24 Saatte SEO Teklifi Alın!

24 Saatte SEO Teklifi Alın!

SEO hizmetlerimizle markanızın dijital platformlar üzerinde yükselmesini sağlıyoruz. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için doğru anahtar kelimeleri seçiyoruz.

SEO süreçlerinde rakip analizi, sektör analizi, web site optimizasyonu, içerik optimizasyonu, sosyal medya optimizasyonu gibi profesyonel süreçlerde sizlere destek veriyor ve marka değerinizin artması için çözümler sunuyoruz.

SEO hizmetleri konusunda, taleplerinizi ilettikten sonra bir SEO teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifini kabul ettikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.

SEO hizmeti profesyonel bir süreçtir. Bu sürecin uzmanları tarafından yönetilmesi gerekir. SEO uzmanlarımız, sektörünüze dair bilgiler toplar, sektörünüzde en çok aratılan anahtar kelimeleri seçer.

Anahtar kelime rekabeti, sektör rekabeti gibi konular üzerine çeşitli istatistikler üzerinden analiz yaparak SEO çalışmalarıyla hedeflerinize hayal ettiğiniz vadeden daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. SEO teklifi verebilmemiz adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmetleri

SEO süreci profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. İşletmenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için SEO sürecinin koordineli bir şekilde ilerlemesi gerekir. SEO çalışmalarından küçük çaplı işletmelerden, global markalara kadar tüm işletmeler yararlanabilirler.

SEO süreçlerini yönetecek olan uzmanın nitelikli, analiz ve istatistiklere dayalı bir çalışma gerçekleştirmesi gerekir.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak ürün ve hizmetlerinizin büyük kitleler tarafından tercih edilmesini sağlar. Fakat SEO çalışmalarında anahtar kelime seçimi son derece önemlidir.

Anahtar kelime seçimi yaparken sektörünüzde rekabeti olan doğru anahtar kelimeleri seçmelisiniz. Bu süreçte Current Works SEO Ajansı olarak sizlere profesyonel bir hizmet olanağı sunuyoruz.

SEO çalışmalarında firmanızın tüm beklentilerini karşılıyor ve çalışmalarımızı anahtar kelime analizi, sektör analizi, rakip firma analizi gibi hususları göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde firmamızın sunmuş olduğu profesyonel SEO Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO, yani arama motoru optimizasyonu, internet sitelerinin arama motorlarındaki sıralamalarını arttırıp, daha çok değerlenmesini sağlamak ve internet sitesinin ziyaretçi sayısının yükseltilmesini sağlayan çalışmalardır.

SEO açılımı Search Engine Optimization demektir. Bu durum da internet sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun biçimde şekillenmesiyle mümkün hale gelebilir.

SEO hizmeti sayesinde internet siteleri üst sıralara çıkarken satış ve hizmetlerinin yükselmesi doğal olarak artar. Detaylı bir SEO çalışması için arama motorlarının bütün kriterlerine uyulması, internet sitesinin genel görüntüsü ve içeriğinin dikkate alınması gerekir.

“SEO, DİĞER ADIYLA ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU, GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDAKİ EN İDEAL REKLAM ve PAZARLAMA STRATEJİLERİNDEN BİRİDİR.”

İnternet sitenizin tasarımını yaparken güncel teknik SEO kuralları dikkat alınmalıdır ve bu şekilde bir tasarım süreci gerçektirilmelidir.. Bu sayede olası teknik SEO hatalarının önüne geçilebilmektedir.

İyi bir Arama Motoru Optimizasyonu hizmetine ihtiyacınız var ise şirketlerinizin ihtiyaçlarınızı belirleyip geri kalan bütün işlemleri firmamızın profesyonel ekiplerine bırakın.

SEO Nedir?

SEO Nedir

SEO, internet sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması ve internet sitelerinin tüm alanlarda verimli çalışmalar yapabilmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür.

İnternet mecralarında bilgi ve ürünler aramak adına kullanılmakta olan arama motorları, bu özelliklerle internet platformlarının en yüksek ziyaretçi ve müşteri kaynaklarını sunmaktadır.

Arama sonuçlarında ziyaretçilerin ilk sayfalardaki siteleri ziyaret etmeleri, zaman geçtikçe SEO sektörünün gelişmesini ve önem kazanmasını sağladı.

SEO, ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında üst sıralarda yer alıp, bu kelimelerle arama trafiğinde en yüksek ziyaretçiye ulaşmayı amaçlar.

SEO faaliyetleri bu anlamda internet sitelerini bütün yönleriyle arama motorlarında uyum bir hale getirip, ziyaretçilerine hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaşılabilen bir mecra oluşturmayı hedefliyor.

SEO internet sitelerinin daha kolay anlaşılması ve daha kolay kullanıma sahip olması ve ziyaretçilere aradıkları şeyleri verebilecek seviyelere gelmesine yardım etmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu bugünlerde sıkça rastladığımız bir kavram haline geldi. Arama motoru optimizasyonu nedir sorusu birçok kişinin merak ettiği bir soru haline gelmişken, işletmelerin, markaların ve farklı sektörlerden birçok kurum ve kuruluşun önem verdiği çalışmalar haline gelmiştir.

Arama motorlarının belirli kuralları ve kriterlerine uygun yapılması gereken çalışmalar olan SEO çalışması yani arama motoru optimizasyonu (AMO) sabır isteyen ve uzun vadede başarı getiren çalışmalardır.

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında yaptıkları organik işlemlerle üst sıralara ve ilk sayfaya yükselmek için yaptıkları bir dizi çalışmalardır. Bu çalışmaların nasıl yapılacağını Google gibi arama motorları belirlemektedir. Her yıl arama motorları tarafından SEO Trendleri değişmektedir.

SEO çalışması web sitelerinin kullanıcılara yararlı olmasını, web sitelerinin rekabet ortamında kaliteli çalışmasını ve arama motorları üzerinden belirli kavramlar ve anahtar kelimeler üzerinden arama yapan kullanıcıların istediği bilgilere ulaşmasını amaçlamaktadır.

Arama motoru optimizasyonu nedir sorusuna bu açıklamalar verilebilir. Ayrıca kısaltması AMO olan arama motoru optimizasyonunun bir diğer adı SEO çalışması olarak tanımlanır.

İngilizcede Search Engine Optimization açılımının kısaltılmış hali SEO olarak ifade edilmektedir. Bu çalışmalar için belirli anahtar kelimeler üzerinden içerikler üretilir ve sitelerde düzenli olarak paylaşılır. Bu SEO çalışmalarının bir yönüdür.

Bu çalışmaları yaptırmak isteyen işletmeler ve markaların çalışacakları ajansları doğru bir şekilde seçmeleri son derece önemlidir. Profesyonel hizmet veren ajanslar ile çalışarak işinizi daha da kolaylaştırabilir ve zaman kaybı yaşamadan bu süreçlerin hedefine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışması bilgi ve deneyim gerektiren profesyonel bir süreçtir. Bu süreçte elbette SEO çalışmalarını kendiniz yapabilirsiniz. SEO çalışması yapabilmek için teknik yeterliliğinizin olması da son derece önemlidir.

 • Link yapılandırmaları,
 • Sosyal medya ve Google entegrasyonu,
 • İçerik üretimi ve sitenizde düzenli aralıklarla zengin içeriklerin paylaşılması,
 • Site dışı backlink çalışmaları

bu işin bir parçasıdır.

Tek başınıza bunları yapabiliyor ve süreçleri yönetebiliyorsanız herhangi bir problem yok. Ancak bunlara zamanınız yoksa profesyonel bir SEO ajansı ile çalışmanız hayati bir öneme sahiptir.

SEO ajansı seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

SEO çalışması yaptırmak isteyen firmaların, SEO ajansı seçerken dikkat etmesi gereken birçok unsur vardır. Bunlardan biri o ajanstan firmaların istedikleri verimi alabilmeleri ve bir diğer konu ise ajansların yaptıkları çalışmalar ile firmaları hedeflerine ulaştırmalarıdır. SEO ajansı seçimi yaparken şunlara dikkat etmelisiniz;

 • Daha önce sektörünüzde size benzer bir firmaya hizmet verdi mi?
 • Hizmetleri sunduysa, daha önce aynı konuda başarı elde etti mi?
 • Seçtiğiniz ajansın referanslarını, web sitelerini ve sitelerinin arama motorlarındaki SEO sıralamasını kontrol ediniz.

Kendi internet sitesini belli bir noktaya ulaştıramayan hiçbir ajansın sizlere yararı olmayacağını ve paranızın çöpe gideceğini unutmayın. Bu yüzden profesyonelleri tercih edin. SEO’nun önemi işletmenizin geleceği ve markalaşmanız açısından kritiktir.

SEO çalışmalarının modern teknolojinin zirvesine çıktığımız bugünlerde markalar için tartışmasız en önemli pazarlama stratejilerinden biri olduğunu unutmamakta fayda vardır.

İşletmeleriniz için her gün binlerce liralık reklam bütçesi ayırarak tıklama başına ücret kesintisi yaşamak yerine, uzun vadede sitenizi dinamik ve güncel tutacak ajanslar ile çalışarak kalıcı bir başarı elde edebilir ve arama motorlarında konumunuzu koruyabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı nedir?

SEO Danışmanlığı nedir

SEO danışmanlığı, arama motorlarında bir içeriğin üst sıralarda çıkmasını sağlayacak içerik ve yazı tekniklerini kullanan kişilerdir. Günümüzde birçok şirket ve firma SEO çalışmaları yapmaya başlamış ya da bu hizmetleri profesyonel bir şekilde almaya başlamıştır. Bir ürün ya da hizmet pazarlama hedefiniz varsa, SEO çalışmaları sizler için en önemli araçlardan biridir.

Doğru şekilde yapılan bir SEO çalışmasıyla pazarlamak istediğiniz hizmet ya da ürünleri potansiyel müşterilerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmanız mümkündür.

Bunun dışında pazarlama faaliyetleri gütmeyen internet sitelerine sahipseniz dahi, şirketlerinizin popülerliğini ve marka değerini SEO danışmanlık hizmetleri sayesinde arttırabilir ve internet sitelerinizin trafiğini yükseltebilirsiniz.

SEO çalışmaları neleri kapsıyor?

SEO faaliyetleri, genellikler site içi ve site dışı SEO çalışmaları olarak iki farklı kategori de yapılmaktadır. Site içi SEO çalışmaları internet sitelerinizin tasarımı, yazılımı, içerik kalitesi gibi unsurları göz önüne alarak yapılan çalışmalardır.

Site dışı SEO ise internet sitelerine dışarıdan gelen link ve görseller, sosyal medya, blog, forum gibi birçok kaynak üzerinden internet sitesine ziyaretçi akışı sağlayıp, internet sitesinin kalitesini yükseltmek ve tanınmasını sağlamak için yapılan çalışmalardır.

SEO danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, internet siteleri farklı türlerdeki profesyonel araçlar ile incelenerek detaylı bir SEO raporu hazırlanır. Daha sonra birçok kriter göz önünde bulundurulup, raporlar hakkında bir analiz çalışması yapılır.

Siteleriniz üzerinden ve sitelerinizin dışındaki kaynaklar kullanılarak, neler yapılması gerektiği, düzenleme ve geliştirme faaliyetleri belirlenir. Bütün bu işlemler arama sonuçlarında görünmek istediğiniz anahtar kelimeler baz alınarak yapılmaktadır.

İnternet sitelerinizin üzerinde de aynı çalışmalar yapıldığı için arama motorlarının botları internet sitenizi daha çok tarar ve içeriklerinizi daha çok arama sonuçlarında gösterir. İnternet siteniz bir zaman sonra arama motorlarında üst sıralarda görünmeye başlar.

SEO çalışmalarında yapılması gereken birtakım analiz çalışmaları vardır. Bunlar:

 • Anahtar kelime analizi

Sektörünüze uygun olan anahtar kelimelerin, hedef kitlesine uygun olan ve aranma hacmi yüksek olan kelimelere odaklanarak yapılan çalışmalardır. Belirlenen anahtar kelimelerle internet sitesinde yer alan içerikler, anahtar kelimelerle uyumlu hale getirilmelidir.

