Video Prodüksiyon Çözümlerimiz

Markanızın etkili ve doğru şekilde tanıtılabilmesi için prodüksiyon hizmetimiz ile tanışabilirsiniz.

 • Profesyonel fotoğraf çekimi
 • Ürün çekimleri
 • Stüdyo çekimleri
 • Reklam filmi çekimleri
 • Marka hikayesi oluşturma
 • Mekan ve kurumsal fotoğraf çekimleri
 • Tanıtım filmi çekimleri
 • Drone ile video çekimi
 • Montaj çözümleri
 • Sosyal medya entegrasyonlu çekimler
 • Etkinlik ve lansman çekimleri
 • Açık hava çekimleri

  Hemen Teklif Al

  Video Prodüksiyon Hizmet Süreci

  Ön Görüşme

  Video prodüksiyonu için yapacağımız ön görüşmede, ihtiyaçlarınızı analiz ederek nasıl bir proje geliştirmemiz gerektiğine karar veririz. Size bu konuda verebileceğimiz desteğin kapsamı hakkında, referanslarımızı da içeren bir sunum yaparak, bizi neden seçmeniz gerektiği anlatırız. Sürecin bu aşamasında genel bütçe politikası ve bizden talepleriniz noktasında da bir anlaşma sağlarız. Yapacağımız anlaşmaya binayen, video prodüksiyonu için anlaştığımız şartlarda çalışmaya başlarız. Bu süreçler üç ana gruba ayrılır ve ihtiyaçlarınıza odaklı olarak, bu proseslere tabi olacaktır.

  Pre-Prodüksiyon

  Çekilecek videonun, hangi ürün, hizmet veya markaya çekileceğine bağlı olarak bir piyasa analizi yapılır. Esasında bu video prodüksiyon sürecinin planlamasıdır. Kitle ve sektör incelemeleri yapıldıktan sonra kıyaslamalar yapılarak videonun konseptine karar verilir. Bu konsepte uygun şekilde, senaryo oluşturularak, gerekiyorsa metin yazımı yapılır. Mekan seçimi, kamera seçimi ve gerekiyorsa oyuncular için cast süreçleri bu aşamada gerçekleşir. Oluşturulan senaryoya uygun biçimde çekim yapılabilmesi için tüm şartlar hazır hale getirildikten sonra, süreç uygulama aşamasına geçer. Bu aşamaya kadar hazırlanan konsept, çekimlerden önce müşteri onayına sunularak, ortaya çıkacak işle ilgili kabul alınır.

  Prodüksiyon

  Prodüksiyon, yapım yani video prodüksiyon sürecinin uygulama safhasıdır. Hazırlanan senaryo ve tekstlere bağlı olarak çekim uygun koşullarda gerçekleştirilir. Burada yapılan plana bağlı olarak çok geniş bir ekiple çekim yapılabileceği gibi, tek bir veya ir kaç kamera ile de çekim yapılabilir. Uygulamada, helikopter video çekimi, drone video çekimi, su altı çekimi, gece çekimleri gibi farklı yöntemler kullanılabilir. Burada yapılan plan ve yazılan senaryoya bağlı olarak önceden temin edilen ekip ve ekipmanlar kullanılır. Çekimler sırasında, yetkin ekiplerin görev alması ve bilhassa yönetmenin alanında uzman kişilerden birisi olmalıdır.

  Post-Prodüksiyon

  Video prodüksiyon sürecinin çekimlerden sonraki masa başı aşamasına post-prodüksiyon denir. Bu aşamada elde edilen video kayıtları, kurgulanır ve senaryoya tam anlamıyla uygun hale getirilir. Kurgu aşamasında yönetmenin uygun göreceği şekilde montajlar ve çekim dışı görsel yada videoların kullanılması da söz konusu olabilirken, bu aşamada müzik ve diğer ses içeriğinin de videoya yerleştirmesi gerçekleşir. Sanatsal ve pazarlama açısından en etkili sonuçlara ulaşabilmek için, video prodüksiyonu süreçlerinin her aşamasında uzmanların görev alması gerekir. Biz size bu noktada ihtiyacınız olan en kampsalı hizmeti, en yetkin ve deneyimli ekiple sunabiliyoruz.

  Video Prodüksiyon Nasıl Yapılır?

  Video prodüksiyon sürecimizin ilk aşaması yapım öncesi adını verdiğimiz pre-prodüksiyon bölümü oluyor. Bu aşamada videonun hangi konseptte olacağına bakıyoruz ve sonrasında senaryo yazım sürecini hayata geçiriyoruz. Videoda seslendirme yer alacaksa metin yazarlarımız seslendirme metinlerini ortaya çıkarıyor. Bu adımlar ile ilk aşamayı tamamlıyoruz.

  Daha sonraki aşamamız ise prodüksiyon aşaması oluyor. Bu aşamada öncelikle videonun türü ve konseptine göre çalışma planı yapıyoruz. Bu süreçte çekimler için planlamalar oluyor. Oyuncu, mekan seçimi, kostüm ayarlama, videonun çekimi ve görsellerin hazır hale getirilmesi bizim için çalışma alanı oluyor. Hareketli görüntüler ye alacaksa art direktör, grafikler ve kreatif direktörler ekibimize dahil oluyor.

  Proje ile ilgili tüm stokları elde ettikten sonra video prodüksiyonun son aşamasına geçiş yapıyoruz. Bu aşamada post-prodüksiyon işlemleri yapılıyor. Öncelikle görsel stoklardan elde edilen seslendirme, ses, müzik prodüksiyonları yapılır. Daha sonra kurgu ve montaj çalışmaları yapılır. Kurumsal ögeler de projeye entegre edilir ve video prodüksiyon süreci ekibimizin özverili çalışmalarıyla tamamlanmış olur.

  Video prodüksiyon çalışmalarının her aşamasında profesyonel bir bakış açısı ile hareket ediyoruz. Her alanda profesyonel olan büyük bir ekip ile çalışıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız tüm ekipmanlar son teknoloji oluyor ve en kaliteli ekipmanlar ile sizlerin video prodüksiyon projelerinizi hayata geçiriyoruz.  Süreçte drone ile çekim, havadan çekim, stüdyo çekimi ve dış çekim gibi tüm süreçleri hayata geçirebiliyoruz.

  Video Prodüksiyon Fiyatları

  Video prodüksiyon süreci markanızın ihtiyacı olan stratejilere göre video yapım sürecinin bütününü ifade eder. Başarılı bir prodüksiyon çalışması pre-prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon olarak 3 aşamadan meydana geliyor.

  Başarılı bir video prodüksiyon projesi için Current Works ekibi olarak tüm aşamaları titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman kişilerle birlikte markanızın ihtiyacı olan tanıtım filmleri ve tüm video prodüksiyon işlerini sizlere sunuyoruz.

  Rakiplerinizi dijitalde geri planda bırakmak için ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, reklam stratejileri geliştirmek, sosyal medyada etkin hale gelmek gibi birçok hedefe yönelik video prodüksiyon hizmeti almalısınız.

  Video prodüksiyon fiyatları tamamen sizlerin taleplerine göre değişiklik gösteriyor. Current Works iletişim kanalları üzerinden bize ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz.

  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • Müşterilerimizin video prodüksiyon hizmetinden beklentileri
  • Video çekiminin yapılacağı şehir
  • Çekim teknikleri (Havadan çekim, dış mekan çekimi, iç mekan çekimi, drone ile çekim)
  • Çekim kalitesi (HD çözünürlük, Full HD çözünürlük, 4K çözünürlük)
  • Kullanılacak kamera sistemleri kalitesi ve markası
  • Çekim sürecinde görev alacak kişi sayısı (kameraman, asistan, yönetmen, oyuncu vs.)
  • Müzik ve seslendirme
  • Geçiş efekti çalışmaları
  • Teslimat ve yayın desteği
  • Sektör dinamikleri ve hedefler

  Video prodüksiyon fiyatları tamamen sizlerin taleplerine göre değişiyor. Bütçe konusunda fikir almak istiyorsanız ekibimizle de görüşebilirsiniz. Current Works olarak markanızı zirveye taşıyacak video prodüksiyon projeleri üretiyoruz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  S.S.S

  Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Gerekli mi?

  Her marka sektörü fark etmeksizin yeni müşteri kitlesine ulaşabilmek ve marka bilinirliğini arttırmak için sosyal medyaya yönelik projeler üretiyor. Başarılı markaların arkasında her zaman profesyonel sosyal medya yönetimi sunan ajanslar bulunuyor. Sosyal medya alanında kaliteli içerik üretmeyen markalar ve kurumsal yapısını korumayanlar olumlu sonuçlar alamıyor.

  Hedef kitlenize ulaşmak, sosyal medya üzerinden markanızı tanıtmak ve satışlarınızı arttırmak, sektörünüzde lider firma halinde gelmek, takipçi sayısını arttırmak, dönüşüm odaklı sosyal medya stratejileri üretmek ve kaliteli içerikler oluşturmak adına profesyonel sosyal medya yönetimi desteği almalısınız.  Sosyal medyada başarılı olmak istiyorsanız diğer alanlar ile koordineli bir şekilde kurumsal yapınıza uygun stratejiler geliştirmeniz gerekiyor.

  Sosyal Medya Yönetimi Neleri Kapsar?

  Sosyal medya yönetimi markanıza ait Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube ve Pinterest gibi birçok sosyal medya platformundaki tüm çalışmalarınızı kapsar. Bu çalışmalarda sosyal medya hesabının yönetilmesi, kurumsal bir hesap oluşturulması ile başlar ve müşteri ile tüm etkileşimi yönetmeyi de içine alır.

  Sosyal medyada içerik oluşturma ve yayınlama markanızın başarısı için yeterli değildir. Sosyal medya yönetimi içerik oluşturma, marka krizlerinin yönetimi, müşteri iletişimi, yorum yönetimi, mesajlaşma yönetimi ve kurumsal kimlik yönetimi gibi birçok süreci kapsar.  Sosyal medya hesaplarınızı ekibimiz sizin adınıza yönetiyor ve aynı zamanda bu hizmet alınan sonuçların analizi, değerlendirmesi ile birlikte sosyal medya stratejilerinin geliştirilmesini de kapsıyor.

  Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemlidir?

  Sosyal medya yönetimi öncelikle marka ve potansiyel müşteriler arasındaki iletişimin güçlenmesini sağlamaktadır. Markanızın dijital ortamda daha geniş kitleye hitap etmesi ve takipçi kitlenizin artması adına önemidir. Marka bilinirliğinin artması açısından profesyonel sosyal medya yönetimi desteği alınmalıdır.

  Markanızın mesajını güçlendirme ve satışlarınızı arttırma açısından da sosyal medya yönetimi gereklidir. Markalar sosyal medya stratejileri ile hem daha fazla satış yaparlar hem de düşük bütçelerle çok etkili bir şekilde reklamlarını yapabilirler. Daha geniş kitlelere ulaşmak ve markanızı sektör devi haline getirmek için profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetlerimizden yararlanmaya başlamalısınız.

  İzmir Ofisiniz İçin Video Prodüksiyon İşe Alımınız Var Mı ?

  Evet, İzmir’de video prodüksiyon iş ilanlarımız var başvuru yapmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

  İzmir Konak'tayız!