne göre maliyetler artabilmektedir.

Current Works ile markanızın dijital dünyadaki ofisi olan web sitenize hemen sahip olun. Web sitesi tasarımı hizmetimizi satın almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Hepsini İncele

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir