Video Prodüksiyon Hizmeti

Video Prodüksiyon Hizmeti

Markalar artık vermek istedikleri mesajları sıkıcı metinler ya da durağan görseller üzerinden vermiyorlar. Etkili ve ilgi çekici içerikler üreten firmalar çoktan video içeriklerine yönelik çalışmalar yapmaya başladı. Bu durumda da video prodüksiyon hizmeti için ihtiyaç çok daha fazla olmaya başladı.

Marka mesajını etkili bir şekilde takipçilerine ulaştırmak ve markanın gücünü kanıtlamak isteyenler kaliteli bir prodüksiyon hizmeti almak istiyorlar.

Video prodüksiyon süreci, bir videonun üretim sürecinin tüm aşamalarını içine alan süreçtir. Markalar için video üretim süreci üç aşamadan meydana gelir. Bu süreçte tüm aşamalarda profesyonel bir şekilde çalışmak ve titiz hareket etmek gerekir.

Markanızın mesajını en iyi şekilde yansıtacak video prodüksiyon hizmeti almak istiyorsanız hemen ajansımız ile iletişim geçebilirsiniz.

Video Prodüksiyon Hizmeti Aşamaları

Video prodüksiyon hizmeti almak istiyorsanız yapım öncesi, yapım sırası ve yapım sonrası olmak üzere üç aşamalı bir hizmet alırsınız;

1. Pre-Prodüksiyon Aşaması

Pre-Prodüksiyon aşaması, video prodüksiyon hizmetinin çekim öncesi aşamasıdır. Burada yaptığımız çalışmalar genel olarak şöyle;

 • Hedef kitlenizi analiz ediyoruz. 
 • Rakip analizi ve sektör analizi çalışmalarımızı yürütüyoruz.
 • Benchmarking çalışmalarını hayata geçiriyoruz.
 • Elde ettiğimiz analizler sonrasında global iletişim trendlerini de inceliyoruz.
 • Daha sonra markanızın kurumsal yapısına ve hedeflerine uygun bir konsept oluşturuyoruz.
 • Temel noktaları belirledikten sonra metin yazma ve senaryo haline getirme sürecimiz oluyor.
 • İhtiyaç olması halinde seslendirme metinleri ve diyaloglar videonuzun konseptine göre belirleniyor. Gerekli olması halinde bire bir metin odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Bu aşamadan sonra artık yapım öncesi sürecimiz tamamlanıyor.

2. Prodüksiyon

Video prodüksiyon hizmeti kapsamında ikinci aşamamız ise prodüksiyon süreci oluyor. Bu aşamada şu çalışmaları yapıyoruz;

 • Pre-prodüksiyon aşamasında belirlenen konsept ve senaryoya göre profesyonel çekim ve görsel tasarım çalışmalarını yürütüyoruz.
 • Konseptiniz içinde gerçek görüntüler söz konusu ise senaryonuza uygun video çekimleri yapıyoruz. Ancak gerçek görüntüler olmayacaksa infografik ve motion graphics çalışmaları için senaryoya göre görsel tasarım sürecini yürütüyoruz.
 • Çekimlerimizi ya da görsel tasarım çalışmalarını tamamladığımızda görüntüler üzerinden video prodüksiyon hizmeti için görsel stokları tamamlıyoruz. İhtiyaç duyulursa hazır stok görüntüleri de satın alabiliyoruz.

Görsel stokların da tamamlanması ile prodüksiyon sürecimiz de sona eriyor.

3. Post Prodüksiyon

Post prodüksiyon aşaması, yapım sonrasıdır ve video prodüksiyon hizmetinin son aşamasıdır. Bu bölümde şu çalışmaları yapıyoruz;

 • İlk iki aşamada ortaya çıkan konsept ve görsel stoklar düzenleniyor.
 • Motion graphic design artistleri, prodüksiyon sürecinde yer alan görsel tasarım çalışmalarına hareket veriyor. Tüm görseller konsept ve senaryoya uygun halde video haline getiriliyor.
 • Bu aşamada kurgu, montaj, ses ve müzik çalışmaları yürüterek video prodüksiyon sürecini tamamlıyoruz.

