İnternetten ve web sitenizden daha fazla satış yapmak istiyorsanız e-ticaret danışmanlığı hizmeti almanız gerekiyor. Kurumsal işletmelerin tamamı internet satışları için e ticaret faaliyetlerinde danışmanlık hizmeti alıyor.  İzmir e-ticaret uzmanı arıyorsanız ekibimizle her zaman çalışabilirsiniz.

Current Works İzmir e-ticaret danışmanlık ajansı olarak firmanızın hedef kitlesine ulaşması ve daha fazla satış yapması için gerekli stratejilerde sizlere destek oluyor. Geleneksel yöntemlerden sıyrılmak ve trend pazarlama stratejileri geliştirmek istiyorsanız E ticaret danışmanlık firması arayışınıza son verebiliriz.

Ekibimiz e ticaret danışmanlık hizmeti ile daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyor. İnternet satış stratejilerinizi optimize ediyor ve web sitenizi arama motorlarında daha iyi bir konuma getiriyoruz. Böylece dijitalde her zaman sizler için büyük avantajlar sağlıyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi etkili şekilde pazarlamak için profesyonel bir e ticaret danışmanlığı hizmeti almanız gerekiyor. Bu süreçte en iyi e ticaret danışmanlık ajansı seçmek daha fazla satış ve daha fazla müşteri demektir.

Web sitesi, sosyal medya, pazar yerleri, internet reklamları gibi birçok konuda deneyimli ekibimiz sizlere danışmanlık hizmeti veriyor. E ticaret danışmanlığı fiyatları alacağınız hizmete göre değişiklik gösteriyor. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

e-ticaret danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı Süreci

e ticaret danışmanlığı süreci
Ön Görüşme

Herhangi bir medya organında, genel reklam alanlarında, dijital medya ortamında veya basılı yayın organlarında reklam yapmaya yönelik hizmetlerimiz hakkında size bilgiler aktardığımız süreç, ön görüşme sürecidir. Ön görüşme sürecince ihtiyaçlarınızı anlar ve taleplerinizi dinleriz. Bizim size görüntülü reklamcılık alanında neler sunabileceğimiz ve markanızı veya işinizi nasıl geliştirebileceğimize dair, referanslarımızı da göstererek, bizimle neden çalışmanız gerektiğini bu aşamada gerçekleştireceğimiz sunumla arz ederiz. Bu aşamada kesin veya projeksiyon olarak bir maliyet hesabı yapılmaz. Zira maliyetlerin ortaya çıkabilmesi için planlama safhasında size özel bir projeksiyon oluşturulmalıdır.

Prensipte anlaştıktan sonra, sizin için iş geliştirme süreçlerinin planlamasına geçeriz. Hangi görsel reklam alanında çalışacağımıza, sizin için faydalı olma durumuna göre karar verdikten sonra, grafik tasarım, kreatif reklamcılık ve video prodüksiyon gibi fonksiyonlarımızı da kullanacağımız sürecin planlamasını yaparız. Bu planlama, işin niteliklerinin yanı sıra, süresi ve maliyeti gibi verileri de içerir. Olağan hallerde ortaya çıkacak işin tüm detaylarını içeren bu plan, olağan dışı hallerde ne kadar maliyet ve süre sapması olacağına dair de belli ölçekte bilgiler içerecektir. Bu aşamada sizden onay alındıktan sonra sürecin uygulamasına geçilir.

Görüntülü reklamcılık, tasarım bakımından birçok detayı bulunan, ancak kodlamaya nadir başvurulan bir alandır. Video çekimleri, grafik tasarımlar ve kreatif reklam içerikleri gibi detayları olan bu süreçlerde, yaygın olarak tasarım faaliyetleri gerçekleştirilir. Ancak bazı özel durumlarda size özel yazılımların üretilmesi de gerekebilir ki, bu durumda da size etkin desteği firmamız kapsamında sunar veya planlamada belirlediğimiz şekilde çözüm ortaklarımızla birlikte bu işlemleri gerçekleştiririz. 

Uygulama, yani tasarım ve kodlama aşamasından sonra, iş ortaya çıkar. Sizin için ortaya koyduğumuz için test işlemlerini size sunmadan önce biz yaparız. Ancak üretilen işin herhangi bir safhasında, sizin beklentilerinizle örtüşmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde elbette düzenlemeler yaparız. Bununla birlikte, süreç içerisinde müşteri reaksiyonuna bağlı olarak plan düzenli olarak değişebilir. Bu durumda, ilk şablon onayı safhasına yeniden döner ve yeni projeksiyonu yaparak onayınıza sunarız. Bu bir iş ve bütçe revizyon süreci olarak tanımlanabilir. İşin size olan getirisini arttırmak için bu revizyonlar tavsiyemiz nitelliğinde olacaktır.

E-Ticaret Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

e ticaret danismanligiE ticaret danışmanlığı hizmetimizde öncelikle sizlerle bir tanışma toplantısı düzenliyoruz. Burada firmanızı tanıyoruz.

Markanızın satış hedefleri, hedef kitleniz, hizmet verdiğiniz pazar yerleri, rakipleriniz, mevcut satış rakamlarınız ve reklam stratejileriniz için gerekli bilgilendirmeleri alıyoruz.

Daha sonra ekibimiz ürün ve sektör araştırması yapıyoruz. Rakiplerinizin mevcut satış hacimlerini ve ürünlerin aylık ne kadar satıldığını belirliyoruz.

Web sitenizin, pazarlama stratejilerinizin ve sosyal medya çalışmalarınızın detaylarını inceliyoruz.

Sizlere pazar yeri ve satış stratejisi özelinde pazarlama stratejilerinizi ve reklam stratejilerinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Burada temel hedef markanızın daha fazla satış yapması ve hedeflediğiniz satış rakamlarına ulaşması oluyor.

E ticaret danışmanlığı çalışmalarımızda temel amaç hedeflenen satışlara ulaşmak yanında bu hedefleri sürdürülebilir hale getirmektir. Ekibimiz sizler için sürdürülebilir hedefler planlıyor. Satış rakamlarınızın her zaman daha fazla artması ve hedefleriniz doğrultusunda kalması için gerekli stratejiler de üretiyoruz.

Markanız için tanıtım ve reklam stratejileri üretiyor. Müşteri dönüşlerini alarak memnuniyet derecesine bakıyor ve sürekli olarak markanızın kendini geliştirmesine olanak tanıyoruz. Müşterilerinize her platformda kusursuz bir satın alma deneyimi yaşatmak istiyoruz.

Aynı zamanda satış sonrası destek sürecinde de kurumsal ve profesyonel hareket etmeniz için stratejiler geliştiriyoruz. E ticaret danışmanlığı hizmetimizde satışlarınızı arttırıyor, durumu izliyor, kriz anlarını yönetiyor ve sürekli daha iyiye gitmeniz için yeni stratejiler geliştiriyoruz.

  Hemen Teklif Al
  E-Ticaret Danışmanlığı Ücretleri

  E-ticaret faaliyetlerine yeni adım attıysanız ya da markanızın ürün ve hizmetlerini daha etkili şekilde pazarlamak istiyorsanız, izmir e-ticaret danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz sizin için kaliteli ve etkili e-ticaret danışmanlığı hizmeti veriyor.

  E-ticaret faaliyetlerinizi yürütürken etkili bir sonuç almak için doğru paketi seçmeli ve ürün girişleri konusunda eğitim almalısınız. Aynı zamanda SEO alanında da destek almanız önemlidir. Bunun yanında içerik üretimi, reklam yönetimi gibi birçok konuda e ticaret uzmanlarımız ve deneyimli ekibimiz sizlere yardımcı olur.

  Alacağınız e-ticaret danışmanlığı hizmetinde tamamen sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre fiyat belirlenir. Current Works olarak her zaman en kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlara sunmak için çalışıyoruz. E ticaret faaliyetlerinizde başarılı olmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • E ticaret sitesi yönetimi, içerik ekleme, sipariş takibi gibi konularda hizmet alabilirsiniz.
  • E ticaret sitesi için kategori yazısı, blog içerikleri, reklam metinleri, tanıtım yazıları ve ürün açıklamaları yazdırabilirsiniz.
  • E ticaret sitenizi rakiplerinizi geçmesi için SEO çalışmaları ile destekleyebilirsiniz. SEO’da verilen hizmetlerin niteliği fiyatlarda önemli oranda etkilidir.
  • E ticaret reklam yönetimi konusunda da Current Works ekibinden destek alabilirsiniz.

  E ticaret danışmanlığı fiyatları tamamen alacağınız hizmetlere göre belirleniyor. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda sizlere Current Works olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz.

  E-ticaret danışmanlığı Nedir?

  E ticaret danışmanlığı, e ticaret faaliyetlerine yeni adım atan veya bu alanda bir süredir faaliyet gösteren bireysel ya da kurumsal markaların aldığı danışmanlık hizmetidir. Bu süreçte ürün ve hizmetlerin satışlarını arttırma ve ürünleri doğru şekilde pazarlayarak reklam modelleri ile geniş bir kitleye erişim sağlamasına olanak tanıyacak hizmetler bütünü olarak da nitelendirilebilir. E ticaret danışmanlığı hizmeti ile birlikte hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilir ve satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz. E ticaret faaliyetlerinde ürün girişinden SEO çalışmalarına, sosyal medya stratejilerinden reklam stratejilerine kadar her konuda ekibimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. E ticaret danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın ve detaylı bilgi alın.

  E-ticaret danışmanlığı neleri kapsar?

  E ticaret danışmanlığı öncelikle ürünlerinizi SEO uyumlu web sitenize girme ve ürün tanıtımlarını arama motoru odaklı optimize etme konusunda sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ürünlerinizi sunma, içerik pazarlaması süreçlerinde de tüm stratejilerinizde sizlere destek oluyoruz. Reklam ve tanıtım çalışmaları için de sizlere destek oluyoruz. Bunun yanında SEO çalışmalarınızı da ekibimiz yönetiyor. Sosyal medya pazarlama çalışmalarında da e ticaret danışmanlığı hizmetimizi veriyoruz. E posta pazarlaması, satış rakamlarının artması, yeni müşteriler bulma ve mevcut müşterileri yeniden pazarlama kapsamında kazanma adına ekibimizden destek alabilirsiniz. E ticaret danışmanlığı hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

  Hemen Teklif Al!

  Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

   Hemen Teklif Al