SEO Rehberi

SEO öğrenmeye yeni başlamış ya da bilginizi geliştirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bu SEO rehberindeki içerikleri inceleyerek bir adım ileriye gidebilirsiniz.

seo rehberi
seo fundamentals

Temel SEO

Tarama, indeksleme, arama motoru sıralama faktörleri, arama motoru çalışma prensipleri, temel SEO adımları ve terimlerini öğrenebilirsiniz.

keyword research

Anahtar Kelime

Anahtar kelime nedir, anahtar kelime araştırması nedir ve bu araştırmalar sırasında işinizi kolaylaştıracak temel bilgileri bulabilirsiniz. 

content optimization

SEO Uyumlu İçerik

Web sitesi içeriğinizi nasıl SEO uyumlu hale getireceğinizi öğrenin. Site içi SEO çalışmalarının temellerini ve bilmeniz gereken püf noktaları bulabilirsiniz.

technical seo

Teknik SEO Rehberi

Sitenizin yükleme hızını, web sitesi mimarisini ve tarama bütçesini iyileştirmeye yönelik çalışmalar dahil olmak üzere web sitenizin teknik SEO’sunun en iyi durumda olmasını sağlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

link building for seo

Link İnşası

Dofollow ve nofollow linkler, backlink kaynakları ve zararlı backlink nedir ? Kaliteli ve doğal backlink alma stratejilerini öğrenebilirsiniz.

user experience

Kullanıcı Deneyimi

Tıklama oranı, bekleme süresi, hemen çıkma oranı gibi Kullanıcı Deneyimi Sinyallerini öğrenip web sitenizi geliştirebilirsiniz. 

seo tools and software

SEO Teknikleri

Black hat ve white hat SEO gibi SEO yaklaşımlarını öğrenebilirsiniz.

advanced seo strategies

SEO Çeşitleri

Web sitelerinin alt yapısı ve kullanım amacına göre SEO çalışmalarındaki farklılıkları öğrenebilirsiniz.