348592521 230176916425790 5354426314360703212 n

HSA Enerji, Reklam Ajansı Olarak Current Works’ü Tercih Etti

Türkiye’nin, dünyada da isminden bahsettiren en büyük güneş enerjisi şirketlerinden birisi olan HSA Enerji, Reklam Ajansı olarak Current Works’ü tercih etti. HSA Enerji ile Current Works arasında kurulan bu iş birliği sürecinde; firmanın marka bilinirliğinin dünyadaki rakipleri ile kıyaslanır hale getirilmesi ve en geniş ölçekli pazar baz alınarak, global markalaşma sürecinin tamamlanması planlanıyor.

Yeşil enerji donanımları üretiminde söz sahibi firmalardan birisi olan HSA Enerji, Current Works’ün de kendilerine benzer şekilde, pazarlama operasyonlarında söz sahibi firmalardan birisi olmasını taktirle karşıladıklarını ve bu iş birliğinden umutlu olduklarını açıkladı. Current Works’ün reklam ajansı ve pazarlama ajansı olarak sahip olduğu deneyimin, kendileri için önemli bir avantaj olduğunu ifade eden yetkililer, başarılı sonuç alacaklarını düşündüklerini belirttiler.

HSA Enerji gibi, yeşil enerji gereçleri üretiminde fark yaratan, önemli bir firma ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını ifade den Current Works kurucusu ve CEO’su Ömer YOLUK;

“Çevreye duyarlı teknolojilerin pazarlamasını yaparak, gezegenimize, firmalarımıza ve ülkemize fayda sağlamış olacağımız için kendimizle gurur duyuyoruz.” dedi. 

Gelecek dönemde iki firma iş birliği kapsamında, güneş enerjisi araçları pazarlama faaliyetleri sürdürülecek, bu amaca yönelik ciddi ölçekli operasyonlar gerçekleştirileceği açıklandı. Enerji sektörünün yükselen trendi ve geleceğin enerji kaynağı olarak tanımlanan yeşil enerji üretiminde, şimdiden sektörde önemli bir yere sahip olan HSA Enerji, Current Works Reklam Ajansı birlikteliği ile bu pozisyonunu daha da genişletmeyi hedefliyor.

Current Works, HSA Enerji için gerçekleştirilecek projelerin düzenli ve devamlı büyümeyi hedef alacağını ve firmanın marka bilinirliği artırmanın esas çalışma zemini olacağını ifade ediyor. Pazarlamanın tüm araçlarının en iyi şekilde yönetileceği pazarlama ve reklam faaliyetlerinin, uluslararası standartlarda olacağı ve modern tekniklerle geleneksel araçların kombine kullanılacağı da firma tarafından yapılan açıklamalar içerisinde yer alıyor. 

Current Works’e göre; yapılacak çalışmaların orta ve uzun vadede, Türkiye’den dünyaya açılan büyük bir girişimin bileşenleri içerisinde tanımlanması gerekiyor. Bu sayede ülkede katma değer yaratan firmaların, yurtiçi ve yurt dışında geniş kitlelere erişmesinin desteklenmiş olacağı ifade ediliyor.

Her iki firma da sahip oldukları deneyim ve birikimi bir araya getirerek, büyük ölçekli bir sinerjinin ortaya çıkmasını beklediklerini ifade ediyor. Bu birlikteliğin hem firmalara hem de ulusal ekonomiye faydalı olacağı noktasındaki mutabakatlarını beyan eden Current Works ve HSA Enerji, ülkede ses getiren projeleri birlikte daha ileri taşımayı hedeflediklerini dile getiriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir