Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Grafik tasarım ile markanızı geliştirecek fikirleri dijitale aktarıyoruz. Dijitalde mesajlarınızı etkili şekilde vermek istiyorsanız grafik tasarım hizmetimiz ile tanışabilirsiniz;

 • Web sitesi ara yüzü tasarlama
 • Logo tasarımı
 • Karikatür tasarımları
 • 3D çizim çalışmaları
 • İnfografik çizimleri
 • Kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları
 • Katalog, dergi ve afiş tasarımları
 • Kartvizit tasarımı
 • Ambalaj, etiket ve kutu tasarımları
 • Animasyon tasarımları
 • Vektörel çizim çalışmaları
 • Kullanıcı deneyimi (UX) tasarımları
 • Hareketli grafik tasarımları

  Hemen Teklif Al

  Grafik Tasarım Süreci

  İhtiyaçların Analizi

  Sizinle yapacağımız ön görüşme safhasında, ne tür görsel içeriğe sahip olmak istediğinize dair bilgi alır ve size bununla ilgili teknik bilgi veririz. Kimi zaman, talep edilen tasarımların maliyetleri nedeniyle fayda oranının düşük olmasına karşın, daha düşük maliyetlerle daha etkili sonuçlara ulaşılması durumu da söz konusu olabilir. Geliştirilecek grafiğin maksadına bağlı olarak size fayda-maliyet oranlaması yapıldığında en faydalı olacak içeriğe ulaşmanız için detaylı bilgiyi bu analiz sürecinde veririz. İşin boyutuna bağlı olarak ortaya çıkacak yaklaşık maliyet ve üretim süreci de bu aşamada ortaya çıkar.

  İletişim Tasarımı

  Görsellerinizin, en etkili ve amaca en etkili biçimde yönelecek niteliklere sahip olabilmesi için pazarlama uzmanlarınca ihtiyaçlarınız analiz edildikten sonra, grafik tasarımcılarla projeksiyonu yapılır. Hangi amaca yönelik bir tasarım işlemi yapılacağına, hedef kitlesine ve hedef coğrafyasına bağlı olarak grafiğin pazarlama bakımından en yüksek niteliklere sahip olması için süreç planlanır. BU aşmada sizin de fikirleriniz alınarak bazı eskizler üzerine fikir alışverişinde bulunulur. Bu sürecin arından görselin planlanmasına geçilir. İletişim tasarımı olarak tanımladığımız safhada görselin stratejik özelliklerine karar verilmektedir.

  Görsel Planlama

  Sizin beklentilerinize uygun biçimde ve pazarlamanın genel ilkelerine uygun olarak size ticari görsel tasarımlar yapabiliriz. Grafik tasarımı işlemlerimiz kapsamında, bir lokanta menüsünün görsel tasarımından, uluslararası bir firmaya ait kataloğun hazırlanmasına kadar hemen her konuda içerik hazırlanabilmesi mümkündür. Burada sizin marka görsellerinizin niteliklerine uygun biçimde, kurumsal kimliğinize uygun grafik tasarımı yapabiliriz. Yada dilerseniz, marka imajınızı bütünüyle yenileyecek kurumsal kimliğe yönelik geliştirmeler de yapabiliriz. Bu aşamada sürekli sizinle iletişim halinde kalarak, süreçleri adım adım izlemenizi sağlarız. Bu aşamada maliyet de ortaya çıkacaktır. Onayınızı takiben uygulama sürecine geçilir.

  Grafik Uygulama

  Grafik sanatçılarımız, pazarlama uzmanlarımızın da katılımı ile daha önce belirlediğimiz plana uygun içimde grafiklerinizi hazırlar. Bu aşamada yukarıda da belirttiğimiz gibi sürekli bilgilendirme yapılır. Grafiğin geliştirme süreçlerindeki her somut gelişimden anbean haberdar olur ve dilerseniz bizi taleplerinizle yönlendirebilirsiniz. Biz bu aşamada ortaya çıkan eserin eğer teknik bir faydası söz konusu ise size gerekli bilgilendirmeyi yapar ve sizin için en faydalı olana ulaşmanızı sağlarız. Grafik tasarım işlemlerimiz çoğunlukla dijitaldir. Ancak talep etmeniz halinde çözüm ortaklarımız vasıtasıyla baskı imkanına ulaşmanızı da sağlayabiliriz.

  Grafik Tasarım Nasıl Yapılır?

  Grafik tasarım hizmeti çok yönlü bir süreçtir. Markanız dijitalde grafik tasarım konusunda destek alabileceği gibi basılı olarak da bu alanda ihtiyaç duyar.  Markanızın kurumsal kimlik tasarımı sürecinde logo tasarımından afiş tasarımına kadar her konuda yanınızdayız.

  Dijital reklamlarda ve pazarlama stratejilerinde grafik tasarım hizmetleri ile markanızın kurumsal yapısını ortaya koyuyoruz. Aynı zamanda markanızın kullanıcı yüzünü de en etkili şekilde tasarlıyor ve kurumsal bir imaj çizmenize olanak tanıyoruz.

  Yürüttüğünüz basın yayın çalışmalarında katalog, broşür ve dergi gibi tüm ürünlerde grafik tasarım hizmeti veriyoruz. Ek olarak ürün satışı yapıyorsanız ürünlerinizin paketleri, poşet, ambalaj ve ürün görseli gibi birçok tasarımda grafik tasarım ekibimiz yanınızda oluyor.

  Web sitenizde, sosyal medyada ve çeşitli dijital kanallarda içerik ihtiyaçlarınızda animasyon ve video tasarımı hizmeti veriyoruz. Bu sayede metin içeriklerinizi çok daha etkili hale getiriyor ve potansiyel müşteri kitlenizin gözünde markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

  Sahada çalışan markalar için iş kıyafeti tasarımı ile birlikte kurumsal bir imaj oluşturmanıza  ve personellerinizin ortak kimlik geliştirmesine katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda grafik tasarım hizmetimizde markanızın kimliğini ve mesajını daha anlamlı kılacak adımlar atıyoruz. Grafik tasarım hizmetlerimiz markanıza olan güveni de arttırıyor. Bu sayede çok daha geniş bir kitleye çok kısa süre içinde ulaşabiliyorsunuz. Profesyonel grafik tasarım ihtiyaçlarınızda Current Works her zaman sizinle!

  Grafik Tasarım Fiyatları

  Markanız hakkında hayallerinizi dijitale ve resme aktarmada en önemli hizmet grafik tasarım hizmeti olacaktır.  Profesyonel programları ile birlikte yaratıcılık, akıl ve sınırsız hayal gücünü ortaya çıkaran ekibimiz markanızı zirveye çıkarıyor.

  Current Works olarak markanız için hem dijital hem de baskı amaçlı grafik tasarım çalışmaları yapıyoruz. Logo tasarımından broşür tasarımına her türlü ihtiyaçlarınızda bizlerden yardım alabilirsiniz.

  Kreatif, özgün ve etkileyici bir tasarım hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarımından afiş tasarımına kadar her alanda grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Current Works grafik tasarım konusunda en profesyonel programları kullanıyor ve tamamen sizlerin talepleri ile kurumsal ihtiyaçlarına uygun hizmet veriyor.

  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • Grafik tasarım hizmetinde kullanılan programlar
  • Alınacak hizmet türü ve yapılacak grafik tasarım hizmeti (Afiş, dergi reklamı, el ilanı, billboard ve logo tasarımı gibi hizmetler alabilirsiniz.)
  • Logo tasarımı, amblem ve kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetler de fiyatlar üzerinde değişebilir.
  • Grafik tasarım hizmeti sırasında orijinal fotoğraflar çekilerek kullanılacaksa bütçe biraz daha yüksek olabilir.
  • Basılı ve dijital ögelerde grafik tasarım fiyatları farklı olacaktır.

  Grafik tasarımda alacağınız hizmete göre sizlere fiyat teklifi veriyoruz. Current Works olarak her türlü dijital ve basılı grafik tasarım ihtiyaçlarınızda sizlere hemen fiyat teklifi veriyor ve onayınız ile çalışmalara başlıyoruz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  S.S.S

  Grafik Tasarım Neleri Kapsar?

  Grafik tasarım hizmeti markanızı tanıtan ve markanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayan tüm görsel içeriklerin üretilmesidir. Grafik tasarım hizmeti öncelikle web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinde yer alan içeriklerin tamamını içine alır.

  Ek olarak grafik tasarım dergi, kitap, poster, afiş ve bildiri gibi basılı olarak yürüteceğiniz tanıtım ve reklam çalışmalarının tamamını da kapsar. Bunun yanında ürün tasarımı, afiş, ürün ambalajı, ürün paketi gibi birçok görsel yüzünüzü kapsamaktadır.

  Kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik gibi birçok faaliyette ve markanızın piyasaya sunduğu tüm ürünlerde de grafik tasarım hizmeti kapsamaktadır. Markanızın görsel yüzünü kurumsallaştırmak için grafik tasarım hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

  Grafik Tasarım Firmanıza Ne Katar?

  Bir markanın kalitesini görsel yüzü oluşturur. Markanın tabelasından yola çıkarak logosu, afişleri, ürün sunumu ve çok daha fazlası insanların önemsediği bir konudur. Grafik tasarım öncelikle markanızın kurumsal bir firma olmasında etkilidir.

  Bunun yanında grafik tasarım hizmeti ile birlikte markanız kaliteli içerikler oluşturabilir. Sosyal medyada ya da web siteniz üzerinde dikkat çekici hale gelmek ve daha fazla satış yapabilmek için grafik tasarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Markanızın dijitalde konumunu güçlendirmek ve sektörünüzde her zaman kurumsal bir imaj çizmesi adına grafik tasarım hizmeti çok önemlidir. Markanızın zirveye ulaşması için her zaman grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekiyor.

  İzmir Ofisiniz İçin Grafik Tasarım İşe Alımınız Var Mı ?

  Evet, İzmir’de  grafik tasarım iş ilanlarımız var başvuru yapmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

  Grafik Tasarımı Ne Anlama Gelir?

  Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini de içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari ve ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital ya da dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve de grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik ile geçerlidir.

  Grafik Tasarım Ürünleri Nelerdir?

  Grafik tasarımı hedef kitleye uygun olarak bir ürün veya hizmetin tanıtımını yapmak amacıyla renk, grafik, şekil ve görsellerle tasarım oluşturma sanatıdır. Yiyeceklerin ambalajından, afişlere kadar, kitap kapaklarından, televizyon reklamlarına kadar tasarımcıların elinden çıkan eserlerdir. Bu iş kolu geniş bir alana hizmet vermektedir. Bir tasarımcının  olmazsa olmazı yaratıcılıktır. Yaratıcılığı olmayan farklı düşünemeyen biri bu işi yapamaz. Elektronik posta şekilleri, logo tasarımı, kartvizitler ürün ambalajları, matbaa ürünleri, işçi kıyafetleri, fatura tasarımları, antetli kağıt tasarım uygulaması, tabela etiket tasarımı, web sitesi görsel dosyaları vb. şeyler grafik tasarımı ürünleridir.

  En İyi Tasarım Programı Hangisi?

  Grafik ve tasarım programları, kullanıcılara sundukları araçlarla arzu edilen görsel unsurların yaratılmasına yardımcı olur. Dolayısıyla en iyi grafik tasarım programlarının hangileri olduğu sıklıkla merak edilir. Ancak en iyi grafik programı olarak tek bir yazılımı işaret etmek hatalı olur. Bu alanda kullanılan programlar, farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde  de geliştirilir. En çok tercih edilen programlar ise ,  CorelDRAW, Adobe Illustrator (Ai), Adobe InDesign ,Adobe Photoshop (Ps), 3DS Max, Adobe Flash ve ActionScript, Free Hand, Adobe Dreamweaver, SKETCH, Gimp bu saydığımız programlardır.

  İzmir Konak'tayız!