Skip to content

Facebook Reklamları

META Reklamları İle Daha Büyük Kitlelere Ulaşın!

META

Facebook Reklam yönetimi

Facebook reklam kampanyalarını etkili kullanarak daha fazla dönüşüm elde etmek mümkün.

Çeşitli sektörlerde geniş deneyime sahip ekibimiz ile işletmenizin online varlığını güçlendirirken, Facebook reklam ücreti konusunda şeffaf ve optimize edilmiş bütçe yönetimi sunuyoruz.

Süreç

Facebook Reklamları Kapsamında
Sunduğumuz Hizmetler

Current Works olarak Facebook platformunda etkin ve ölçülebilir reklam çözümleri sunuyoruz.

Facebook reklam süreçlerinde hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanızı sağlayacak stratejik kampanya planlaması, ileri düzey hedefleme ve segmentasyon, sürekli reklam optimizasyonu ve yönetimi, etkili A/B testleri gibi hizmetlerimiz ile dijital pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Reklam kampanyalarınızın her aşamasında, Facebook reklam ücreti konusunda en verimli yönetim stratejilerini uygulayarak bütçenizi en etkili şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

01

Stratejik Kampanya Planlaması

Markanızın hedeflerine uygun olarak detaylı kampanya stratejileri geliştiriyoruz. Hedef kitlenizin doğru bir şekilde analiz edilmesi ve etkili bir iletişim planı oluşturulması bu sürecin başında gelir.

02

Hedefleme ve Segmentasyon

Facebook’un sunduğu ileri düzey hedefleme seçeneklerini kullanarak, reklamlarınızı en uygun ve potansiyel müşterilere gösteriyoruz. Demografik, coğrafi, davranışsal ve ilgi alanlarına göre segmentasyon yaparak, reklam etkinliğini maksimize ediyoruz.

03

Yaratıcı ve Görsel Tasarım

Dikkat çekici ve markanızın mesajını etkili bir şekilde ileten görsel ve metin tasarımları hazırlıyoruz. Görsel içeriklerin ve reklam kopyalarının kullanıcı etkileşimini artırması üzerine özenle çalışıyoruz.

04

Reklam Optimizasyonu ve Yönetimi

Kampanyalarınızı gerçek zamanlı olarak izleyerek, performansa dayalı optimizasyonlar yapıyoruz. Bu süreçte, reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak ayarlamalar gerçekleştiriyoruz.

05

A/B Testleri

Farklı reklam setlerinin performansını karşılaştırmak için A/B testleri yürütüyoruz. Bu testler, en yüksek dönüşüm oranını sağlayacak reklam ögelerini belirlememize yardımcı olur. Ayrıca, kampanyaların sonuçlarını analiz ederek, düzenli ve anlaşılır raporlar sunuyoruz.

Sonuç

Yeniden Pazarlama ve
Müşteri Sadakati Kampanyaları

Ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştüremediyseniz, yeniden pazarlama teknikleri ile onları tekrar hedef alıyoruz. Böylece marka bilinirliğini artırırken müşteri sadakatini de güçlendiriyoruz.

Current Works ile Facebook reklam süreçlerinizi profesyonel bir şekilde yöneterek, dijital pazarlama hedeflerinize ulaşın. İşletmenizin ihtiyaçlarına özel çözümler ve rekabetçi Facebook reklam ücretleri ile maksimum ROI elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Facebook Reklam stratejilerinizi bir üst seviyeye taşımak için bizimle iletişime geçin.

Dijital Reklam
Yönetimi

Dijital Reklam
Yönetimi

Bilgi Al

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal Medya
Yönetimi

Bilgi Al

SEO
Danışmanlığı

SEO
Danışmanlığı

Bilgi Al

Web
Tasarım

Web
Tasarım

Bilgi Al

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook reklam kampanyası oluşturmak için ilk adım, bir Facebook işletme hesabı açmaktır. Facebook Ads Manager üzerinden hedef kitlenizi belirleyebilir, reklam bütçenizi ayarlayabilir ve reklamınızın formatını seçebilirsiniz. Reklam metni ve görselleri ekledikten sonra, kampanyanızı başlatmak için reklamınızı gözden geçirip onaylamanız gerekmektedir.

Evet, doğru strateji ve hedef kitle ile Facebook reklamları oldukça etkili olabilir. Reklamınızın performansını sürekli izlemek ve gerektiğinde ayarlamalar yapmak önemlidir. İyi optimize edilmiş kampanyalar, marka bilinirliğini artırabilir, trafik çekebilir ve satışları teşvik edebilir.

Facebook’ta reklam vermenin maliyeti, seçtiğiniz hedef kitle, rekabet durumu ve reklamın gösterileceği zaman dilimine bağlı olarak değişir. Bütçenizi günlük veya toplam kampanya bütçesi olarak belirleyebilirsiniz. Minimum harcama zorunluluğu yoktur, bu yüzden reklam bütçenizi işletmenizin ihtiyaçlarına göre ayarlayabilirsiniz.

Facebook reklamlarını kapatmak için Ads Manager’a gidin, durdurmak istediğiniz kampanyayı, reklam setini veya reklamı seçin ve duraklatma butonuna tıklayın. Bu işlem, reklamın yayınlanmasını geçici olarak durdurur veya tamamen kapatmak için kampanyayı silebilirsiniz.

Meta, Facebook ve Instagram gibi platformlar üzerinden reklam vermenizi sağlar. Reklam vermek için Meta Business Suite veya Ads Manager kullanabilirsiniz. Burada, reklamınızın türünü seçebilir, hedef kitlenizi belirleyebilir, bütçenizi ayarlayabilir ve reklamınızın başarısını izleyebilirsiniz.