Google Reklam Hizmetlerimiz

Google reklam hizmeti, işletmenizin Google üzerindeki reklamlarını etkili şekilde yönetebilmesi, doğru stratejiler üzerine kurulması ve reklamlardan en üst verimi alınmasını sağlar.

 • Google reklam kurulumu ve oluşturma süreci
 • Tıklama maliyeti takibi ve analizi
 • Tıklama maliyeti optimizasyonu (Tıklama maliyetinizi en aza indiriyoruz.)
 • Hedef kitle belirleme ve hedef kitle ölçümleri
 • Gereksiz tıklanan kelimelerin tespiti ve engellenmesi
 • Dönüşüm takibi ve reklam dönüşüm optimizasyonu
 • Kalite puanı iyileştirme çalışmaları

  Hemen Teklif Al

  S.S.S

  Google Reklam Hizmeti Ne İşe Yarar?

  Google reklamları her zaman markanızın arama motorlarında öne çıkmasını sağlar. Direkt olarak arama sonuçlarında belirlediğiniz anahtar kelimeler ile potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanızda etkili bir strateji olur.

  Google reklam hizmeti ile hem web sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilir hem de direkt olarak satış odaklı bir pazarlama stratejisi elde edebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi satmak ve daha fazla gelir elde edebilmek için reklam stratejisi oluşturabilirsiniz.

  Google reklam hizmeti ile rakiplerinizin önüne de geçebilirsiniz. Belirlediğiniz anahtar kelimelerde daha ön sırada yer almak için her zaman reklamları kullanabilirsiniz. Arama motorlarında en üstte çıkmanız için Google reklamları çok doğru bir yöntem olacaktır.

  Google Reklam Ödemeleri Nasıl Oluyor?

  Google reklamları için farklı ödeme seçenekleri oluyor. Öncelikle tıklama başı maliyet ile birlikte ödeme sistemi var. Google Ads reklamlarınıza tıklama olduğunda ödeme yaptığınız sisteme dayanıyor. Bunun yanında farklı aksiyonları yerine getiren ziyaretçiler olduğunda da ödeme yapabilirsiniz. Web sitesinde kalma, anket doldurma gibi birçok seçenek ile de ödeme sistemi kullanılabilir.

  Google reklam hizmetlerinde her zaman tıklama başı ödeme oluyor. Bunun için de tıklama başı maliyet ve sizin bütçeniz çok önemlidir. Ödemeler belirli sayıda tıklama olduktan sonra sizlerin Google Ads hesabınızdan düşülür.

  Google reklamları ile daha geniş kitlelere ulaşmak ve markanızı etkili şekilde tanıtmak istiyorsanız her zaman ekibimize ulaşabilirsiniz.

  İzmir Ofisiniz İçin Google Reklam Uzmanı İşe Alımınız Var Mı ?

  Evet, İzmir’de  google reklam uzmanı iş ilanlarımız var başvuru yapmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

  Google Reklam Bütçesi Ne Kadar Olmalı?

  Tıklama başına ödeme reklamcılığında yeniyseniz, büyük olasılıkla küçük bir test bütçesiyle başlayıp yolunuza devam etmek istersiniz. Ancak, Google reklam bütçesi içerisinde bir test sürümünü denemek, bütçe planlamasının arkasındaki gerçek kavramları öğrenmenize yardımcı olmaz. Bütçe planlamasını profesyonel bir şekilde anlamak istiyorsanız, kampanya hedefinizi ve hedef kitlenizi iyi tanımlamalı, ne kadar harcama yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Hedef kitlenizin davranışlarının, ilgi alanlarının, coğrafi konumunun ve kullandığı cihaz tipinin bir resmini oluşturmak bütçenizi doğru kullanmak açısından oldukça önemli kriterlerdir. İlk etapta ne amaçla reklam verdiğinizi belirlemeden bir bütçe hesaplamak neredeyse imkansızdır.

  Google Reklam Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Öncelikle kimi hedefleyeceksiniz ve hedef kitleniz kimlerden oluşuyor karar vermelisiniz. Hedef kitlenizi tanıyor musunuz, reklam verme amacınızı netleştirmelisiniz. Hangi ads reklam türlerini kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Negatif anahtar kelimeler ve diğer anahtar kelimelerinizi belirlemelisinizdir. KPI’ları belirlemeli ve google analytics kullanmalısınız. Google analytics etiketinin tüm sayfalara etiketlendiğinden emin olmalısınız.  Dönüşüm izleme kurmalı, web sitenizin açılış hızını optimize etmeli, mobil uyumluluğu sağlamalı, reklam verme hedeflerinize göre açılış sayfaları oluşturmalısınız. Call to action yani harekete geçirici mesajları kullanmalı ve her şeyi tekrar tekrar test etmelisiniz.

  Google Reklamları Neye Göre?

  Reklamlar google aramalarından ziyade, girdiğiniz web sitelerin çerezlerine göre ayarlanıyor. Google trackleri ile de ayarlanmaktadır, nereye tıkladın, Mouse neyin üzerinde daha uzun süre durdu, nereden sonra nereye tıkladın, kaç saniye sonra tıkladın gibi eventler sayesinde bunlar google a direkt olarak gönderiliyor. Bu tracker kodunu sitesinin her sayfasına koymayan yok, çünkü herhangi bir yazılım tecrübesi istemeyecek kadar kolay bir is. böylece sizi kategorize etme imkanı bulup size uygun reklamları çıkarıyorlar.  Google analytics olduğu sürece hangi siteyi ziyaret ederseniz edin google sizi tanıyabilmektedir.

  Google Ads Yararlı Mı?

  Google Ads’in en büyük yararı, SEO’dan daha hızlı çalışmasıdır. Hem SEO hem de Google Ads’in, daha fazla trafik ve potansiyel müşteri oluşturmak için arama motoru pazarlaması stratejileridir. Ancak iyi optimize edilmiş bir Google Ads kampanyası, bir işletmede, aramada en çok tercih edilen ilk yeri bulmak için çok daha hızlı çalışabilir. Google Ads, trafiği, tıklamaları ve dönüşümleri artırmanın yanı sıra, insanlara markanızı anlatmanın etkili bir yoludur. Google Ads’in en büyük avantajlarından biri web sitesi ziyaretçilerinizle yeniden bağlantı kurmaktır. Ads sayesinde siteye kim ne kadar tıkladı görebilirsiniz.

  İzmir Konak'tayız!