E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetlerimiz

İnternet üzerinden geniş kitlelere yönelik ürünlerinizi ve hizmetleriniz için size özel e-ticaret ticaret yapabilmeniz için.

 • E ticaret sitesi tasarımı
 • Sektöre özel e ticaret yazılımları
 • Ürün ve kategori ekleme yazılımları
 • Stok takibi
 • Kargo takip yazılımları
 • SEO çalışmaları
 • Kullanıcı ve hız web sitesi tasarımı
 • Dönüşüm optimize
 • Reklam danışmanlığı
 • Tüm ile uyumlu ödeme sistemleri
 • E ticaret mobil uygulamalar

  Hemen Teklif Al

  E-Ticaret Danışmanlığı Süreci

  Ön Görüşme

  E-ticaret danışmanlığı hizmetlerimizin nitelikleri ve size sunacağı faydaları arz ettiğimiz sürece ön görüşme diyoruz. Kimi zaman sizi ofisimizde ağırlıyor, kimi zaman ise size ziyaretler yaparak, e-ticaret danışmanlığı hizmetlerimizi tanıtıyoruz. Uzmanlığımızın size nasıl faydalar sağlayacağı ve süreç içerisinde ne gibi kolaylıklar elde edeceğinizi anlatıyor ve sizinle prensip anlaşmasına bu aşamada varıyoruz. Bu aşama, bir planlama süreci olmayıp, karşılıklı olarak talep ve ihtiyaçlarımızı analiz ettiğimiz ilk görüşme aşamasıdır. Bu aşamadan sonraki planlama safhasında, sizin için öze geliştirilecek planlama çalışmaları, işin stratejisini ve maliyetlerini ortaya çıkaracaktır.

  Planlama ve Ön Şablon Onayı

  E-ticaret, genel olarak benzer özellikleri olan bir süreç olsa da, neredeyse her ürün grubu için özel çalışmalar gerektirir. Bununla birlikte hedef kitle ve hedef coğrafya da e-ticaret pazarlaması stratejisini neredeyse bütünüyle değiştirir. Bu alanda uzmanlığı olmayan firmaların, e-ticaretin oldukça büyük pazarından sınırlı biçimde faydalanması öz konusu olurken, sektörü tanıyıp, buna uygun iş geliştiren firmalar ciddi faydalar elde ederler. Biz size bu süreçte maksimum faydayı elde edeceğiniz planı hazırlar ve maliyetleri ile birlikte onayınıza sunarız. Bu onayın ardından, plana uygun biçimde uygulama sürecine geçeriz.

  Hizmet Sunumu ve Süreç

  E-ticaret danışmanlığı kapsamında, genel olarak dijital pazarlamanın tüm elementleri kullanılır. Dijital pazarlama faaliyetlerinin en önemli bileşenlerinden bir tanesi olan SEO işlemlerinin en iyi şekilde sunumu için marka bilinirliği sağlamak da dahil olmak üzere, planlamada yer verilen tüm detaylar hassasiyetle gerçekleştirilir. Gerekli olması halinde, kullandığınız uygulamanın yazılımsal geliştirmeleri de dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı en doğru ve kapsamlı biçimde fiili olarak ortaya koyarız. Bu süreç zarfında, hedefimiz birim satış miktarınızı arttırmaktır. Bu noktada uygulamalarımızın fayda maliyet analizlerini de size sunuyor olacağız

  İş Geliştirme

  E-ticaret danışmanlığı sürecinde aslında süreç bütünüyle revizeler yani iş geliştirme faaliyetleri üzerine kuruludur. Sektör gibi, satıcıların da dinamik olması, müşterilerini ve sektörün dijital dinamiklerini sürekli izlemesi gerekir. Bizim sizin için geliştirdiğimiz hizmetlerin temel düzeyde revizesinden öte, burada bahsettiğimiz revizeler; sizinle çalıştığımız süre boyunca fayda arttırmaya yönelik manevralar olarak tanımlanabilir. Bu etkinliklerimiz, sizin için birim harcamaya karşılık daha fazla satış anlamına geliyor ise uygulamaya konur. Süreçte sizin talepleriniz de elbette revizeye konu edilebilmektedir.

  E-Ticaret Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

  E ticaret danışmanlığı hizmetimizde öncelikle sizlerle bir tanışma toplantısı düzenliyoruz. Burada firmanızı tanıyoruz. Markanızın satış hedefleri, hedef kitleniz, hizmet verdiğiniz pazaryerleri, rakipleriniz, mevcut satış rakamlarınız ve reklam stratejileriniz için gerekli bilgilendirmeleri alıyoruz.

  Daha sonra ekibimiz ürün ve sektör araştırması yapıyoruz. Rakiplerinizin mevcut satış hacimlerini ve ürünlerin aylık ne kadar satıldığını belirliyoruz. Daha sonra pazaryeri anlamında araştırmalar yapıyoruz. Markanızın sektördeki mevcut konumuna ve sektöre göre araştırmalar yapıyoruz.

  Web sitenizin, pazarlama stratejilerinizin ve sosyal medya çalışmalarınızın detaylarını inceliyoruz. Daha sonra sizlere pazaryeri ve satış stratejisi özelinde pazarlama stratejilerinizi ve reklam stratejilerinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Burada temel hedef markanızın daha fazla satış yapması ve hedeflediğiniz satış rakamlarına ulaşması oluyor.

  E ticaret danışmanlığı çalışmalarımızda temel amaç hedeflenen satışlara ulaşmak yanında bu hedefleri sürdürülebilir hale getirmektir. Ekibimiz sizler için sürdürülebilir hedefler planlıyor. Satış rakamlarınızın her zaman daha fazla artması ve hedefleriniz doğrultusunda kalması için gerekli stratejiler de üretiyoruz.

  Markanız için tanıtım ve reklam stratejileri üretiyor. Müşteri dönütlerini alarak memnuniyet derecesine bakıyor ve sürekli olarak markanızın kendini geliştirmesine olanak tanıyoruz. Müşterilerinize her platformda kusursuz bir satın alma deneyimi yaşatmak istiyoruz. Aynı zamanda satış sonrası destek sürecinde de kurumsal ve profesyonel hareket etmeniz için stratejiler geliştiriyoruz. E ticaret danışmanlığı hizmetimizde her zaman satışlarınızı arttırıyor, durumu izliyor, kriz anlarını yönetiyor ve sürekli daha iyiye gitmeniz için yeni stratejiler geliştiriyoruz.

  E-Ticaret Danışmanlığı Ücretleri

  E ticaret faaliyetlerine yeni adım attıysanız ya da markanızın ürün ve hizmetlerini daha etkili şekilde pazarlamak istiyorsanız e ticaret danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz sizin için Kaliteli ve etkili e ticaret danışmanlığı hizmeti veriyor.

  E ticaret faaliyetlerinizi yürütürken etkili bir sonuç almak için doğru paketi seçmeli ve ürün girişleri konusunda eğitim almalısınız. Aynı zamanda SEO alanında da destek almanız önemlidir. Bunun yanında içerik üretimi, reklam yönetimi gibi birçok konuda e ticaret uzmanlarımız ve deneyimli ekibimiz sizlere yardımcı olur.

  Alacağınız e ticaret danışmanlığı hizmetinde tamamen sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre fiyat belirlenir. Current Works olarak her zaman en kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlara sunmak için çalışıyoruz. E ticaret faaliyetlerinizde başarılı olmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • E ticaret sitesi yönetimi, içerik ekleme, sipariş takibi gibi konularda hizmet alabilirsiniz.
  • E ticaret sitesi için kategori yazısı, blog içerikleri, reklam metinleri, tanıtım yazıları ve ürün açıklamaları yazdırabilirsiniz.
  • E ticaret sitenizi rakiplerinizi geçmesi için SEO çalışmaları ile destekleyebilirsiniz. SEO’da verilen hizmetlerin niteliği fiyatlarda önemli oranda etkilidir.
  • E ticaret reklam yönetimi konusunda da Current Works ekibinden destek alabilirsiniz.

  E ticaret danışmanlığı fiyatları tamamen alacağınız hizmetlere göre belirleniyor. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda sizlere Current Works olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  S.S.S

  E-ticaret Danışmanlığı Nedir?

  E ticaret danışmanlığı, e ticaret faaliyetlerine yeni adım atan veya bu alanda bir süredir faaliyet gösteren bireysel ya da kurumsal markaların aldığı danışmanlık hizmetidir. Bu süreçte ürün ve hizmetlerin satışlarını arttırma ve ürünleri doğru şekilde pazarlayarak reklam modelleri ile geniş bir kitleye erişim sağlamasına olanak tanıyacak hizmetler bütünü olarak da nitelendirilebilir.

  E ticaret danışmanlığı hizmeti ile birlikte hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilir ve satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz.  E ticaret faaliyetlerinde ürün girişinden SEO çalışmalarına, sosyal medya stratejilerinden reklam stratejilerine kadar her konuda ekibimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. E ticaret danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın ve detaylı bilgi alın.

  E-ticaret Danışmanlığı Neleri Kapsar?

  E ticaret danışmanlığı öncelikle ürünlerinizi SEO uyumlu web sitenize girme ve ürün tanıtımlarını arama motoru odaklı optimize etme konusunda sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ürünlerinizi sunma, içerik pazarlaması süreçlerinde de tüm stratejilerinizde sizlere destek oluyoruz.

  Reklam ve tanıtım çalışmaları için de sizlere destek oluyoruz. Bunun yanında SEO çalışmalarınızı da ekibimiz yönetiyor. Sosyal medya pazarlama çalışmalarında da e ticaret danışmanlığı hizmetimizi veriyoruz.

  E posta pazarlaması, satış rakamlarının artması, yeni müşteriler bulma ve mevcut müşterileri yeniden pazarlama kapsamında kazanma adına ekibimizden destek alabilirsiniz. E ticaret danışmanlığı hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

  İzmir Konak'tayız!