351472938 3174901039468600 2117415167136975932 n 1

Orfis / Orçelik Firmasını Ziyaret Ettik

Current Works ekibi olarak, Türkiye’nin çelik imalatı ve özellikle Orfis markası ile çelik ofis mobilyaları imalatında önde gelen markalarından olan Orçekil’i ziyaret ettik. Firmanın merkez ofisinde misafir edildiğimiz ziyaretimizde, Orçelik ile Current Works iş birliği zemini üzerinde istişarelerde bulunduk.

Current Works’ün Türkiye’de dünyanın her yerinde sürdürdüğü pazarlama etkinliklerinin Orçelik ve Orfis markalarına katabileceği değer üzerine merkez ofiste yaptığımız görüşmede, gelecek projeksiyonlarımızı ve potansiyelimizi firma yetkililerine uzmanlarımızın sunumu ile aktardık.

Current Works kurucuları, Ömer YOLUK ve Damla ÇİĞ YOLUK liderliğindeki Current Works pazarlama ekibi, Orçelik yetkililerine ulusal ve uluslararası pazarlama etkinlikleri neticesinde ulaşabilecekleri sonuçlar hakkında detaylı bilgi verirken, konunun detayları hakkında Orçelik yetkililerine çeşitli materyallerle sunum gerçekleştirdi. 

Current Works’ün firma için hazırladığı sunum ve ortaya koyduğu projeksiyon, firma yetkilileri tarafından ilgiyle takip edildi ve oldukça verimli bir istişare süreci sürdürüldü. Geleneksel ve dijital pazarlamanın tüm unsurlarını, bilimsel esaslarla ve modern protokollere uygun şekilde sunabilme kabiliyetine sahip olduğumuzu detaylı olarak anlattığımız toplantımızda önemli sonuçlara ulaştık.

Orçelik ve Orfis markalarının, marka bilinirliği ve Pazar hakimiyetini en üst seviyeye taşıyacak girişimleri, optimum pazarlama maliyetleri ile sunma amacına yönelik iş planımız, firma tarafından da beğeniyle karşılandı. Ayrıca sunduğumuz kapsamlı hizmetler sayesinde, bir diğer hizmet alım gereksinimi olmayışı, tüm iş ve işlemlerin tek merkezden profesyonel biçimde karşılanacak olması, önemli bir avantaj olarak adlandırıldı.

Orçelik için; başta marka bilinirliği olmak üzere, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarımı ve Veri Analizi gibi hizmetlerimizi sunmaktan memnuniyet duyacağımızı ifade ettiğimiz toplantımız, iş birliğinin karşılıklı fayda sağlayacağı düşüncelerinin ifade edilmesi ile tamamlandı.

Bizi, ziyaretimizde en iyi şekilde ağırlayan Orçelik’e şükranlarımızı sunar, uzun soluklu ve başarılı çalışmalarda birlikte olmaktan memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir