Markalar kurumsal kimliklerini tamamlamak için mutlaka dijitalde de varlık göstermelidir. Dijital ortamda varlık göstermek için ihtiyacınız olan ilk hizmet web sitesi tasarım hizmeti olmaktadır. Hedef kitlenizin size ulaşabileceği dinamik ve kaliteli web siteleri için İzmir web tasarım ajansı olarak sizlere destek veriyoruz.

İzmir web tasarım hizmeti almak isteyen müşterilerimize rakip analizi sonrasında sektörde lider olmalarını sağlayacak web siteleri tasarlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere her zaman kaliteli hizmet veriyoruz.

SEO uyumlu, dinamik tasarıma sahip, hızlı ve kaliteli web sitesi tasarımı için İzmir web sitesi tasarım uzmanı arkadaşlarımızla çalışabilirsiniz. Sizler için her zaman site içi ve site dışı SEO’da harikalar yaratan web siteleri tasarlıyoruz.

İzmir web tasarım firması arıyorsanız hemen Current Works ile çalışmaya başlayın. Freelancer ile çalışmayıp bünyemizdeki deneyimli ekibimiz ile sizler kaliteli bir web sitesi teslim ediyoruz. En iyi web sitesi tasarım ajansı seçmek sizlere arama motorlarında daha yüksek performans sağlar.

İzmir web tasarım fiyatları ihtiyacınız olan hizmetlere, entegrasyonlara, içerik yönetim sistemine ve diğer özelliklere göre değişiklik gösterir. Current Works her zaman fiyat-performans noktasında sizlere her zaman en kaliteli web sitelerini sağlıyor.  Hemen bize ulaşın ve sizler için çalışmalara başlayalım.

web sitesi tasarım ajansı

Web Sitesi Tasarımı Süreci

 • Projelendirme Aşaması
 • Planlama
 • Geliştirme
 • Teknoloji Seçimi
 • Tasarım Süreci
 • Yazılım Süreci
 • Test Süreci
 • Genel Optimizasyon
 • SEO Çalışması
 • Yayınlama ve Sonrası Aşamalar

Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

 • Müşteri Talepleri
 • Web Sitesi Türü
 • Marka/Hizmet Konumu
 • Hizmet Kalitesi
 • Yazılım Teknolojisi
 • Yönetim Paneli Desteği
 • Web Sitesinin Dili ve Dil Sayısı
 • Sayfa Sayısı
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Desteği
 • Kullanıcı Deneyimi

Referanslarımız

Web Sitesi Tasarım Süreci

web sitesi tasarımı süreci
Ön Görüşme

Firmanızın veya web sitesine ihtiyaç duyduğunuz mecranın gereksinimlerini anlamak ve bizim size neler sunabileceğimiz hususunda genel bilgi alışverişi yaptığımız süreçtir. Bizim yetkinliğimizin sizin ihtiyaçlarınıza hangi ölçekte cevap verebileceğini size arz eder, genel çalışma prensiplerimizden bahsederiz. Sizin bizden beklentilerinizi de öğrendiğimiz bu süreç, prensipte anlaşma ile tamamlanır. Web sitesi tasarımı hakkında bilmek istedikleriniz ve elbette sürecin teknik detayları ile ilgili olarak da bilgi aldığınız bu aşamada, süreç sonunda elinize ne geçeceğinin izahını yaparız. Müşterilerimizin, teknik süreçle ilgili bilgi sahibi olmayabileceklerinin bilinciyle, azami düzeyde bilgi vermeye çalışırız.

Web tasarımı konusunda size verdiğimiz bilgiler ışığında vardığımız anlaşmaya istinaden sizin için bir planlama yapar ve ihtiyaçlarınıza en uygun sonuçları üretebilmek için bir plan hazırlarız. Bu plan, bir projeksiyon olup; olağan koşullarda ortaya çıkacak sonuç, maliyet ve işlem süresini kapsayan hayati detayları içerir. Bu süreçte, görsel olarak sunum yapılabileceği durumlar olabileceği gibi, görsel sonuçlar bu aşamada söz konusu olmayabilir. Web inşası belli ölçekte grafik işleme süreçleri olduğundan, size bir plan şeklinde sunum yapılır. Onayınızın ardından çalışma başlatılır.

Web sitesi tasarımı, kodlama, metin içerik ve görsel tasarım unsurlarını barındıran bir süreçtir. Bu süreçte, öncelikle sitenizin alt yapısını oluşturacak kaynak kodlar hazırlanarak, belirlenen tasarım özelliklerine ve uygulama standartlarına erişmesi sağlanır. Bunun ardından sitenizin görsel niteliklerini sağlayacak görseller yerleştirilir ve son olarak yazı içerik eklenir. Tabii bu süreçte, ses ve ya video içerik eklenmesi planlanmışsa, bu verilerin de siteye girişi yapılacaktır. Bu aşama web sitesinin inşaatı aşamasıdır. Bu sürecin sonunda site kullanılır hale gelir ve ertesinde sitenizin diğer detaylarının tamamlanması sürecine geçilir.

Web sitesi tasarımında kodlama, teknik bir süreçtir. Müşterilerimizin yazılımsal ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak elbette temel işlevimizdir. Görsel hususlarda ise yine müşterimizin beğenilerine uygun olarak bazı revizeler, web sitesi tasarımı sürecinin en son aşamasında gerçekleştirilebilir. Bu aşama aynı zamanda test yayını sürecidir. Test sürecinde, sitenin olası aksaklıkları da tespit edilerek, varsa sorunlar giderilir. Planlama ve ön şablon onayına istinaden hazırlanan web sitesi için gerçekleşen revizyon sürecinde, bu onayın dışındaki talepler, sözleşmenin de revize edilmesini gerektirebilir. Bu noktada biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını, istekleri ölçeğinde en iyi şekilde karşılamak için gerekli kolaylığı gösteriyor olacağız.

Web Tasarım Ajansları Ne İş Yapar?

web tasarım ajansı hizmetleri
 • Web sitelerinin yazılımsal ve içerik bakımından geliştirmesini yapar.
 • Müşterileri için gereksinimleri tespit ederek, uygun altyapı ve yazılım gereksinimlerini belirleyerek müşteriye bilgi verir ve onayı ile işlemleri gerçekleştirir.
 • Web sitelerinin görsel niteliklerini geliştirir. (Fotoğraf, video vb.)
 • Web sitelerinin ihtiyaca göre en verimli şekilde çalışmasını sağlar.
 • Web sitelerinin arama motorları ile uyumlu olarak geliştirilmesini sağlar. Bu bağlamda, gerekli olan, yazılım, içerik ve görsel metanın hazırlanmasını sağlar.
 • Farklı gereksinimler için, (e-ticaret vb.) özel geliştirmeler yaparak, sitenin uygun hale getirilmesini sağlar.
 • Web sitesinin pazarlama ilkelerine uygun biçimde geliştirilmesi, web tasarımcısının görevidir. Tasarımcı, programcılarla birlikte, pazarlama özellikleri uygun bir site geliştirmekle görevlidir. Tasarım noktasında, müşterinin gereksinimlerinin dikkate alınması, kavramın doğasının gereğidir.
 • İzmir web tasarımı ajansı, müşterisini eksiksiz ve zamanında bilgilendirerek, gidişat hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Bunun için sürekli kontak halinde kalır ve kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 • Web tasarım ajansı, profesyonel kadrolarla, modern siteler geliştirir. Beklentilerin karşılanacağı sonuçları oluşturmak, web tasarımcısının görev ve sorumluluğudur.

Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

web sitesi tasarimiWeb tasarımı yaparken öncelikle web tasarım planı yapıyoruz. Sizlerle projeyi tartışıyor, markanızı tanıyor ve web sitenizde bulunacak özelliklere bakıyor ve hedef kitlenizi tanıyoruz.

Web sitenizin konusu, türü ve amacını belirledikten sonra rakiplerinizi çok yönlü olarak inceliyoruz. Rakiplerin sektörde konumu, web sitesinin yapısı ve işlevselliği bizim için önemli oluyor.

Web sitenizin ana hatlarını çizdikten sonra tasarım sürecimiz başlıyor. Burada öncelikle kullanıcı deneyimi bizim için önemlidir. Web sitenizin UX (kullanıcı deneyimi) yani kullanılabilirliği bizim için önemlidir. Amacımız modern, temiz kodlu, duyarlı ve dinamik bir web sitesi tasarlamak oluyor.

Web tasarım sürecinde bizim için web sitenizin yazılı ve görsel içerikleri de önemlidir. Hedef kitlenizin dikkatini çekecek, sıkıcı olmayan ve heyecan verici içerikler oluşturuyoruz.  Tüm içeriklerinizin SEO uyumlu olmasına çalışıyor ve kaliteli, bilgilendirici içerikler ortaya çıkarıyoruz.

Ardından görseller,  renk şeması, yazı tipi, logo paylaşımı gibi tüm süreçlerle daha fazla ayrıntıya giriyoruz.  Burada kullanıcı arayüzü (UX) ilkeleri ile web sitenizi  profesyonel bir hale getiriyoruz.  Web sitenize tüm grafik materyallerini ekliyor ve tüm ögeleri web sitenizde kolaj şeklinde topluyoruz.

Web tasarımında görselleri de çok önemsiyoruz. Bu nedenle kaliteli ve metnin okunmasını sağlayacak kaliteli görsellere yer veriyoruz. Aynı zamanda web sitenizin ara yüzünü basit hale getiriyoruz. Ziyaretçiler sitenizde kolaylıkla aradıklarını buluyorlar.

Bu aşamadan sonra web sitenizin bir prototipini oluşturuyor ve daha sonra web sitenize son halini vermeden gerekli testleri yapıyoruz. Bu aşamada sizlere de bir sunum yapıyor ve her ekip üyemiz kendi uzmanlık alanına göre web sitenizi test ediyor.

Sizlerden de onay aldıktan sonra web sitenizden memnunsanız hemen yayına alıyoruz. Burada SEO uyumlu bir web tasarımı bizim için en önemli noktalar arasında bulunuyor.

Web Tasarımı ile Neler Yapılır?

Web tasarım markanızın dijitalde yer alması için profesyonel bir web sitesi geliştirmeyi ifade eder. Web tasarım hizmetleri çok karmaşık ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir. 

Web tasarım ile yapılabilecekler şöyle sıralanabilir;

 • Kurumsal tanıtım sunan web sitesi
 • Ticari ürün satış yapabileceğiniz ve tanıtım yapabileceğiniz web siteleri 
 • Kişisel blog web sitesi türleri
 • Haber ve medya web sitesi
 • Sosyal medya web sitesi
 • Online satış veya E-ticaret web sitesi türleri
 • Tek sayfadan oluşan kampanya siteleri ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Web tasarım hizmeti aldığınızda sizler de profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Hem kişisel hem de kurumsal web sitelerine ekibimiz tarafından sunulan hizmetler ile  sahip olabilirsiniz.

  Hemen Teklif Al
  İzmir Web Tasarım Fiyatları

  Kişisel veya kurumsal olarak web sitesi tasarım hizmeti almak istiyorsanız ücret konusunda birçok rakam duyacaksanız. Öncelikle web tasarım fiyatları konusunda sizleri bekleyen çok geniş bir fiyat aralığı var.

  Konuştuğunuz her ajanstan farklı öneriler ve farklı fiyat teklifleri duyacağınız için bir hayli soru işaretleri ile dolu olacaksınız. Web sitesi tasarımında fiyatlar tamamen sizlerin talepleri ve web sitenizin içeriğine göre değişiklik gösterecek.

  Web sitesi tasarım hizmetlerinde öncelikle sizlerin ihtiyaç ve taleplerinin karşılanması ve stratejilerinize uygun bir web sitesi sunulması gerekir.

  Ekibimiz bunun için ilk olarak sizlerin hedeflerini dinler, rakip analizi yapar, sektörünüzü araştırır ve sizlere fiyat-performans açısından en doğru fiyat teklifini sunar.

  Web Tasarımı Kaç Gün Sürer?

  Web sitesi tasarımı süresi 1-2 ay gibi bir süre alabilir. Burada tamamen ihtiyaçlarınıza göre süre değişiklik gösterir. Özel yazılım bir web sitesine ihtiyacınız varsa programlama süreci de dikkate alınmalıdır. Bunun dışında web sitenizde yer alacak olan entegrasyonlar da süreyi uzatabilir.

  Hazır paket web siteleri için 1-2 haftada sonuç alabilirsiniz. Ancak profesyonel, kurumsal web sitesi istiyorsanız keşif, analiz, tasarım, geliştirme, test ve yayın süreçlerini beklemeniz gerekiyor. İlk toplantımızda elde ettiğimiz bilgilerden sonra yaptığımız çalışmalara göre size bir zaman çizelgesi sunuyoruz. Zaman çizelgesine göre planladığımız sürede web sitenizi kullanıma hazır halde size teslim ediyoruz.

  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • Web siteniz hazır paket web siteleri ya da özel yazılıma sahip web sitesi olabilir. Özel yazılımlar her zaman daha maliyetlidir.
  • Web sitenizde yer alacak entegrasyonlar fiyatlarda belirleyicidir. Stok takibi, kargo takibi, stok yönetimi, envanter yönetimi, satış ve ödeme gibi entegrasyonlar için bütçeniz artabilir.
  • Kolay yönetilebilir firmanıza özel içerik yönetim sistemleri maliyeti değiştirecektir.
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti alıp almayacağınız önemlidir.
  • Web sitenizin dinamik veya statik bir web sitesi olup olmadığı da dikkate alınır.

  Current Works olarak ön görüşme yapıyoruz ve daha sonra sizler için bir web sitesi fiyat teklifi hazırlayarak sizlere kısa süre içinde sunuyoruz.

  S.S.S

  Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

  Web sitesi tasarımı öncelikle SEO uyumlu olmalıdır. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için Google sıralama kurallarına uygun olarak tasarlanması gerekiyor. Buna ek olarak web siteniz mutlaka kullanıcı deneyimi açısından gelişmiş olmalıdır. Web sitesi basit, sade ve kullanışlı tasarlanırsa markanıza değer katacaktır. Web sitesi tasarımı aynı zamanda mobil uyumlu da olmalıdır. Ek olarak web sitesinin açılış hızı de her sayfada yüksek olmalıdır. Bunun yanında web sitesi markanızın kurumsal yapısını yansıtmalı ve temiz kod yapısına sahip olmalıdır. Son olarak bir web sitesi her zaman dinamik ve geliştirilebilir olmalıdır. Kaliteli bir web sitesi için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

  Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Ne Kadar?

  Web sitesi tasarımı fiyatları konusunda bilgi vermek için ihtiyaçlarınızın bilinmesi gerekiyor. Bir web sitesi için çok düşük tutarlardan başlayarak çok yüksek bütçelere kadar projeler yürütülebilir. Öncelikle sizin web sitesinden ihtiyaçlarınıza bakılmalıdır. İhtiyaçlarınıza göre tasarlanan web sitesi için sizlere ekibimiz fiyat teklifi verebilir. Web sitenizin tasarımını yaparken öncelikle ihtiyaçlarınızı dinleyerek çalışıyoruz. Web siteniz için öncelikle nasıl bir çalışma yapacağımıza bakıyoruz. Daha sonra hemen sizin için proje planlaması yapıyoruz. Tüm aşamalardan sonra hemen sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Sektörünüz, talepleriniz, ihtiyaçlarınız, rakiplerinizin durumu ve web sitenizin özelliklerine göre bütçeniz de her zaman değişiklik gösterecektir.

  Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olur?

  İşletmeler internet ortamına yönelik politikalar geliştirirken kurumsal web sitesi tasarımı istiyor. Kurumsal web sitesi öncelikle markanızın kurumsal yapısını yansıtmalıdır. Sektörünüzde lider bir firma olmanızı sağlayacak özelliklere sahip olmalı ve dijital pazarlama hedefleriniz ile uyumlu olmalıdır. Öncelikle web sitenizde markanıza ait logo ve marka renkleri yer almalıdır. Web sitesi tasarımı hizmetinde kurumsal kimlik tasarımı desteği de alabilirsiniz. Kurumsal web sitesi tasarımı sürecinde öncelikle kaliteli içerikler ve sektörünüzün özelliklerini yansıtacak çalışmalar yapılıyor. Ekibimiz müşteri analizi, rakip analizi ve sektör analizlerinden sonra işletmenizin kurumsal yapısına da bakarak kurumsal bir web sitesi tasarlıyor.

  İzmir Ofisiniz İçin Web Sitesi Tasarım İşe Alımınız Var Mı ?

  Evet, İzmir’de web tasarım uzmanı iş ilanlarımız var başvuru yapmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

  Web Tasarımını Kimler Yapar?

