SEO, sitenizde ve site dışında arama motorlarında üst sıralarda yer almak için uygulanan kapsamlı ve kurumsal stratejileridir.  Web siteniz arama motorunda yüksek performans göstermesi için doğru şekilde optimizasyon yapılmalıdır.

E-ticaret veya kurumsal web siteniz için doğru SEO stratejiler geliştirmek istiyorsanız İzmir SEO ajansı ile çalışabilirsiniz. Current Works olarak freelance kişilere işlerimizi vermek yerine bünyemizdeki deneyimli SEO uzmanı ekip üyeleri ile zirvede yer almanızı sağlıyor. Profesyonel SEO hizmeti ile geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Site içi ve site dışı SEO hizmeti ile markanızı zirveye çıkarabilirsiniz. Bu süreçte arama motorlarının kriterleri ve sizlerin hedeflerine göre teknik SEO, site içi SEO, site dışı SEO ve lokal SEO gibi hizmetler veriyoruz.

İzmir SEO firması arıyorsanız her sektörde onlarca başarılı projeye imza atan ekip üyelerimiz ile çalışmak için bize ulaşabilirsiniz. Doğru anahtar kelimeler ve stratejiler ile arama motoru sonuç sayfalarında web sitenizin zirvede yer alması için dinamik stratejiler üretiyoruz.

Arama motorlarında rakiplerinizi geri planda bırakmak istiyorsanız en iyi SEO ajansı seçmek ve uzun vadeli çalışma planları yapmak doğru olacaktır. Bu süreçte profesyonel bir kadrodan hizmet almak, doğru stratejiler uygulamak ve güncel trendleri takip etmek önemlidir.

izmir seo hizmeti

SEO Çalışmalarının İçeriği Nedir?

 
 • Anahtar Kelime Takibi
 • Anahtar Kelime Sıralama Takibi
 • Web Site Hız Raporu
 • Site İçi SEO Çalışmaları
 • Site Dışı SEO Çalışmaları
 • Etiket Sistem Düzenlenmesi
 • Site Hızı İyileştirme
 • Blog Sitesinde Özgün Makale
 • Negatif SEO Kontrolü
 • Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

SEO Hizmeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

 
 • Anahtar Kelime Sayısı
 • Web Sitesinin Dili 
 • Anahtar Kelime Rekabeti
 • Anahtar Kelimelerin Güncel Durumu
 • Web Sitesinin Yazılım Alt Yapısı
 • Daha Önce Yapılan Çalışmalar
 • Markanın Bilinirliği
 • Markanın Sosyal Medya Aktifliği
 • Web Sitesindeki İçerik Miktarı
 • SEO Çalışmalarının Kapsamı

Referanslarımız

SEO Hizmeti Süreci

seo ajansı hizmeti süreci
Ön Görüşme

SEO hizmetinin tanıtımı notasında yapılacak ön görüşme, belki de sürecin en önemli bileşenidir. SEO kavramının doğru biçimde müşterilerimiz tarafından anlaşılması, sürecin en detaylı biçimde izah edilerek, sonucunda elde edilebilecek marjinal faydanın aksettirilmesi son derece elzemdir. Tabii ön görüşmede bununla birlikte sizinle ilgili bilgilere de ulaşıyor ve biz de süreci kabul etmek noktasında fikir sahibi oluyoruz.

SEO hizmetinin, sunulabilir olup olmaması, sektörle doğrudan ilişkilidir. Bazı sektörlerdeki önemli miktardaki rekabet nedeniyle, ciddi bir SEO bütçesi gerekecektir ki, biz düşük bütçeli ancak rekabetin çok yüksek olduğu projeleri kabul etmiyoruz. Ön görüşme aşamasında, gelecekte gerekli olabilecek bütçe artırımı gibi durumlar konusunda da bilgi veriyor olacağız.

