Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Reklam yönetimi, işletmenizin potansiyel müşterilerine ulaşması, daha fazla trafik ve takipçi çekmesi, ürün satışı ve kazanç oranını arttırması için en etkili yöntemdir. İşletmeniz web sitesi, arama motorları, sosyal medya platformları üzerinde reklam yönetimi hizmeti ile daha görünür hale gelebilir. Current Works olarak işletmenizi reklam stratejileri ile daha görünür hale getiriyoruz.

SEO ve sosyal medya yönetimi gibi birçok konuda profesyonel hizmet alsanız da işletmenizin başarısının artması ve devam etmesi için dijital pazarlama stratejilerinizin reklamlar ile desteklenmesi gerekiyor. Bunun için de profesyonel bir reklam yönetim hizmeti almanız gerekiyor.

Reklamlarınızın en etkili şekilde yayınlanması ve optimize edilmesi için ekibimizden destek alabilirsiniz.

Reklam Yönetimi Hizmetleri

Current Works potansiyel müşteriler, satışlar, trafik veya marka bilinirliği oluşturmak için çeşitli reklam platformlarında ücretli kampanya yönetimi sunar. İşletmeniz veya teklifiniz için uygun reklam platformunu seçerek başlarız ve sonuçları gösterdikten sonra ek platformlara genişleriz. Reklam yönetim hizmetleri şunları içerir:

 • Facebook: Yüksek değerli hedef kitlelere ulaşın ve bunları potansiyel müşterilere, müşterilere ve müşterilere dönüştürebilirsiniz.
 • Instagram: Harika kitle hedefleme ile birlikte diğer sosyal medyadan daha yüksek katılım oranı elde edersiniz.
 • Google Reklamları: Ürününüzü veya hizmetinizi aktif olarak arayan en popüler amaç tabanlı kitleyi yakalayabilirsiniz.
 • YouTube Kanalı: Amacı sosyal katılımla birleştiren ikinci en popüler arama motorunda görünür olabilirsiniz.
 • Amazon Reklamları: Satın almaya hazır olan e-ticarete bağlı tüketicilerle bağlantı kurabilirsiniz.
 • Bing Ads: Google’dan daha düşük maliyetle daha düşük hacimli Amaç tabanlı kitlelere ulaşabilirsiniz.
 • Linkedln: B2B odaklı reklamlar, söz konusu pazarda faaliyet gösteren ürün ve hizmetler için kullanılabilirsiniz.
 • Twitter: Markanızla etkileşim kuran aktif kitleleri hedefleyebilirsiniz.

Reklam Yönetimi Süreci Nasıl İşliyor?

Mümkün olan en iyi yatırım getirisini elde etmek için süreç odaklı bir yaklaşım kullanıyoruz. Reklam yönetim sürecimiz aşağıdaki şekilde işlemektedir:

 • Araştırma ve Strateji

Sizin için en iyisini istiyoruz. Bunu başarmak için ekibimiz size ayrıntılı bir anket gönderecek ve başarılı olmak için ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgileri toplamak için ilk işe alım çağrısını ayarlayacaktır. Ayrıca şirketiniz, rakipleriniz hakkında derin araştırmalar yapacağız ve en değerli müşterileri bulacağız. Tüm bu bilgiler, uzman ekibimiz tarafından markanızı satacak ve en iyisini sunacak bir reklam stratejisinin oluşturulmasını sağlayacaktır.

 • Test

İdeal müşteri profilinizi belirledikten ve reklam stratejinizi tamamladıktan sonra, YG’yi en üst düzeye çıkarırken en iyi hedef kitleyi, teklifi ve reklam öğelerini bulmak için resmi bir test yapısı kullanarak ilk tur reklamlar yayınlayacağız.

 • Optimizasyon

İlk reklamlarımızdan bazı veriler aldıktan sonra, kampanyalarınızda, önceki reklam sonuçlarından ve testlerinden öğrendiğimiz dersleri dikkate alan düzenli optimizasyonlar gerçekleştiririz.

 • Ölçüm

Reklamlarınızı en iyi performans gösteren stratejileri bulmak için optimize ettikten sonra veriye dayalı bütçeleme ve akıllı kanal genişletmeyi kullanarak reklamlarınızın ölçeğini büyütmek için çalışırız.

Reklam Yönetimi İçin Neden Current Works ile Çalışmalısınız?

İşletmeniz için hizmet veren binlerce başka ajans ve serbest çalışan var. Öyleyse neden bizi seçmelisiniz? Hemen Current Works olarak farklı olduğumuz noktalara değinelim:

 • Reklam Uzmanları ile Yönetim

Reklam kampanyalarınız çeşitli sektörlerdeki hesapları yönetme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip reklam uzmanları tarafından oluşturulur. Ekibimizdeki her reklam uzmanı kendi platformlarında sertifikalar ve önde gelen eğitmenler tarafından sunulan gelişmiş eğitimleri tamamlamıştır.

 • Deneyim

Ajansımız reklam konusunda aylık çok yüksek tutarları yönetmektedir. Yönetim, bilgi ve sektör deneyimi altındaki bu reklam harcaması düzeyi, kampanyalarınızı ölçeklendirmek için bize benzersiz bir avantaj sağlar.

 • Özgün ve İlgi Çekici Reklam Metinleri

Her yıl binlerce reklam üreten aynı ekip potansiyel müşterileri satışa dönüştürmek için yazılmış ilgi çekici reklam metinleri ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacak özel olarak tasarlanmış reklam öğeleri yazacaktır.

 • Reklamcılığa Tekil Odaklanma

Reklam hizmetleri kapsamında her şeyi yapmıyoruz. Current Works’te tüm ekip yalnızca reklamcılığa odaklanmıştır. İlgi çekici reklam metni yazmak, harika reklam kreatifleri oluşturmak ve karlı reklam kampanyalarını yönetmek ekibimizin işidir.

 • Uygun Fiyat ve Şeffaf Hizmet

Ajanslar benzer kalitede çalışmalar için geniş bir ekibe ihtiyaç duyar veya reklam harcamalarının yüzdesine göre ücret alır. Küçük işletmelerin maliyetlerini önceden bilmeleri gerektiğine inanıyoruz, böylece buna göre bütçe yapabilirler. Bu nedenle fiyatlandırma ve sonuçlar konusunda tam şeffaflık kültürü oluşturduk.

 • Her Sektörde Deneyim

Etkili sonuç elde etmek için dahili süreçlerimizi mükemmelleştirdik. Yerel bir işletme, servis sağlayıcı, SaaS şirketi veya e-ticaret markası olsanız da daha önce benzer müşterilerle çalıştık. İşletmenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için geçmiş performansımızdan ve bilgimizden yararlanın.

 • Türkiye Merkezli Global Ekip

Ajansımız İzmir’de bulunmaktadır ve uzaktan çalışan dünyanın çeşitli yerlerinde de iş ortaklarımız bulunur. Ekibimiz konumlarından bağımsız olarak sabah 9 – akşam 5 programında çalışır. Bu, ekibimizin her zaman senkronize olmasını ve iş günü boyunca soruları yanıtlamaya hazır olmasını sağlar.

Reklam Yönetimi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Current Works her platforma özel reklam yönetimi hizmetleri veriyor. Markamızdan bekleyebileceğiniz hizmetleri şöyle sıralayalım;

 • Tam Pazarlama Denetimi

Ücretli arama yönetimi ekibimiz, mevcut PPC stratejinizin tam bir denetimini sağlayacak ve pazarlama çabalarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için eyleme geçirilebilir ipuçları ve teknikler önerecektir.

 • Strateji Oluşturma

İşletmeniz için en önemli metriklere odaklanan kampanyalar oluştururuz. Lider bir Adwords yönetim ajansı olarak, kazanan sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak uzmanlığımıza ve yöntemlerimize güvenebilirsiniz.

 • Yaratıcı Banner Tasarımı

PPC pazarlama hizmetlerimizin bir kısmı, kitlenizi alakalı harekete geçirici mesajlar içeren yaratıcı ve ilgi çekici banner reklamlarla hedeflemenin ve meşgul etmenin en iyi yollarını bulmayı içerir.

 • Doğru İzleme

Web sitenizin potansiyel müşterilerini veya satışlarını doğru bir şekilde raporlamak için etiketleri, pikselleri ve izleme kodlarını doğru şekilde uygularız. Ayrıca, dönüşüm hunisinde ziyaretçilerinizin karşılaşabileceği darboğazları da teşhis ederiz.

 • A/B Testi

Pazarlama çabalarınızı en üst düzeye çıkaracak en uygun yapılandırmaları bulmak için açılış sayfalarınızın farklı varyasyonlarını test ederiz.

 • Reklam Yönetimi Optimizasyonu

Dönüşümleri artırmak için teknikler ve ayarlamalar önermek için reklam pazarlama ajansımıza bırakın. Kapsamlı rakip ve anahtar kelime araştırması, ilgi alanına dayalı hedefleme, yaratıcı reklam metni ve doğru izleme uygulaması yoluyla dönüşümleri artırmanıza yardımcı oluyoruz.

 • Performans Raporlama

Başarı alanlarını vurgulamak ve sorunlu noktaları iyileştirmek için reklamcılık hizmetlerimizin tüm performans verilerini gözden geçiriyor ve analiz ediyoruz. Programınıza uygun bir sıklıkta düzenli performans raporları sunuyoruz.

 • Geliştirilmiş Yatırım Getirisi

Pazarlama harcamalarınız için en iyi getiriyi elde etmeniz için kampanyanızı sürekli olarak inceler, değişiklikler yapar ve optimize ederiz. Hesapları ve bütçeyi ölçeklendirmek için en iyi performans gösteren kampanyaları belirler ve besleriz. Ücretli reklamlarınızda daha ileri gidebilmeniz için edinme başına maliyetinizi azaltmanıza, stratejik teklif ayarlamaları yapmanıza ve bütçe harcamanızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

 • Kendi Özel Uzman Ekibiniz

Gerçek büyüme ve başarının reklam stratejisinin tüm yönleri uyum içinde birlikte çalıştığında gerçekleştiğine inanıyoruz. Bu nedenle ekibimiz kampanyanız üzerinde çalışmak için teknikten kreatife kadar uzmanlarla doludur. Düzenli performans raporları ve ihtiyacınız olan tüm destek ile kendi özel uzman ekibinize sahip olacaksınız.

Kaynaklar:

Bushra Rahmani https://www.adpushup.com/blog/what-is-advertising-management/ Erişim Tarihi: 27 Şub 2023, 14:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir