Google reklamları, dünyanın en büyük arama motoru Google üzerinde yürütülen reklam çalışmalarıdır. Kurumsal işletmeler Google’da reklam verdiğinde direkt olarak belirledikleri anahtar kelimelerle arama yapan kitlenin önüne çıkabilir.

Google Ads üzerinde etkili stratejiler geliştirmek için İzmir google reklam ajansı ile çalışabilirsiniz. Bu sayede daha etkili ve sonuç odaklı reklam stratejileri geliştirebilirsiniz. Markanız için İzmir Google adwords uzmanı ile çalışırsanız satışlarınızı arttırabilir ve reklam kampanyalarınızı en düşük bütçeyle en etkili şekilde koordine edebilirsiniz.

Google ads danışmanlığı ile doğru yapılandırılmış bir reklam stratejisi daha fazla kazanç elde edebilir ve yüksek maliyetlerle yatırım yapabilirsiniz. Google reklamları ile daha fazla trafik çekebilir ve potansiyel müşterilerinize daha fazla ulaşabilirsiniz.

Yanlış stratejiler ile çok yüksek maliyetlerle boşa stratejiler geliştiresiniz. Bu nedenle reklamdan etkili sonuçlar almak için en iyi Google reklam ajansı seçmek gerekiyor. Current Works reklam hizmeti ile markanızı arama motorlarında zirveye çıkarıyor.

Current Works her sektörden onlarca işletmeye kaliteli hizmet veren Google reklam firması olarak ön plana çıkmaktadır.  Her markaya özel reklam stratejileri geliştiriyor ve bütçenizi en etkili şekilde kullanıyoruz.

google reklam ajansı

Referanslarımız

Google Adwords Yönetimi Süreci

Ön Görüşme

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru ve artık adeta dünyanın yegane sektörel rehberi haline gelen Google üzerinde reklam vermek, nerdeyse tüm işletmelerin denediği bir uygulamadır. Ancak reklam planlaması genel olarak zor bir süreç olmakla birlikte Google reklamları, oldukça karmaşık yapılar olması sebebi ile profesyonel olmayan kişilerce kullanılmaları durumunda mali kayıplar ve/veya reklam verimsizlikleri söz konusu olabilir. Bu gibi durumlardan nasıl kurtulacağınızı ve en düşük bütçe ile en çok reklamı nasıl yapabileceğinizi size anlattığımız ve ihtiyaçlarını analiz ettiğimiz süreç, ön görüşme sürecidir.

Google üzerinde reklam verebilmeniz için anahtar kelime analizi yapmanız gerekir. Arama reklamlarında anahtar kelime analizi bir zorunlulukken, yeniden pazarlama uygulamalarında da hayati öneme sahiptir. Kullanıcılar sizin hangi ürün veya hizmetle reklam veriyorsanız, onlarla ilgili aramalarda size ulaşmalıdır.

Bu bakımdan sektörünüz analiz edilerek, en ilgili ve en çok kullanıcıyı size getirecek anahtarların seçilmesi önemlidir. Tabii burada sadece en çok müşteri tek kriter değildir. Alakasız müşterilerin sitenize gelmesi istenmez. Bu bir maliyet kaybı olduğundan yanlış reklam politikası olacaktır. Biz sizin için bu analizi kolaylıkla yapabiliyoruz.

Satışını veya tanıtımını yapmak istediğiniz ürün yada hizmetin hangi hedef yaş grubu, cinsiyet, bölge, dil ve hatta ilgi alanına uygun olduğuna karar verebilir ve reklamlarınızı buna göre verebilirsiniz. Bununla birlikte reklamların sizin belirleyeceğiniz saat aralıklarında yayınlanması gibi çok daha detaylı özellikleri de reklam kampanyanıza ekleyebilirsiniz.

Tabii Google reklamı verirken çok özen gösterilmesi gereken bir diğer husus, verilen reklam metni ve görselinin dikkat çekici olmasıdır. Dikkat çekmeyen reklamların yayınlanıyor olsa dahi, etki uyandırmayabilir. Biz hedef kitle analizi safhasında, ürün veya hizmete uygun biçimde reklam metninin oluşturulmasını da sağlıyoruz.

Google reklam bütçeniz, yapacağınız bütün planlamanın bel kemiğidir. Öyle ki, reklamın ne kadar süre ile yayınlanacağı ve ilgili arama terimlerinde rakiplerin ne kadar önüne geçebileceği gibi detaylar bütçe ile ilişkilidir. Ancak burada bizim size sunacağımız en önemli fırsat, bütçenizin mükemmel biçimde yönetilmesidir. Reklamlarınızı, yayın süreleri boyunca hassasiyetle takip ederek, birim bütçe ile en fazla yayın ve tıklamayı yapmanızı sağlamak için sürekli olarak optimize ederiz.

Google Reklam Ajansları Ne İş Yapar?

Google Reklam Ajansı Hizmetleri
 • Google reklam ajansı, Google arama motoruna reklam veren site sahibinin, bütçesini en uygun biçimde yönetmek için çalışır.
 • Google platformunda, site veya firma ile ilgili anahtar kelimelerin stratejik biçimde yayına sunulması en fazla kullanıcı kitlesine ulaşabilmesi için uzman ekipler bu şirketlerde görev alır.
 • Google reklamları noktasında özel eğitimler alan uzmanlar, sektörel özelliklere bağlı olarak firmanın anahtar kelimelerinin tam olarak istenen hedef kitleye ulaşması için gerekli optimizasyonları yapar.
 • Reklamların, gereğinden fazla tıklanmasını engellemek için geliştirmeler yapar.
 • Özel bütçe koşulları oluşturur ve müşterilerinin kampanyalı fiyatları kullanabilmesini sağlar.
 • Doğru anahtar kelimelerinin kullanılmasını ve doğru coğrafyanın hedeflenmesini sağlayan Google Reklam Ajansı, sadece maliyet optimizasyonu için değil, maliyete karşılık gelen dönüşümün iyileştirilmesini de sağlar.
 • Reklam ajansı, belirlenmiş bütçeler ile çalışır. Müşterilerin belirlediği limitler aşılmaz.
 • Ajans, harcadığı bütçe ve buna karşılık gelen tıklamayı müşterisine Google’ın resmi verileri ile raporlar.
 • Reklam ajansı bünyesinde, alanında uzman ve deneyimli ekipler görev alır. 
 • Tüm işlemler sözleşmeler kapsamında yürütülür.
 

google reklamGoogle arama motorunda pazarı %75 oran ile domine ediyor.  Google üzerinde saniyede 2.5 milyon kadar arama yapılıyor.

Bu nedenle markanızı öne çıkarmada Google reklam danışmanlığı çok etkili bir teknik oluyor.

 Ekibimiz Google Ads ile sizlere çevrimiçi reklamlar konusunda destek oluyor.

Öncelikle Google Ads reklamları için hedeflerinizi belirliyoruz. Daha sonra hedef kitlenizi belirlemenize yardımcı oluyoruz. Hangi gün hangi saat, hangi cihaz ve yaşa ulaşmak istediğiniz gibi özelliklerle dil hedeflemelerini belirliyoruz.

Google reklam hizmetinde daha sonra rakiplerinizi inceliyoruz ve sektörünüzün reklam alanındaki yapısına genel çerçeve ile bakıyoruz.  Daha sonra hedef anahtar kelimeleri belirliyoruz.

Google’a reklam vermek istediğiniz kelimeleri anahtar kelime analizi ile belirliyoruz. Bu aşamada negatif anahtar kelime analizleri de yapıyoruz.

Google reklamlarında web sitenizi mobil için optimize ediyoruz. Aynı zamanda reklam üzerinden gelen ziyaretçilere yaşatmak istediğiniz aksiyon için gerekli optimizasyonları da yapıyoruz. Bu süreçte markanız için en doğru reklam türünü seçiyoruz. 

Sizin için en önemli aşamanın reklam bütçesi olduğunu biliyoruz. Reklam bütçenizi anahtar kelimeye ve reklam türüne göre belirliyoruz. Sizlerin belirlediği bütçeyi en etkili şekilde kullanacak şekilde planlamalarımızı yapıyoruz.

Google reklam danışmanlığı hizmetinde reklam kampanyalarınızı oluşturup yayına aldıktan sonra sonuçları izliyoruz.

Sonuçları analiz ettikten sonra yeni reklam kampanyalarınızı buna göre optimize ediyor ve markanızın Google reklamları ile hedeflerine daha fazla ulaşmasına olanak tanıyoruz. Google reklam danışmanlığı için Current Works ekibi her zaman yanınızda.

Google Reklam Hizmetleri Nelerdir?

İşletmeler Google’da daha yüksek performans elde edebilmek için reklam hizmetlerinden faydalanabilir. Google reklam ajansı İzmir olarak sizlere her türlü reklam stratejinizde destek oluyoruz.

Google reklam hizmetleri şu şekildedir;

Anahtar Kelime Araştırması ve Seçimi: Anahtar kelimelerinizi profesyonel analiz araçları kullanarak belirliyoruz.

Rekabetçi Araştırma: Google reklam stratejinizde rakiplerinizin kampanyalarını da araştırıyoruz.

Metin ve Resim Reklamlar Oluşturma: Sizler için hedeflerinizle uyumlu şekilde metin ve resim reklamlarınızı oluşturuyoruz.

Açılış Sayfalarını Optimize Etmek İçin Fikirler: Daha yüksek dönüşüm oranı için açılış sayfalarınızı optimize edeceğiniz fikirler veriyoruz.

PPC Maliyet Yönetimi: Tıklama başına reklam maliyetlerinizi en düşük seviyeye getirecek stratejiler bulmuyoruz.

PPC İzleme: Reklamlarınızın tıklanma oranını düzenli olarak takip ediyoruz.

Reklam Kampanyasında Değişiklik ve İyileştirmeler: Reklam kampanyalarınızı izliyor ve anlık olarak yapılabilecek değişiklikler ve iyileştirmeler konusunda sizlere öneriler sunuyoruz.

Dönüşüm İzleme: Reklamlarınızın dönüşüm oranını izliyor ve dönüşüm oranını arttıracak fikirler geliştiriyoruz.

Aylık Rapor: Sizler için aylık raporlar geliştiriyor ve sizlere reklam performansı hakkında düzenli analitik araçlarla desteklenmiş raporlar sunuyoruz.

Google reklam ajansı İzmir olarak daha fazla harcamaya odaklanmak yerine, harcamalardan değerli trafik getirmeye odaklanıyoruz ve bu da sizi kısa sürede gerçek sonuçlara götürüyor. Google’da her gün yapılan milyarlarca aramadan, çabalarımız ve hizmetlerimizle ürünlerinizin potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz.  Böylece daha düşük maliyetle daha yüksek satış hedeflemenizi sağlıyoruz.

  Hemen Teklif Al
  Google Reklam Yönetimi Ücretleri

  Markanızı web siteniz üzerinden tanıtmak istiyorsanız arama motorlarında zirvede yer almalısınız. Bunun için SEO çalışmaları yanında en etkili çalışmalar arasında Google reklam hizmetleri de var.

  Google reklam danışmanlığı ile sektörünüzle ilgili istediğiniz kelime ve kelime gruplarında rakiplerinizin önünde yer alabilirsiniz.

  Google reklamları üzerinden sadece reklam oluşturmak ve para harcamak yeterli olmaz. Bu alanda reklamlarınızı iyi optimize etmeli ve reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmalısınız.

  En düşük maliyetlerle en yüksek dönüşüm oranı için profesyonel Google reklam danışmanlarımız ile çalışmalısınız.

  Current Works olarak Google reklamlarında sizlere profesyonel destek veriyoruz.   Burada öncelikle bir Google reklam bütçeniz oluyor. Daha sonra bizler de size Google reklam danışmanlık ücretleri alıyoruz.

  Google Reklam Ajansı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

  • Anahtar kelime ve rektör analizleri
  • Reklam metinlerini hazırlama ve düzenleme
  • Reklam kalite puanı optimizasyon çalışmaları
  • Tıklama başı maliyeti düşürmek adına optimizasyon çalışmaları
  • Reklamların alaka düzeyinin en üste çekilmesine yönelik çalışmalar
  • Negatif anahtar kelimeleri belirleme ve engelleme
  • Teklif stratejisi oluşturma ve optimize etme
  • Google reklam kampanyaları oluşturma ve yönetme
  • Reklam dönüşümlerinin ölçümü, değerlendirilmesi ve reklam bütçesinin optimize edilmesi
  • Reklam performanslarının arttırılması
  • Güncel tekliflerin ve rakiplerin analiz edilmesi

  Current Works ile Google reklamlarınızı en iyi şekilde yönetebilir ve markanızı potansiyel müşterilerinize çok kısa bir sürede ulaştırabilirsiniz.

  Google reklam danışmanlık fiyatları için bize ulaşın ve hemen ekibimiz sizler için duruma bakarak bir fiyat teklifi versin.

  Google Ads Hizmeti Ne İşe Yarar?

  Google reklamları her zaman markanızın arama motorlarında öne çıkmasını sağlar. Direkt olarak arama sonuçlarında belirlediğiniz anahtar kelimeler ile potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanızda etkili bir strateji olur. Google reklam hizmeti ile hem web sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilir hem de direkt olarak satış odaklı bir pazarlama stratejisi elde edebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi satmak ve daha fazla gelir elde edebilmek için reklam stratejisi oluşturabilirsiniz. Google reklam hizmeti ile rakiplerinizin önüne de geçebilirsiniz. Belirlediğiniz anahtar kelimelerde daha ön sırada yer almak için her zaman reklamları kullanabilirsiniz. Arama motorlarında en üstte çıkmanız için Google reklamları çok doğru bir yöntem olacaktır.

  Google Ads Ödemeleri Nasıl Oluyor?

  Google reklamları için farklı ödeme seçenekleri oluyor. Öncelikle tıklama başı maliyet ile birlikte ödeme sistemi var. Google Ads reklamlarınıza tıklama olduğunda ödeme yaptığınız sisteme dayanıyor. Bunun yanında farklı aksiyonları yerine getiren ziyaretçiler olduğunda da ödeme yapabilirsiniz. Web sitesinde kalma, anket doldurma gibi birçok seçenek ile de ödeme sistemi kullanılabilir. Google reklam hizmetlerinde her zaman tıklama başı ödeme oluyor. Bunun için de tıklama başı maliyet ve sizin bütçeniz çok önemlidir. Ödemeler belirli sayıda tıklama olduktan sonra sizlerin Google Ads hesabınızdan düşülür. Google reklamları ile daha geniş kitlelere ulaşmak ve markanızı etkili şekilde tanıtmak istiyorsanız her zaman ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Google Ads Bütçesi Ne Kadar Olmalıdır?

  Tıklama başına ödeme reklamcılığında yeniyseniz, büyük olasılıkla küçük bir test bütçesiyle başlayıp yolunuza devam etmek istersiniz. Ancak, Google reklam bütçesi içerisinde bir test sürümünü denemek, bütçe planlamasının arkasındaki gerçek kavramları öğrenmenize yardımcı olmaz. Bütçe planlamasını profesyonel bir şekilde anlamak istiyorsanız, kampanya hedefinizi ve hedef kitlenizi iyi tanımlamalı, ne kadar harcama yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Hedef kitlenizin davranışlarının, ilgi alanlarının, coğrafi konumunun ve kullandığı cihaz tipinin bir resmini oluşturmak bütçenizi doğru kullanmak açısından oldukça önemli kriterlerdir. İlk etapta ne amaçla reklam verdiğinizi belirlemeden bir bütçe hesaplamak neredeyse imkansızdır.

  Google Ads Reklamları Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Öncelikle kimi hedefleyeceksiniz ve hedef kitleniz kimlerden oluşuyor karar vermelisiniz. Hedef kitlenizi tanıyor musunuz, reklam verme amacınızı netleştirmelisiniz. Hangi ads reklam türlerini kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Negatif anahtar kelimeler ve diğer anahtar kelimelerinizi belirlemelisinizdir. KPI’ları belirlemeli ve google analytics kullanmalısınız. Google analytics etiketinin tüm sayfalara etiketlendiğinden emin olmalısınız. Dönüşüm izleme kurmalı, web sitenizin açılış hızını optimize etmeli, mobil uyumluluğu sağlamalı, reklam verme hedeflerinize göre açılış sayfaları oluşturmalısınız. Call to action yani harekete geçirici mesajları kullanmalı ve her şeyi tekrar tekrar test etmelisiniz.

  Hemen Teklif Al!

  Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

   Hemen Teklif Al