Markanız için başarı getirecek bir video prodüksiyon hizmeti için tüm aşamalarda titiz hareket etmek gerekir. Bizler dinamik çalışan, trendleri takip eden, son teknoloji stüdyolarda çalışan ve tecrübesi ile göz dolduran bir ekiple çalışıyoruz ve sizlere başarılı video prodüksiyon projeleri üretiyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmeti Avantajları Nelerdir?

 • Markanızı çok daha etkili şekilde çalışıyoruz. Markanıza değer katacak çekimler ve prodüksiyon hizmetleri sağlıyoruz.
 • Markanız için Influencer Marketing yani etkileyici pazarlama hizmetleri sayesinde sosyal medya fenomenleri etkisi ile markanızı tanıtıyoruz. Böylece markanız sosyal medyada çok daha etkili bir şekilde tanıtılıyor.
 • Ürün ve hizmetlerinizi kısa bir süre içinde geniş bir müşteri kitlesine çok daha etkili ve hızlı bir şekilde tanıtabiliyorsunuz.
 • Ekibimiz tarafından iç ve dış mekanlarda yapılan çekimlerde kurgu, montaj, yardımcı oyuncu gibi tüm ihtiyaçları ajansımız karşılıyor ve size sadece süreci takip etmek kalıyor.
 • İstediğiniz mecralarda video içeriklerle markanızı tanıtabiliyoruz. Sosyal medya platformları, web sitesi ya da farklı alanlarda tanıtım çalışmalarına uygun prodüksiyonlar yürütüyoruz.
 • Markanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde ortaya koyacak ve marka bilinirliğinizi arttıracak prodüksiyon projeleri yürütüyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmetleri Neleri Kapsar?

Video prodüksiyon hizmeti kapsamı markanız için üretim, tasarım, yaratma ve optimizasyon süreçlerinin tamamını kapsıyor. Size değer katacak prodüksiyon çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz.

Video prodüksiyon hizmeti kapsamı şöyledir;

Reklam Filmi: Markanızın ihtiyaçları kapsamında bir reklam filmi çekiyoruz. Hem iç mekan hem de stüdyo çekimleri yapıyor ve sosyal medya platformlarına uygun optimizasyonlar da yapıyoruz.

Tanıtım Filmi: Markanıza ait ürün ve hizmetleri müşterilerinize ulaştırmak adına tanıtım filmi de çekiyoruz.  Markanızı en iyi şekilde tanıtacak ve yeni müşteriler kazandıracak tanıtım filmleri için ekibimizle çalışabilirsiniz.

Ürün Tanıtım Filmi: Yeni ürünlerinizi ya da mevcut ürünlerinizi piyasaya tanıtmak istiyorsanız ürün tanıtım filmi çekimi de yapıyoruz. Ürünlerinizin bilinmesi ve daha fazla satış yapabilmek için bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf Çekimi: Ürün, marka ve diğer fotoğraf çekimi ihtiyaçlarınızda ekibimiz yanınızda. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yüksek kalitede dış mekan ve stüdyo çekimleri yapıyoruz.

Drone ile Çekim: Havadan çekim hizmeti almak isteyenler için drone ile çekim hizmeti veriyor ve çok düşük maliyetlerle markanızı tanıtmaya odaklanıyoruz.

Kurgu ve Montaj: Video prodüksiyon hizmeti için en önemli aşama olan kurgu ve montaj aşamalarında tamamen kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun çalışmalar yapıyoruz.

Profesyonel video prodüksiyon hizmeti için Current Works ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Video Prodüksiyon Hizmeti Fiyatları

Video prodüksiyon hizmeti fiyatları konusunda bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her müşterimizin ve her projenin ihtiyaçları ve çalışma süreci farklı olduğu için sizleri dinledikten sonra yaptığımız planlama sonrasında fiyat verebiliyoruz.

Fiyat teklifi için bizi arayabilir ve bir ön görüşme planlayarak markanızı en iyi şekilde yansıtacak video prodüksiyon projeleri için fiyat teklifi hemen alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir