İzmir mobil uygulama geliştirme ajansı olarak Current Works ile çalışarak mobil uygulama geliştirme hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi akıllı telefonlarda ve tabletlerde de pazarlayabilirsiniz. 

İzmir mobil uygulama tasarım uzmanı olan personellerimiz temiz kodlama ile mobil uygulama tasarlıyor. Aynı zamanda kurumsal ihtiyaçlar için mobil uygulama optimizasyonu, rakip ve sektör analizi de yapıyoruz.

Mobil uygulama geliştirme hizmeti ile ürün ve hizmetlerinizi akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına da kolaylıkla ulaştırabiliyorsunuz. Mobil uygulama geliştirme firması ile çalışmak isteyenler hemen Current Works ile çalışarak mobil kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimizden yararlanabilir.

Hibrit uygulamalar dahil olmak üzere her türlü mobil uygulama geliştirme hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Mobil uygulama ile dijitalde varlığınızı güçlendirebilir ve büyük markalar ile iletişime geçebilirsiniz. IOS ve Android uyumlu mobil uygulamalar ile yanınızdayız.

En iyi mobil uygulama geliştirme ajansı seçmek istiyorsanız hemen referanslarımızı ve geçmiş projelerimizi inceleyebilirsiniz. Her zaman bütçe dostu mobil uygulamalar ile mobilde de varlığınızı güçlendiriyoruz.

Her talebe ve bütçeye uygun ürün ve hizmet entegrasyonlarını barındıran mobil uygulamalar tasarlıyoruz. Mobil uygulama geliştirme fiyatları için hemen web sitemiz üzerinden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

mobil uygulama ajansi

Referanslarımız

Mobil Uygulama Geliştirme Süreci

mobil uygulama tasarımı süreci
Ön Görüşme

Mobil uygulama geliştirme iki farklı şekilde algılanabilir. Bunların birinci, mevcut bir uygulamanın geliştirilmesi, diğer ise bir fikrin bir uygulamaya dönüştürülmesidir. Biz sizinle yapacağımız ilk görüşmede mobil uygulama tasarımı noktasında gerekli adımların atılıp atılmadığını öğrenir, buna bağlı olarak size tasarım hizmeti ile birlikte bütünleşik bir mobil uygulama geliştirme süreci sunarız. Genel olarak sürecin planlanmasını d içeren bu süreç, her iki ihtiyaç için de uygun olacaktır. Zira mevcut bir uygulamanın geliştirilmesi için de, yeni uygulamanın yazılması için de planlama süreci gereklidir.

Daha önce yapılmış bir mobil uygulama tasarımı var ise planlama bunun üzerinden yapılabilir. Eğer bir tasarım yoksa, bu aşamada planlama ile tasarım birlikte ilerleyebilir. Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip buna en uygun uygulamayı, en uygun maliyetle üretiriz. Bu kapsamda sahip olacağınız uygulamanın multi-platform olarak çalışmasını sağlar ve hazırlayacağımız plana uygun biçimde ortaya çıkması için geliştirme yaparız. Mobil uygulamalar günümüzde sadece mobil telefonlar ve tabletler değil, bilgisayarlar için de kullanılabilirdir. Microsoft’un Windows platformu için uygulamalar yazılabileceği gibi, Java ve majör platformlar olan IOS ve Android için de uygulamalar geliştirilebilir. Burada hangi kullanıcı grubuna erişmek istediğinize karar verip, planlamanın bu platform veya platformlar üzerinden devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamanız, planlama aşamasında adeta bir proje haline getirilir ve yazılımcıların bu projeyi hayata geçirmesi sürecinin ardından, uygulama kullanılır hale gelir. Tabii uygulanın yazım sürecinde platformların kriterlerine en hassas biçimde dikkat edilmelidir. Gerek IOS, gerekse Android; uygulamaların yayına alınmaları aşamasında oldukça ciddi kontroller yaparlar ve kriterlerine uygun olmayan uygulamalar uygulama marketlerinde yayına açılmaz. Bu nedenle, proje planlama ve uygulama süreçleri hayati öneme sahip süreçler olarak kabul edilmeli ve uzmanlar tarafından bu süreçler yürütülmelidir. Hangi maksat kullanılır olursa olsun, uygulamanın en yüksek niteliklere sahip olması, hem kullanıcı deneyimi, hem de yayıncının şartlarının yerine getirilmesi bakımından önemlidir.

Mobil uygulama geliştirme hizmeti, test edilmesi ile başlayan bir süreçtir. Uygulamanın paket olarak mobil cihazlarda testinin ardından gerekli lisansları edinilerek uygulama marketlere arzı yapılır. Uygulama marketlerce kabulü yapılan uygulamaların sürekli izlenmeleri ve güncellemelerinin düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir. Zira uygulamalar, işletim sistemlerinin güncellenmesine bağlı olarak güncellenmesi gereken yazılımlardır. Bununla birlikte kullanıcı deneyimini geliştirmek için de güncelleme gerekebilir. Biz size bu aşamalarda da hizmet sunuyor olacağız.

Mobil Uygulama Geliştirme Fiyatları

mobil uygulama gelistirmeHem dijital hem de kurumsal kimliğinizi tamamlamak için markanızın mobil uygulamaya sahip olması çok önemlidir.

Mobil uygulama ile dijitalde kullanıcıların önemli bir bölümüne ulaşabilirsiniz. Current Works ekibiyle mobil uygulama geliştirme hizmeti alarak sektörünüzde önemli bir aktör haline gelebilirsiniz.

Mobil uygulama ile hem ürün ve hizmetlerinizi direkt tanıtabilir hem de potansiyel müşterilerinize direkt olarak reklam faaliyetlerini aracı olmadan yürütebilirsiniz.

Mobil uygulama geliştirirken tamamen sizlerin beklentiler, ihtiyaçları ve müşteri kitlenizin verilerine göre hareket ediyoruz.

Mobil uygulama geliştirme fiyatları konusunda tamamen sizlere özel fiyatlandırma veriyoruz. Bir ön görüşme yapıyoruz ve tamamen uzman arkadaşlarımızın danışmanlığı ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hemen bir mobil uygulama planı çıkarıyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için her zaman biz ulaşabilirsiniz.

  Hemen Teklif Al
  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • Markanızın dijital hedefleri
  • Bir mobil uygulamadan beklentileriniz
  • Sektör dinamikleri ve rakiplerinizin mobil stratejileri
  • Mobil uygulama türü (Android, IOS, Hibrit, Yeniden Mobil Uygulama)
  • Mobil uygulamada yer alacak ek entegrasyonlar (Satış, ürün takibi, stok yazılımı, ödeme sistemleri gibi entegrasyonlar)
  • Mobil uygulamanın temel işlevi ve özellikleri fiyatların belirlenmesinde etkilidir.

  Bu nedenle Current Works olarak tüm mobil uygulama tasarımı projelerimizde tamamen sizlerin taleplerine göre planlama yaparak mobil uygulamanızı size özel projelendiriyor ve fiyatlandırıyoruz. Mobil uygulama geliştirme fiyatları için her zaman bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  SSS

  Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?

  Mobil uygulama geliştirme hizmeti öncelikle ihtiyaçlarınızı anlayarak başlar. Daha sonra da kullanıcı kitlenizi tanımaya odaklanırız. Ekibimiz her zaman sizin hedefleriniz ve kullanıcı kitlenizin verileri ile entegre bir çalışma yürütüyor. Daha sonra mobil uygulama için gerekli olan yazılım dilini belirliyoruz ve her zaman basit ve sadelik açısından kaliteli projeler ortaya koyuyoruz. Her zaman ihtiyaçlarınıza göre doğru tasarım süreçlerini hayata geçiriyoruz. Bunun yanında geliştirilebilir bir mobil uygulama için sizlere destek oluyoruz. Web sitesi tasarımı sürecinde her zaman kullanışlı ve pratik bir mobil uygulama geliştiriyoruz. Bu süreçte mobil uygulamanız aynı zamanda dinamik bir yapıda olmalı ve sürekli olarak yeni güncellemeler ile kullanıcılara hitap etmelidir.

  Mobil Uygulama Geliştirme İçin Ne Yapmalı?

  Mobil uygulama geliştirme sürecinde öncelikle kullanım amacınızı belirlemeniz gerekiyor. Bu aşamada mobil uygulamadan beklentilerinize bakmalısınız. Aynı zamanda mobil uygulama ile hangi kitleye analiz edeceğinizi belirlemeli ve bu kitleye uygun bir ölçüm yaparak süreci belirlemelisiniz. Mobil uygulama geliştirme sürecinde rakip uygulamaları da analiz ediyoruz. Aynı zamanda sade tasarım, temiz kodlama ve çoklu platform desteği sağlıyoruz. Her aşamada test ederek ilerliyor ve tasarım sürecini elde ettiğimiz testlere göre geliştiriyoruz. Mobil uygulamayı geliştirdikten sonra tanıtım çalışmaları da yürütmelisiniz. Bu aşamada bizle de her zaman size destek oluyoruz. Performans odaklı mobil uygulama geliştirme için ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

  Mobil Uygulama Geliştirmek Ne Kadara Mal Olur?

  Mobil uygulama geliştirmek için bütçeniz tamamen sizlerin ihtiyaçlarına ve mobil uygulamanın özelliklerine göre değişir. Öncelikle mobil uygulamanın türü ve yer alacağı marketler bu süreçleri belirliyor. Mobil uygulamanız için kullanılacak yazılım dili de fiyatları üzerinde belirleyici olur. Aynı zamanda mobil uygulama üzerinde yer alacak entegrasyonlar da maliyetleri belirler. Mesela bir e ticaret mobil uygulaması geliştirecekseniz satın alma ve ödeme entegrasyonları, stok takibi gibi ek özellikler gerekir. Bizler sizin için her zaman en kaliteli mobil uygulamayı en uygun fiyatlarla sizlere sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

  Hemen Teklif Al!

  Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

   Hemen Teklif Al