  Web tasarım uzmanı; bir firma ya da şahsa ait web sitesinin kullanıcılara dönük olması ve sürekli kullanıcı sağlaması için çalışmalar yapan kişiye verilen mesleki unvandır. Web tasarımı uzmanı olmak için üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde bulunan Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Bu bölümlerden mezun iseniz web tasarımı yapabilirsiniz. Web tasarımcıları, web sitelerine işlevsellik katarak, özel kodlama araçları kullanarak, web sitesini tasarlar. UX geliştiricisi olarak da adlandırılan web tasarım uzmanı; kullanıcı deneyimini geliştiren, web sitesini, kullanıcı deneyimine uygun hale getirirler.

  Web Tasarımı Nedir, Ne İşe Yarar?

  Web tasarımı nedir diye sorulan bir soruya vereceğimiz yanıt, tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya tasarımın yazılıma dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar. Web tasarımının temel amacı, web sitesi ziyaretçilerine ve web sitesinin sahibine karşılıklı fayda sağlayacak bir platformun oluşturulmasıdır. Web tasarımı, müşterilerinizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. Onlarla ilgili yaptığınız izlenimler, sitenizde kalmasına ve firmanız hakkında bilgi edinmesine veya sitenizden ayrılıp bir rakibe yönelmesine neden olabilir.

  Web Tasarım Ajansı Ne Yapar?

  Sanal dünyada çeşitli konseptlerde faaliyet gösteren ve bize haber, bilgi, ürün ve hizmet sunan sayfa topluluklarına web sitesi denir. Bu web siteleri profesyonel olarak tasarlayan, sitelere bakım ve güncelleme hizmeti veren firmalara ise web tasarım ajansı denmektedir. İnternette kurumsal bir şekilde varlık göstermeniz için ürün ve hizmetlerinizle ilgili bir web sitenizin olması gerekir. Web ortamındaki varlığınızı gösterdikten sonra işiniz bitmiyor. Bu aşamadan sonra sitenizin teknik ve görsel açıdan mümkün olduğunca kusursuz, kullanıcı deneyimi konusunda kaliteli olması için de çokça çalışmalısınız.

  Web Tasarımı Nedir Ne İş Yapar?

  Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya tasarımın yazılıma dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar. Web tasarımının temel amacı, web sitesi ziyaretçilerine ve web sitesinin sahibine karşılıklı fayda sağlayacak bir platformun oluşturulmasıdır. Web tasarım uzmanları, web sitelerini tasarlamak, oluşturmak ve iyileştirmek için yaratıcılık, yazılım mühendisliği, programlama becerilerini kullanmaktadırlar. Kullanıcı deneyimini anlayarak anlaşılması, gezinmesi ve kullanımı kolay olan tasarım standartlarına, şartnamelerine uyan web siteleri oluşturabilmektedirler. Hedef kitle pazarının dikkatini çekecek şeyler yaparak, müşterinin dikkati çekilir.

  Web Tasarımcısı Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

  Profesyonel bir web tasarımcısı olmanız için üniversitelerde grafik tasarım bölümü mevcuttur. Yazılım ve bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerde bulunmaktadır. Bunun yanında yetenekte çok önemlidir. Bunun dışında çok sayıda web tasarım eğitimi veren özel kurs ve online eğitim de bulabilirsiniz. Önemli olan nokta bu işe sıfırdan başlayarak yeterli seviyeye ulaşıncaya dek eğitimini almanız. Çünkü öğrenmeniz gereken temel diller, tasarım araçları ve grafik programlar var. Bunun dışında doğru fontu bulma, doğru içeriği ve düzeni oluşturma gibi öğrenmeniz gereken temel konular var. Ayrıca bu eğitimler size renklerin birlikte doğru kullanımına kadar çok sayıda eğitimi içeriyor.

  Web Tasarım İçin Hangi Bölüm?

  Web tasarımı uzmanı olmak için üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde bulunan Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Bu bölümlerden mezun iseniz web tasarımcısı olabilirsiniz. Aynı zaman da grafik tasarımı bölümü de web tasarımcılığı için üniversitelerde olan bir bölümdür. Bunun dışında çok sayıda web tasarım eğitimi veren özel kurs ve online eğitim de bulabilirsiniz. Önemli olan nokta bu işe sıfırdan başlayarak yeterli seviyeye ulaşıncaya dek eğitimini almanız. Liselerde web tasarımı ve programcılığı dalı bulunmaktadır. Yine meslek yüksek okullarında web tasarımı bölümleri bulunmaktadır.

  Hemen Teklif Al!

  Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

   Hemen Teklif Al