 • Rakip analizi

Sektörde olan rakiplerinizin incelenmesiyle, belirli dönemler içerisinde organik trafiğinizdeki büyümeler, organik trafiğin ekonominize doğru yansıması ve doğru olan anahtar kelimelerle arama sonuçlarında görünür olmak amaçlanmalıdır.

 • Sektör analizi

Rakip analizi yapıldığında, sektör incelenir ve sektör hakkında analizler yapılır. Şirketlerinizin hedefleri bu yönde belirlenmelidir.

 • Kullanıcı Kazanımı

İçerik uyumluluğu sağlanması sonucunda, hedef kitlenize uygun olan ve aranma hacmi yüksek olan kelimelerin yer aldığı kullanıcı dostu içerikler SEO çalışmalarına uyumlu şekilde tamamlanır ve internet sitesinin içerikleri bu yönde revize edilmelidir.

Mobil uyumlu web siteleri, mobil uyumlu olmayan sitelere göre daha çok üst sıralarda yer alır. Bu yüzden internet siteleri mobil uyumlu olacak biçimde tasarlanmalıdır. Kullanıcı deneyimi esas alınmalı ve internet sitesi içerisinde etkileşim kontrolleri yapılmalıdır.

 • Davranış Ölçümleme Çalışmaları

Düzenli olarak kontroller yapılmalı ve yazılım problemleri ya da güncellemeyle bu düzenlemelerin bozulmasının herhangi bir alakası yoktur. Bu sebepten ötürü projeleriniz düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Veri kontrolü sayesinde internet sitelerinizin açılış sayfaları, en fazla ziyaret edilen sayfalar, organik artışlar, kullanıcı artış oranları gibi istatistikler düzenli bir şekilde incelenmelidir. Aylık ve yıllık olarak karşılaştırmalı olarak incelenmelidir.

Kullanıcı davranışı, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verir. Bu sebepten ötürü optimizasyonlar kullanıcı analizi doğrultusunda yapılmalıdır.

 • Dönüşüm Çalışmaları

Organik trafiğin satışa yansıması için aşağıdaki adımlarla mümkün olabilir:

 • Pazarlama çalışmaları ve kolay entegrasyon verimi sayesinde dönüşüm artar.
 • Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak daha çok müşterinin markayı tanıması, güvenmesi ve markaların büyümesine yardımcı olur.
 • Kullanıcıların odak noktasındaki ürünlerin ön plana çıkarılmasıyla dönüşüm arttırılması amaçlanabilir.

Yukarıdaki çalışmaları yaparak organik trafiğin satışa dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

 • Arama Motoru Etiketi

Site içi SEO çalışmalarının teknik konularından biri olan arama motoru etiketleridir. Arama motoru etiketi, internet sitesinin botlarca iyi bir şekilde algılanması ve arama motorlarında doğru bir şekilde İndex almasını sağlar.

Meta etiketleri içerisinde gösterilen en önemli parametreler; sayfa başlığı ve açıklama, dil etiketi, sayfa adres gösterimi gibi botlara sinyal veren etiketler gelir.

Doğru şekilde yapılandırılmış olan meta etiketleriyle Google sayfalarını daha sağlıklı bir şekilde gezebilir ve algılayabilirsiniz. Bu sebeple meta etiketleri için sıralamalarınızı doğrudan etkileyen bir SEO unsuru diyebilmek mümkündür.

Bu etiketlerin doğru kullanılması için profesyonel destek almanız gerekir. Yapılan hatalı etiketleme internet sitelerinizin bot tarafından yanlış algılanması sebep olabilir. İndex kayıplarına sebep olabilirsiniz.

Mevcut olan etiket hataları ya da eksikleri görmek için ücretsiz SEO araçlarını kullanmanız mümkün. (Semrush, Google Analytics) Current Works SEO çözümleri konusunda siz değerli müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Sizlerde SEO hizmetlerimizden yararlanmak için www.currentworks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir