Google SEO Hizmetlerimiz

İzmir’de E-Ticaret ya da Kurumsal SEO hizmeti ile işletmeniz arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilir ve organik bir şekilde web sitenize trafik çekebilirsiniz.

 • Rakip, sektör ve anahtar kelime analizleri
 • Kullanıcı deneyimi optimizasyonu
 • Site içi ve site dışı SEO çalışmaları
 • Mobil uyumluluk
 • İçerik üretimi ve içerik optimizasyonu
 • Düzenli takip, veri takibi
 • Kullanıcı ve ziyaretçi analizleri
 • Organik trafik artışı
 • Arama motoru dönüşüm oranı çalışmaları
 • SEO hatalarını belirleme
 • Yerel SEO
 • Teknik SEO
 • Backlink denetimi

  Hemen Teklif Al

  S.S.S

  SEO Hizmeti Neleri Kapsar?

  Markalar web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için SEO hizmeti alabilirler. SEO hizmeti öncelikle web sitenizin arama motoru sıralama kriterlerini kapsar. Bu süreç öncelikle web sitenizdeki SEO hatalarının belirlenmesi ve giderilmesi ile başlar.

  Web sitenizin tüm özelliklerinin SEO kriterlerine uygun hale getirilmesi ile devam eder. Site içi SEO çalışmaları kapsamında tüm ayarlar yapıldıktan sonra artık web sitenizin arama motorlarında zirveye çıkması için yürütülecek stratejileri kapsar. Bu aşamada rakip analizi, sektör analizi, anahtar kelime analizi gibi birçok değerlendirme süreci işin içine girer.

  Bu aşamadan sonra da içerik oluşturma ve site dışı SEO çalışmalarının yapılması da hizmetin bir parçasıdır. Site hızı, özgün içerik, dönüşüm oranı optimizasyonu gibi birçok süreç de bu hizmetin içine girer. SEO dinamik ve çok yönlü bir çalışma sürecini kapsar.

  Profesyonel SEO Hizmeti Nasıl Olmalı?

  SEO stratejisi geliştirmek için öncelikle profesyonel bir ajans ile çalışmanız gerekiyor. Bu hizmet öncelikle veriler üzerinden yürütülmelidir. Ekibimiz öncelikle rakip, sektör ve firma analizleri yapıyor. Daha sonra potansiyel hedef kitle analizi ve anahtar kelime analizleri yaparak her zaman somut veriler ile çalışıyor.

  SEO hizmeti aynı zamanda bir ekip işidir. Ekibimizde SEO uzmanından yazılım uzmanına, reklam uzmanından kurumsal kimlik danışmanına kadar birçok ekip üyesi bulunuyor. Aynı zamanda SEO hizmeti için marka ile ajans arasındaki iletişim de güçlü olmalıdır. Her adımda sizlere raporlar sunuyor ve tüm çalışmalarımızda geldiğimiz noktayı sizlere bildiriyoruz. SEO hizmeti aynı zamanda süreç gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle süreç konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

  SEO Firması ile Çalışmalar Ne Kadar Sürer?

  SEO hizmeti süresi hakkında önceden net bir ifadede bulunmak yanlış olur. Ancak başarılı bir SEO stratejisini hayata geçirmek için zamana ihtiyacınız var. SEO anlık değil, sürece dayalı bir stratejidir. Bölgesel SEO çalışmalarında 3-6 ay arasında etkili sonuç almak mümkün olur. Bunun yanında bir SEO çalışması en az 6-12 ay arasında devam eder.

  Sizlerin beklentileri, hedefleri, rakiplerinizin SEO çalışmaları, sektörünüzün durumu ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerin rekabet seviyesi de SEO hizmeti süresini belirler. Ekibimiz ilk analiz çalışmalarından itibaren sizlere hizmet süresi konusunda bilgi veriyor.

  İzmir Ofisiniz İçin SEO Uzmanı İşe Alımınız Var Mı ?

  Evet, İzmir’de  SEO uzmanı iş ilanlarımız var başvuru yapmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

  SEO Stratejisi Nedir?

  Google’ın ilk sayfasını kaydırmıyorsunuz ve listede çıkan ilk 5 sonuçtan fazlasına bakmıyorsanız insanların %75i gibisinizdir. Bu da gösteriyor ki büyük-küçük şirketlerin Google arama sonuçlarında ilk sayfada ve üst sıralardaki pozisyonlar için yarışmasının geçerli bir sebebi var. Yani bir sayfanın sıralaması ne kadar yüksekse, doğru kitle tarafından görülme olasılığı da yüksektir.  SEO olarak da tanımlanan arama motoru optimizasyonu, bir işletmenin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını yükselten yaygın bir pazarlama stratejisidir. Etkili bir SEO stratejisi, işletmelerin arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirip hızlı, sağlam, kullanıcı dostu web siteleri oluşturmalarına olanak tanır.

  SEO Çalışmasında Neler Yapılır?

  Dijital pazarlama teknikleri arasında önemli rol oynayan SEO, bir web sitesinin arama motorlarında konumunu iyileştirmek, site ziyaretçilerine benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmak ve siteye gelen organik trafiği hem nitelik hem de nicelik yönünden geliştirmek üzere arama motoru kalite yönergeleri doğrultusunda uygulanan teknik ve stratejik çalışmalar bütünüdür. SEO, strateji odaklı bütünsel bir dijital pazarlama çalışmasını ifade eder. Bir web sitesini arama motorları için optimize ederken, birbiriyle ilişkili birçok kriter göz önünde bulundurulur. SEO’nun temel unsurları site içi ve site dışı optimizasyon işlemleri gibi birbirini tamamlayan iki ana kategoride incelenir.

  SEO Nasıl Yükseltir?

  Yeni bir web sitesini Google sıralamasında üst sıralara yerleştirmek zordur. Fakat Google tarafından sağlanan kılavuzlara çalışmalarınızda yön verirseniz bu zor bir süreç olmayacaktır. SEO nuzu yükseltmek için, sitenizin hızlı olduğundan emin olmanız lazım, düzenli olarak güncellenen ve ilgili içerikler yayınlanan bir blog olması gerekir, web siteniz mobil uyumlu olması gerekir, rekabet oranı düşük anahtar kelimeler seçilmelidir, anahtar kelime optimizasyonu, kaliteli backlinkler ve sosyal medyada aktifliğinizin olması gerekmektedir. Son olarak google kılavuzlarını takip etmeniz gerekir. Eğer bu saydığım özelliklere dikkat ederseniz ve uygularsanız çok yüksek ihtimalle üst sıralara çıkarsınız.

  İzmir Konak'tayız!