SEO çalışmalarının sağlıklı ilerleyebililmesi için SEO uyumlu bir web siteye ihtiyacınız vardır. Çalışmaya başladıktan sonra yapılan ilk çalışmalar arasında;

 • Site hızının kontrol edilmesi
 • İçeriklerin analizi
 • Görsel boyutlarının kontrol edilmesi
 • Kırık link ve yönlendirmelerin kontrol edilmesi
 • Site haritasının düzenlenmesi
 • Index hatalarının kontrol edilmesi

Sektörünüz ve sizinle ilgili arama terimleri hakkında yeterli veriye ulaşmadan, herhangi bir plan yapabilmemiz mümkün değildir. Öncelikle işinizle ilgili tüm anahtar kelimeleri toplayarak, rakipleriniz ile sizin sitenizin kıyaslamasını yapar ve tüm sektöre ait analiz verilerine ulaşırız. Buradan, hangi anahtarın ne kadar kullanıcı trafiğine sahip olduğunu tespit eder ve buna uygun içerik geliştirme süreçlerine başlarız.

Hazırlanan içerikler, Google ve diğer arama motorlarının sizi arama yapan kullanıcıya göstermesi için temel gereksinimdir. Bizim SEO hizmetinde maksadımız, yapılan aramalarda izin sitenizin daha öne çıkmasını sağlamaktır. Bunun için görsel ve yazılı içeriğin eksiksiz biçimde, yapılan analize uygun olarak siteye yüklenmesini sağlarız.

Anahtar kelime pazarlaması veya başka bir deyişle içerik pazarlamasının ardından, sitenizle ilgili dış mecralarda çalışmalara başlanır. Buna marka bilinirliği arttırmak diyoruz ki, ilgili dış mecralarda isminizin geçmesi, uygun şekillerde sitenize dış bağlantıların gelmesi ve sosyal medya paylaşımlarının yapılması da, sitenizin arama sonuçlarında öne çıkmasını etkileyen faktörlerdir. Bu bakımdan biz SEO hizmeti dahilinde bu fonksiyonlara da ciddi hassasiyet gösteririz.

SEO dinamiktir. Google gibi tüm arama motorları düzenli olarak kendini günceller ve arama motoru algoritmalarını değiştirir. Bu nedenle SEO hizmeti süresince ilgili site izlenmeli ve buna uygun hale getirilmelidir. Anti-seo uygulamalarına karşı tetikte olunması ve bu konuda hızlı eylemde bulunulması gerekir. Son olarak izleme, rakiplerden geri kalamamak için gereklidir. Rakiplerinizin aldığı SEO hizmeti sizden daha yoğun veya nitelikli ise sizin onların önüne geçebilmeniz için SEO hizmetinin nitelikleri bakımından da önde olmanız gerekir. Biz tüm süreçleri hassasiyetle takip ediyor en iyi sonuçlara ulaşmanız için bilimsel bir süreci sunuyoruz.

  Hemen Teklif Al
  SEO Ajansları Ne iş Yapar?

  • SEO şirketinin esas amacı, web sitelerinin kendileri ile ilgili arama kelimeleri ile yapılan aramalarda mümkün olan en üst sırada listelenmesini sağlamaktır.
  • Firmanın veya site sahibi gerçek kişinin, internet zeminindeki tüm pazarlama fonksiyonlarını üstelenebilir. SEO kavram olarak pazarlamanın genelini ifade ettiğinden, dijital pazarlama alanındaki tüm iş ve işlemler devir alınabilir.
  • SEO uygulaması yapılacak web sitesinin ön analizini yaparak gereksinimleri çalışma öncesinde saptar ve müşteriye bu kapsamda bir projeksiyon sunar.
  • Çalışma öncesi projeksiyon kapsamında bir sözleşme oluşturularak, sürecin buna uygun biçimde devam edeceği garanti altına alınır.
  • Müşteriye, teknik ve pazarlama unsurları noktasında tam destek sunulur.
  • Müşterinin SEO bileşenleri olarak temin etmesi gereken diğer hizmetleri temin etmesi istenmez ve SEO ekibinin bu gereksinimleri karşılaması temin edilir. (Yazılım, barındırma, pazarlama desteği, içerik desteği vb.)
  • Süreç düzenli olarak müşteriye rapor edilir. Sözleşme hükümlerine aykırı bir durum olup olmasının izlenmesi sağlanır.
  • SEO işlemlerinde uzman ekipleri kadrosunda bulunduran profesyonel SEO hizmeti veren ajanslar, sadece web sitesi içi etkinlikleri değil, web sitesi dışında yer alan tüm dijital medya etkinliklerini yönetir. Dijital Kurumsal Kimlik yönetimi de bu sürece dahildir.

  Sunduğumuz SEO Hizmetleri

  Kurumsal SEO

  Kurumsal Seo

  Kurumsal SEO, marka bilinirliği elde etmek veya bunu geliştirmek isteyen kurumsal düzeydeki firmalar için verilen hizmettir. Bu hizmet kapsamında, geniş çaplı uygulamalar gerçekleştirilir. Geleneksel SEO sistematiğine ek olarak, firma imajının korunması ve geliştirilmesi için çalışmalar yapılır. Büyük şirketler ve büyümeye yönelik pazarlama yapan şirketler için kurumsal SEO uygun çözümdür.

  E-Ticaret SEO

  E ticaret seo

  E-Ticaret SEO, ürünlerin dönüşüm oranını arttırmak için yapılan arama motoru optimizasyonu uygulamalarıdır. Bu uygumalar, reklam giderlerini azaltıp daha fazla organik trafik elde etmek için yapılır. Tüm arama motorları ve diğer dijital medya organlarını kapsayan bu uygulamalar sonucunda sitenin ürünlerinin görünürlüğü artar ve site imajı güçlenir. Bu SEO sistematiği içerisinde site içi ve dışında birçok çalışma yapılır.

  Yerel SEO

  Yerel Seo

  Yerel SEO, haritalar ve yerel aramalarda kendi bölgesinde görüntülenmek ve belli bölgelere hitap etmek isteyen siteler için gerçekleştirilen uygulamaları kapsar. Genel SEO sistematiğine ek olarak gerçekleştirilir. Yerel SEO, genel SEO kurallarından bağımsız olmayıp bunların detaylandırılması ve lokalize edilmesi biçiminde düşünülebilir. 

  Uluslararası SEO

  Uluslararasi seo

  Uluslararası iş yapan işletmeler için bir çözüm olan Global SEO, farklı dillerde ve bölgelerde listeleme almak ve listeleme sıralamasını artırmak için yapılır. Global arama motoru optimizasyonu uygulamalarında elbette tüm dünyaya bir dille hitap edebilmek mümkün değildir. Tam anlamıyla global bir pazarlama sistematiği oluşturabilmek için majör-jenerik dillerde yayın yapmak ve bu dillerde site dışı çalışmalarda bulunmak gerekir. 

  SEO Hizmeti Nasıl Yapılır?

  seo hizmetiSEO hizmeti için öncelikle mevcut web sitenizi analiz ediyoruz. Yaptığımız analizler ile birlikte profesyonel ölçme araçlarından gelen verilerle web sitenizdeki SEO hatalarını buluyoruz.

  Aynı zamanda web sitenizin olumsuz skoru varsa buna yönelik bir çalışma yapıyoruz. İlk olarak web sitenizdeki hataları gideriyoruz.

  Daha sonra web siteniz SEO için uygun hale geliyor.

  Ardından site içi SEO çalışmaları kapsamında kullanıcı deneyimi arttırma, anahtar kelime analizi, içerik üretimi, görsel optimizasyonu, site hızı optimizasyonu gibi tüm çalışmaları yürütüyoruz.

   SEO çalışmalarında öncelikle lokal ve genel SEO çalışmalarına yönelik planlar yapıyoruz. SEO ile eş zamanlı olarak sosyal medya ve reklam çalışmalarınızı da koordineli olarak yürütüyoruz. Tüm çalışmalarımız belirli planlamalara göre yapılıyor.

  SEO bir süreç olduğu için dönemlik hedeflerle ilerliyoruz. Bu süreçte rakiplerinizi inceliyor, sektörünüzü gözden geçiriyor ve arama motoru kriterlerine uygun çalışmalar yürütüyoruz.

  SEO çalışmalarında ekibimizde içerik yazarları, SEO danışmanları izmir, e ticaret danışmanları, yazılım uzmanları gibi birçok uzmanlık alanından ekip üyesi bulunuyor.

  Yaptığımız çalışmalarla web sitenizin belirlediğiniz alanlarda arama motorlarında zirvede yer alması için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmaları sürekli inceliyor ve yaptığımız ölçümler ile hem mevcut hem de gelecekteki SEO çalışmalarına yön veriyoruz.

  Kurumsal SEO danışmanlığı ile birlikte her zaman arama motorlarında üst sıralarda yer alabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. SEO ile satışlarınızı arttırabilir ve kurumsal imajınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

  Hangi Altyapıları Kullanıyoruz?

  WordPress

  wordpress

  WordPress, CMS yazılımlarının en yaygın kullanılan türüdür. Content Managemens System; yani içerik yönetim sistemi olarak tanımlanan bu yapı, site sahiplerine tamamen ücretsiz ve düzenli olarak güncellenen bir yazılım alt yapısı sunar. Ancak WordPress’in eklentileri ve görsel niteliklerini sağlayan temaları ücretsiz değildir. Özellikle profesyonel eklenti ve temaların ücret karşılığında alınması söz konusudur. WordPress, kurulumu kolay bir yapı olmakla birlikte, SEO sistematiğinin ve tasarım detaylarının uzmanlar tarafından geliştirilmesi gerekir.

  Shopify

  shopify

  Shopify, dileyen herkesin dükkân açabildiği, online ödeme kabul edebildiği ve sistemin sunduğu ticari avantajlardan faydalanabildiği bir pazaryeri platformudur. Sisteme kaydolan kullanıcı, kendine ait bir dükkân ismi alarak hemen satış yapmaya başlayabilir. Shopify’da dükkân açmak için herhangi bir yazılım veya sunucu maliyetine katlanmak gerekli değildir. Sistem tüm araçları kendi sunucuları üzerinden satıcılara sağar. Sistem platformda yaptığınız satışların belli bir oranını verdiği hizmetlere karşılık olarak satıcılardan keser. Bu yapı üzerinde SEO ve genel olarak dijital pazarlama yapmak için de uzman desteğine ihtiyacınız olabilir.

  Opencart

  opencart

  Opencart, temel düzeyde ücretsiz bir e-ticaret sitesi yazılımıdır. SQL veri tabanı üzerinde çalışan sistem, kolay kullanım ve kurulum özelliklerine sahiptir. Temel parçaları ve yazılım özellikleri ücretsiz olan yapıyı, herhangi bir stabil hosting sistemi üzerine kurarak dükkân oluşturma sürecini tamamlayabilirsiniz. Opencart sisteminde ödeme alabilmek için bankalar veya ödeme aracısı firmalar ile anlaşmalar yapılması gerekir. Bu işlem birkaç saat içerisinde tamamlanabilirken, sistemin diğer detaylı düzenlemeleri ve SEO uygulamaları için uzman desteği alınmasında fayda olacaktır. Opencart temaları ve bileşenlerinin de bir kısmı ücrete tabidir.

  .Net

  net

  Microsoft uygulama depolarını barındıran ve yazılımcılara bu depodan veri temin ederek yeni geliştirmeler yapma imkanı veren .Net, 2002 yılında Microsoft Visual Studio .NET olarak başladığı yolculuğuna, günümüzde son derece gelişmiş bir sistem altyapısı olarak devam ediyor. Yerel yazılımlardan, uzak sunucu bağlantılarına geçilmeye başlanmasından itibaren bu yapının kullanım oranı önemli ölçüde artmış durumda. Web uygulamalarının geliştirilmesinde ve özellikle kurumsal yazılım çözümlerinin geliştirilmesi .NET yaygın biçimde kullanılıyor.

  İzmir SEO Hizmeti Fiyatları

  Dijital pazarlama ve marka bilinirliği çalışmalarınızda yarınınızı inşa etmek istiyorsanız SEO hizmeti çok önemlidir. Hem yerelde hem ulusal hem de global anlamda rakiplerinizle rekabet edebilmek, arama motorlarında zirveye çıkabilmek, web sitenize organik trafik çekmek ve satışlarınızı arttırmak için Current Works İzmir SEO hizmetleri ile tanışabilirsiniz.

  Ekibimiz tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre SEO hizmeti planlıyor. SEO çalışması maliyetleri de tamamen sizlerin ihtiyaçları, sektörünüzün durumu ve web sitenizin mevcut durumuna göre belirleniyor. SEO fiyatları konusunda net ifadelerden bahsedilirse çok geniş bir liste karşımıza çıkar.

  Bu nedenle Current Works ekibi olarak ilk olarak sizi dinliyor ve sonra aksiyonlarımızı ortaya çıkararak sizlere fiyat teklifi sunuyoruz.  Genellikle aylık veya proje bazlı ücretlendirme yaparak sizlere fiyat teklifi sunuyoruz.

  Bronze

  • 25 Anahtar Kelime
  • Aylık 5 Yeni İçerik
  • 30 Sayfaya Kadar Optimizasyon
  • Teknik Hataların Giderilmesi
  • UX İyileştirmeleri
  • Aylık 1 Online Toplantı
  Bilgi Al

  Silver

  • 40 Anahtar Kelime
  • Aylık 8 Yeni İçerik
  • 50 Sayfaya Kadar Optimizasyon
  • Teknik Hataların Giderilmesi
  • UX İyileştirmeleri
  • Aylık 1 Online Toplantı
  • Ciro ve Talep Takibi
  Bilgi Al

  Gold

  • 70 Anahtar Kelime
  • Aylık 15 Yeni İçerik
  • 100 Sayfaya Kadar Optimizasyon
  • Teknik Hataların Giderilmesi
  • UX İyileştirmeleri
  • Aylık 2 Online Toplantı
  • Ciro ve Talep Takibi
  • Haftalık Telefon Görüşmeleri
  Bilgi Al

  Platinum

  • 100+ Anahtar Kelime
  • 25+ Yeni İçerik
  • 200+ Sayfa Optimizasyonu
  • Teknik Hataların Giderilmesi
  • UX İyileştirmeleri
  • Aylık 2 Online Toplantı
  • Ciro ve Talep Takibi
  • Aylık 1 Yüz Yüze Toplantı
  • Günlük Telefon Görüşmeleri
  • Advertorial Reklam
  • Infografik Görsel Üretimi
  Bilgi Al

  S.S.S

  SEO Hizmeti Neleri Kapsar?

  Markalar web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için SEO hizmeti alabilirler. SEO hizmeti öncelikle web sitenizin arama motoru sıralama kriterlerini kapsar. Bu süreç öncelikle web sitenizdeki SEO hatalarının belirlenmesi ve giderilmesi ile başlar. Web sitenizin tüm özelliklerinin SEO kriterlerine uygun hale getirilmesi ile devam eder. Site içi SEO çalışmaları kapsamında tüm ayarlar yapıldıktan sonra artık web sitenizin arama motorlarında zirveye çıkması için yürütülecek stratejileri kapsar. Bu aşamada rakip analizi, sektör analizi, anahtar kelime analizi gibi birçok değerlendirme süreci işin içine girer. Bu aşamadan sonra da içerik oluşturma ve site dışı SEO çalışmalarının yapılması da hizmetin bir parçasıdır. Site hızı, özgün içerik, dönüşüm oranı optimizasyonu gibi birçok süreç de bu hizmetin içine girer. SEO dinamik ve çok yönlü bir çalışma sürecini kapsar.

  Profesyonel SEO Hizmeti Nasıl Olmalı?

  SEO stratejisi geliştirmek için öncelikle profesyonel bir ajans ile çalışmanız gerekiyor. Bu hizmet öncelikle veriler üzerinden yürütülmelidir. Ekibimiz öncelikle rakip, sektör ve firma analizleri yapıyor. Daha sonra potansiyel hedef kitle analizi ve anahtar kelime analizleri yaparak her zaman somut veriler ile çalışıyor. SEO hizmeti aynı zamanda bir ekip işidir. Ekibimizde SEO uzmanından yazılım uzmanına, reklam uzmanından kurumsal kimlik danışmanına kadar birçok ekip üyesi bulunuyor. Aynı zamanda SEO hizmeti için marka ile ajans arasındaki iletişim de güçlü olmalıdır. Her adımda sizlere raporlar sunuyor ve tüm çalışmalarımızda geldiğimiz noktayı sizlere bildiriyoruz. SEO hizmeti aynı zamanda süreç gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle süreç konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

  SEO Firması ile Çalışmalar Ne Kadar Sürer?

  SEO hizmeti süresi hakkında önceden net bir ifadede bulunmak yanlış olur. Ancak başarılı bir SEO stratejisini hayata geçirmek için zamana ihtiyacınız var. SEO anlık değil, sürece dayalı bir stratejidir. Bölgesel SEO çalışmalarında 3-6 ay arasında etkili sonuç almak mümkün olur. Bunun yanında bir SEO çalışması en az 6-12 ay arasında devam eder. Sizlerin beklentileri, hedefleri, rakiplerinizin SEO çalışmaları, sektörünüzün durumu ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerin rekabet seviyesi de SEO hizmeti süresini belirler. Ekibimiz ilk analiz çalışmalarından itibaren sizlere hizmet süresi konusunda bilgi veriyor.

  İzmir Ofisiniz İçin SEO Uzmanı İşe Alımınız Var Mı ?

  Evet, İzmir’de SEO uzmanı iş ilanlarımız var başvuru yapmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

  SEO Stratejisi Nedir?

  Google’ın ilk sayfasını kaydırmıyorsunuz ve listede çıkan ilk 5 sonuçtan fazlasına bakmıyorsanız insanların %75i gibisinizdir. Bu da gösteriyor ki büyük-küçük şirketlerin Google arama sonuçlarında ilk sayfada ve üst sıralardaki pozisyonlar için yarışmasının geçerli bir sebebi var. Yani bir sayfanın sıralaması ne kadar yüksekse, doğru kitle tarafından görülme olasılığı da yüksektir. SEO olarak da tanımlanan arama motoru optimizasyonu, bir işletmenin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını yükselten yaygın bir pazarlama stratejisidir. Etkili bir SEO stratejisi, işletmelerin arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirip hızlı, sağlam, kullanıcı dostu web siteleri oluşturmalarına olanak tanır.

  SEO Çalışmasında Neler Yapılır?

  Dijital pazarlama teknikleri arasında önemli rol oynayan SEO, bir web sitesinin arama motorlarında konumunu iyileştirmek, site ziyaretçilerine benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmak ve siteye gelen organik trafiği hem nitelik hem de nicelik yönünden geliştirmek üzere arama motoru kalite yönergeleri doğrultusunda uygulanan teknik ve stratejik çalışmalar bütünüdür. SEO, strateji odaklı bütünsel bir dijital pazarlama çalışmasını ifade eder. Bir web sitesini arama motorları için optimize ederken, birbiriyle ilişkili birçok kriter göz önünde bulundurulur. SEO’nun temel unsurları site içi ve site dışı optimizasyon işlemleri gibi birbirini tamamlayan iki ana kategoride incelenir.

  SEO Nasıl Yükseltir?

  Yeni bir web sitesini Google sıralamasında üst sıralara yerleştirmek zordur. Fakat Google tarafından sağlanan kılavuzlara çalışmalarınızda yön verirseniz bu zor bir süreç olmayacaktır. SEO nuzu yükseltmek için, sitenizin hızlı olduğundan emin olmanız lazım, düzenli olarak güncellenen ve ilgili içerikler yayınlanan bir blog olması gerekir, web siteniz mobil uyumlu olması gerekir, rekabet oranı düşük anahtar kelimeler seçilmelidir, anahtar kelime optimizasyonu, kaliteli backlinkler ve sosyal medyada aktifliğinizin olması gerekmektedir. Son olarak google kılavuzlarını takip etmeniz gerekir. Eğer bu saydığım özelliklere dikkat ederseniz ve uygularsanız çok yüksek ihtimalle üst sıralara çıkarsınız.

  Hemen Teklif Al!

  Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

   Hemen Teklif Al