Grafik tasarım; görüntü, renk, biçim, çizgi, tipografi tarzında birçok kurumsal ihtiyacınıza yönelik tüm tasarım süreçlerini ifade eder. Günümüzde dijitalleşme çağı ile birlikte işletmelerin grafik tasarıma olan ihtiyaçları artmaktadır.

Markalar sosyal medya, web sitesi ve diğer alanlar üzerinden markalarını tanıtmak, ürünlerini geniş kitlelere ulaştırmak ve etkinliklerinin tanıtımını gerçekleştirmek için İzmir grafik tasarım ajansı ile çalışıyor.

Grafik tasarım hizmeti satın almak istiyorsanız kimlik tasarımı, yüksek performanslı reklam ve pazarlama tasarımı, kullanıcı ara yüzü tasarımı, basın yayın grafiği tasarımı, ambalaj tasarımı, animasyon ve video tasarım gibi birçok hizmet sunulmaktadır.

Geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız İzmir grafik tasarım uzmanı ile çalışmanız gerekiyor. Bu noktada logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı gibi tüm süreçler için bize ulaşabilirsiniz. En iyi grafik tasarım ajansı seçmek isteyenlerin adresi Current Works oluyor.

Profesyonel grafik tasarım firması olarak freelance çalışanlarla değil grafik tasarım uzmanlarımızda  her sektörden yüzlerce iş ortağımıza grafik tasarım konusunda destek sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen referanslarımızı inceleyebilir ve bir karar verebilirsiniz.

Grafik tasarım fiyatları sizlere sunacağımız hizmetin niteliklerine göre değişmektedir.  Marka bağlılığı, logo tasarımı ve diğer tüm konularda destek almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

grafik tasarım ajansı

Grafik Tasarım Çalışmaları Süreci

 • Yol Haritası (Brief)
 • Pazar Araştırması
 • Tasarım Ekosisteminin Araştırılması
 • İlham Panosu Oluşturma (Moodboarding)
 • Konsept Geliştirme ve İyileştirme
 • Tasarım Oluşturma
 • Müşteri Geri Bildirimi
 • Sunum

Grafik Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

 • Deneyim ve Uzmanlık
 • Müşteri Talepleri
 • Proje Özellikleri
 • Proje Teslim Tarihi
 • Saat Bazlı Fiyatlandırma
 • Araştırma Süresi
 • Konseptler ve Mockuplar
 • Revizyon Sayısı

Referanslarımız

Grafik Tasarım Süreci

İhtiyaçların Analizi

Sizinle yapacağımız ön görüşme safhasında, ne tür görsel içeriğe sahip olmak istediğinize dair bilgi alır ve size bununla ilgili teknik bilgi veririz. Kimi zaman, talep edilen tasarımların maliyetleri nedeniyle fayda oranının düşük olmasına karşın, daha düşük maliyetlerle daha etkili sonuçlara ulaşılması durumu da söz konusu olabilir. Geliştirilecek grafiğin maksadına bağlı olarak size fayda-maliyet oranlaması yapıldığında en faydalı olacak içeriğe ulaşmanız için detaylı bilgiyi bu analiz sürecinde veririz. İşin boyutuna bağlı olarak ortaya çıkacak yaklaşık maliyet ve üretim süreci de bu aşamada ortaya çıkar.

Görsellerinizin, en etkili ve amaca en etkili biçimde yönelecek niteliklere sahip olabilmesi için pazarlama uzmanlarınca ihtiyaçlarınız analiz edildikten sonra, grafik tasarımcılarla projeksiyonu yapılır. Hangi amaca yönelik bir tasarım işlemi yapılacağına, hedef kitlesine ve hedef coğrafyasına bağlı olarak grafiğin pazarlama bakımından en yüksek niteliklere sahip olması için süreç planlanır. Bu aşmada sizin de fikirleriniz alınarak bazı eskizler üzerine fikir alışverişinde bulunulur. Bu sürecin arından görselin planlanmasına geçilir. İletişim tasarımı olarak tanımladığımız safhada görselin stratejik özelliklerine karar verilmektedir.

Sizin beklentilerinize uygun biçimde ve pazarlamanın genel ilkelerine uygun olarak size ticari görsel tasarımlar yapabiliriz. Grafik tasarımı işlemlerimiz kapsamında, bir lokanta menüsünün görsel tasarımından, uluslararası bir firmaya ait kataloğun hazırlanmasına kadar hemen her konuda içerik hazırlanabilmesi mümkündür. Burada sizin marka görsellerinizin niteliklerine uygun biçimde, kurumsal kimliğinize uygun grafik tasarımı yapabiliriz. Yada dilerseniz, marka imajınızı bütünüyle yenileyecek kurumsal kimliğe yönelik geliştirmeler de yapabiliriz. Bu aşamada sürekli sizinle iletişim halinde kalarak, süreçleri adım adım izlemenizi sağlarız. Bu aşamada maliyet de ortaya çıkacaktır. Onayınızı takiben uygulama sürecine geçilir.

Grafik sanatçılarımız, pazarlama uzmanlarımızın da katılımı ile daha önce belirlediğimiz plana uygun içimde grafiklerinizi hazırlar. Bu aşamada yukarıda da belirttiğimiz gibi sürekli bilgilendirme yapılır. Grafiğin geliştirme süreçlerindeki her somut gelişimden anbean haberdar olur ve dilerseniz bizi taleplerinizle yönlendirebilirsiniz. Biz bu aşamada ortaya çıkan eserin eğer teknik bir faydası söz konusu ise size gerekli bilgilendirmeyi yapar ve sizin için en faydalı olana ulaşmanızı sağlarız. Grafik tasarım işlemlerimiz çoğunlukla dijitaldir. Ancak talep etmeniz halinde çözüm ortaklarımız vasıtasıyla baskı imkanına ulaşmanızı da sağlayabiliriz.

Grafik Tasarım Ajansları Ne İş Yapar?

grafik tasarım ajansı hizmetleri
 • Müşterilerinin grafik gereksinimlerini analiz ederek, talepleri ile uyumlu biçimde strateji geliştirir.
 • Yapılacak tasarımların sanatsal ve pazarlama ilkeleri bakımından analizini uzmanlar ve sanatçılar ile yaparak, müşterinin süreç hakkında bilgilendirilmesini sağlar.
 • Müşteri için uygun ücret zemininde, faydalı tasarımlar üretmek için çalışır.
 • Gizlilik ilkelerine uygun biçimde, ihtiyaçların taleplere uygun biçimde karşılanmasını sağlar.
 • Dijital ve basılı mecralarda kullanılmak üzere görsel ürünleri geliştirir. 
 • İş ve işlemlerini, belirlenen standartlarda, sözleşmeye uygun olarak hazırlanan proje kapsamında sürdürür.
 • Özgün tasarımlar oluşturur. Tamamen işe özel tasarımları kullanır. Telif yasalarına uymak konusunda sınırsız sorumludur.
 • Müşterinin talebi doğrultusunda, tüm grafik içeriklerin hazırlanması için çalışabilir. Bunların içerisinde, logo tasarımı, film çekimi, fotoğraf çekimi, bası ve dizgi gibi tüm işlemler girebilir.
 • İçeriğin nitelikli biçimde hazırlanabilmesi için, grafik ve ilgili alanlarında yetkin personelleri görevlendirir. 
 • Müşterisini, tüm süreçler bağlamında önceden bilgilendirir ve büyük ölçüde kesinlik arz eden maliyetleri ortaya koyar.
 • Proje zamanlamasından sapmamak için azami özeni gösterir, müşterisinin mağduriyet yaşamamasını temin eder.
inserttasarimi
afistasarimi
katalogtasarimi
menutasarimi
kartvizittasarimi
tabelatasarimi
bilboardtasarimi
kitapkapagitasarimi
davetiyetasarimi
ambalajtasarimi
dergireklamtasarimi
bannertasarimi
logotasarimi
kurumsalkimliktasarimi

Landing Page
Tasarımı

ambalajtasarimi

Grafik Tasarım Nasıl Yapılır?

grafik tasarimGrafik tasarım hizmeti çok yönlü bir süreçtir. Markanız dijitalde grafik tasarım konusunda destek alabileceği gibi basılı olarak da bu alanda ihtiyaç duyar. 

Markanızın kurumsal kimlik tasarımı sürecinde logo tasarımından afiş tasarımına kadar her konuda yanınızdayız.

Dijital reklamlarda ve pazarlama stratejilerinde grafik tasarım hizmetleri ile markanızın kurumsal yapısını ortaya koyuyoruz. Aynı zamanda markanızın kullanıcı yüzünü de en etkili şekilde tasarlıyor ve kurumsal bir imaj çizmenize olanak tanıyoruz.

Yürüttüğünüz basın yayın çalışmalarında katalog, broşür ve dergi gibi tüm ürünlerde grafik tasarım hizmeti veriyoruz. Ek olarak ürün satışı yapıyorsanız ürünlerinizin paketleri, poşet, ambalaj ve ürün görseli gibi birçok tasarımda grafik tasarım ekibimiz yanınızda oluyor.

Web sitenizde, sosyal medyada ve çeşitli dijital kanallarda içerik ihtiyaçlarınızda animasyon ve video tasarımı hizmeti veriyoruz. Bu sayede metin içeriklerinizi çok daha etkili hale getiriyor ve potansiyel müşteri kitlenizin gözünde markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sahada çalışan markalar için iş kıyafeti tasarımı ile birlikte kurumsal bir imaj oluşturmanıza  ve personellerinizin ortak kimlik geliştirmesine katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda grafik tasarım hizmetimizde markanızın kimliğini ve mesajını daha anlamlı kılacak adımlar atıyoruz.

Grafik tasarım hizmetlerimiz markanıza olan güveni de arttırıyor. Bu sayede çok daha geniş bir kitleye çok kısa süre içinde ulaşabiliyorsunuz. Profesyonel grafik tasarım ihtiyaçlarınızda Current Works her zaman sizinle!

ALANINDA UZMAN PROFESYONELLERİMİZ

Grafik Tasarım Fiyatları

Markanız hakkında hayallerinizi dijitale ve resme aktarmada en önemli hizmet grafik tasarım hizmeti olacaktır.  Profesyonel programları ile birlikte yaratıcılık, akıl ve sınırsız hayal gücünü ortaya çıkaran ekibimiz markanızı zirveye çıkarıyor.

Current Works olarak markanız için hem dijital hem de baskı amaçlı grafik tasarım çalışmaları yapıyoruz. Logo tasarımından broşür tasarımına her türlü ihtiyaçlarınızda bizlerden yardım alabilirsiniz.

Kreatif, özgün ve etkileyici bir tasarım hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarımından afiş tasarımına kadar her alanda grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Current Works grafik tasarım konusunda en profesyonel programları kullanıyor ve tamamen sizlerin talepleri ile kurumsal ihtiyaçlarına uygun hizmet veriyor.

Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

 • Grafik tasarım hizmetinde kullanılan programlar
 • Alınacak hizmet türü ve yapılacak grafik tasarım hizmeti (Afiş, dergi reklamı, el ilanı, billboard ve logo tasarımı gibi hizmetler alabilirsiniz.)
 • Logo tasarımı, amblem ve kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetler de fiyatlar üzerinde değişebilir.
 • Grafik tasarım hizmeti sırasında orijinal fotoğraflar çekilerek kullanılacaksa bütçe biraz daha yüksek olabilir.
 • Basılı ve dijital ögelerde grafik tasarım fiyatları farklı olacaktır.

Grafik tasarımda alacağınız hizmete göre sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Current Works olarak her türlü dijital ve basılı grafik tasarım ihtiyaçlarınızda paket hizmet veya liste fiyatı üzerinden çalışmıyor şirketinizin ihtiyaçlarına göre bir maliyet çıkarıyoruz.

Neler Yaptık ?

e ticaret kurumsal kimlik çalışması
inşaat sektörü kurumsal kimlik çalışması
diş doktoru kurumsal kimlik çalışması
sağlık turizmi kurumsal kimlik çalışması
köpek ödül maması kurumsal kimlik çalışması

Grafik tasarım neleri kapsar?

İzmir grafik tasarım hizmeti markanızı tanıtan ve markanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayan tüm görsel içeriklerin üretilmesidir. Grafik tasarım hizmeti öncelikle web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinde yer alan içeriklerin tamamını içine alır. Ek olarak grafik tasarım dergi, kitap, poster, afiş ve bildiri gibi basılı olarak yürüteceğiniz tanıtım ve reklam çalışmalarının tamamını da kapsar. Bunun yanında ürün tasarımı, afiş, ürün ambalajı, ürün paketi gibi birçok görsel yüzünüzü kapsamaktadır. Kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik gibi birçok faaliyette ve markanızın piyasaya sunduğu tüm ürünlerde de grafik tasarım izmir hizmeti kapsamaktadır. Markanızın görsel yüzünü kurumsallaştırmak için grafik tasarım hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Grafik tasarım firmanıza ne kadar?

Bir markanın kalitesini görsel yüzü oluşturur. Markanın tabelasından yola çıkarak logosu, afişleri, ürün sunumu ve çok daha fazlası insanların önemsediği bir konudur. Grafik tasarım öncelikle markanızın kurumsal bir firma olmasında etkilidir. Bunun yanında grafik tasarım hizmeti ile birlikte markanız kaliteli içerikler oluşturabilir. Sosyal medyada ya da web siteniz üzerinde dikkat çekici hale gelmek ve daha fazla satış yapabilmek için grafik tasarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Markanızın dijitalde konumunu güçlendirmek ve sektörünüzde her zaman kurumsal bir imaj çizmesi adına grafik tasarım hizmeti çok önemlidir. Markanızın zirveye ulaşması için her zaman grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekiyor.

Grafik tasarım ne anlama gelir?

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini de içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari ve ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital ya da dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve de grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik ile geçerlidir.

Grafik tasarım ürünleri nelerdir?

Grafik tasarımı hedef kitleye uygun olarak bir ürün veya hizmetin tanıtımını yapmak amacıyla renk, grafik, şekil ve görsellerle tasarım oluşturma sanatıdır. Yiyeceklerin ambalajından, afişlere kadar, kitap kapaklarından, televizyon reklamlarına kadar tasarımcıların elinden çıkan eserlerdir. Bu iş kolu geniş bir alana hizmet vermektedir. Bir tasarımcının olmazsa olmazı yaratıcılıktır. Yaratıcılığı olmayan farklı düşünemeyen biri bu işi yapamaz. Elektronik posta şekilleri, logo tasarımı, kartvizitler ürün ambalajları, matbaa ürünleri, işçi kıyafetleri, fatura tasarımları, antetli kağıt tasarım uygulaması, tabela etiket tasarımı, web sitesi görsel dosyaları vb. şeyler grafik tasarımı ürünleridir.

En iyi grafik tasarım programı hangisidir?

Grafik ve tasarım programları, kullanıcılara sundukları araçlarla arzu edilen görsel unsurların yaratılmasına yardımcı olur. Dolayısıyla en iyi grafik tasarım programlarının hangileri olduğu sıklıkla merak edilir. Ancak en iyi grafik programı olarak tek bir yazılımı işaret etmek hatalı olur. Bu alanda kullanılan programlar, farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde de geliştirilir. En çok tercih edilen programlar ise , CorelDRAW, Adobe Illustrator (Ai), Adobe InDesign ,Adobe Photoshop (Ps), 3DS Max, Adobe Flash ve ActionScript, Free Hand, Adobe Dreamweaver, SKETCH, Gimp bu saydığımız programlardır.

Hemen Teklif Al!

Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

  Hemen Teklif Al