E mail pazarlama hizmeti ile birlikte müşterinize, iş ortaklarınıza ve postanıza abone olan kişilere etkili ve kurumsal mailler yollayabilirsiniz.  Ücretsiz, direkt ve etkili tanıtım pazarlama faaliyetleri için her zaman E mail pazarlama hizmeti almanız gerekiyor.

Current Works İzmir e mail pazarlama ajansı olarak sizlere profesyonel destek sağlıyor. Kişiye özel kampanyalar ve etkili ürün tanıtımları ile sizlere yardımcı oluyoruz. İzmir e mail pazarlama uzmanı arkadaşlarımız tanıtım ve pazarlama stratejilerinizi mail özelinde optimize ediyor.

Daha fazla ürün ve hizmet satmak ve geçmiş müşterilerinizi yeniden kazanmak için e mail pazarlama firması ile çalışmanız gerekiyor. Bu süreçte mevcut müşterileriniz ile yeni müşteri adaylarınız için özel pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Kurumsal imajınıza uygun mailler hazırlıyor ve ağızdan ağıza pazarlama stratejisi ile sektörde gücünüzü arttırıyoruz.  Aynı zamanda Current Works gibi en iyi e mail pazarlama ajansı seçmek sizlere A/B testi yapılmış mail gönderimleri demektir.  Aynı zamanda harekete geçirici mesaj düğme ve butonları ile hedef kitlenizin istediğiniz aksiyonu yerine getirmesini sağlıyoruz.

E mail pazarlama ajansı olarak metin, grafik, video ve resim içeriklerinizde e mail tasarımları yapıyoruz. Özelleştirilmiş marka mesajı ile kitlenizi istediğiniz aksiyona yönlendiriyoruz.  E mail pazarlama fiyatları  konusunda hemen fiyat teklifi alabilir ve sonrasında Current Works kalitesi ile tanışabilirsiniz.

e mail pazarlama

Referanslarımız

E-Mail Pazarlama Süreci

Email pazarlama aşamaları
Ön Görüşme

E-mail pazarlama veya Türkçe ismi ile e-posta pazarlama, günümüzde hemen herkesin sahip olduğu elektronik posta hesapları üzerinden müşteri ilişkileri kurma çalışmalarıdır. Bu kapsamda ön görüşme safhasında, sizin hangi sıklıkta ve hangi pazara tanıtım yapmak istediğini anlar ve size neler sunabileceğimiz noktasında size bir sunum yaparız. Bu hizmetimiz için yapacağımız görüşme; bizim ofisimizde, sizin ofisinizde, telefonla veya online konferansla yapılabilir. Mevcut hizmet seçenekleri ve siz olabilecek muhtemel faydaları hakkında size bilgi verdikten sonra, prensip anlaşmasına varır ve planlama sürecine geçeriz.

Her ne kadar sadece posta göndermek kadar basit görünen bir eylem olsa da, e-mail pazarlama; oldukça ciddi bir planlama süreci gerektirir. Öncelikle, hedef belirlemeden ve özellikle onaylanmış hedefleri belirlemeden yapılacak e-posta dağıtımları kanunsuzdur. Elektronik posta gönderiminde yapılacak onaysız işlemlerin ciddi cezai müeyyideleri olduğundan, mutlaka iletişim onayı vermiş potansiyel müşteriler seçilmelidir. Onaylı müşterilere posta göndermenin maliyetinin de yüksek olmasından dolayı, birim gönderimin başarı oranının maksimum seviyede olması gerekir. Biz bu bağlamda, en yüksek verimi elde edeceğiniz posta içeriğinin hazırlanmasını ve en doğru örnekleme, en doğru zamanda gönderilmesini sağlıyoruz.

Elektronik postaların hedef kitlenize ürün veya hizmetinizi en iyi şekilde anlatmasını sağlayacak niteliklere sahip olması için gerekli tasarım süreçleri, en etkili içeriğin geliştirilmesi projeksiyonu ile tamamlanır. Başlık tasarımı, metin içerik tasarımı, görsellerin etkileyiciliği gibi tüm detaylar hassasiyetle, planlandığı şekilde uygulamaya dönüştürülür. En uygun zamanda ve kanuni olarak elde edilmiş hesaplara gönderilecek şekilde planlanan postalar, özel sunuculardan alıcılarına gönderilir. E-posta pazarlama için tüm posta alıcılarının özel protokolleri söz konusu olduğundan, onaylanmış posta sunucularından gönderilmesi gerekir. Aksi halde postalar spam klasörüne düşer ve tanıtım etkisiz hale gelir.

E-posta pazarlamada takip ve analiz son derece önemlidir. Kaç postanın kaç kullanıcıya gönderildiği, ne kadarının hedefine ulaştığı ve hatta hedeften siteye link verilmiş ise ne kadarının geri döndüğü gibi verilere, site üzerinde kurulacak bir izleme kodu ile kolayca erişilebilir. Böylece e-mail pazarlama etkinliğinin hedefine ne kadar ulaştığına dair kesin kanılara varılabilir. Tanıtım süreçlerinde uzun vadeli yeniden planlama için analiz sön derece önemlidir. Biz bunun için ihtiyacınız olacak tüm detayları size sunuyor olacağız.

E-mail Pazarlama Nasıl Yapılır?

e mail pazarlamaE mail pazarlama, işletmelerin hem mevcut müşterilerine ulaşması hem de potansiyel müşterileri ile iletişim kurması için çok önemlidir.

Ekibimiz e-mail pazarlama hizmetinde öncelikle kurumsal bir mail gönderim sistemi oluşturuyor. Kampanyalarınızı, indirimlerinizi, özel gün mesajlarınızı ve müşterilerinize özel iletileri oluşturduğumuz portföy sayesinde tek bir tuşla gönderebiliyorsunuz.

Müşteri kitlenize gönderilecek mail iletilerinde yer alan grafikler, resimler, videolar ve metinler ekibimiz tarafından özel olarak oluşturuluyor. Üstelik kişiselleştirilmiş e mail iletileri gönderimi için hedef kitlenizi de detaylı olarak analiz ediyoruz.

Markanızın mesajının gönderildiği mail iletilerinde her zaman elde edilen sonuçları ölçümlüyor ve e mail pazarlama stratejisinin başarısını sizlere raporlar halinde sunuyoruz. Bu sayede mevcut e mail pazarlama stratejinizin başarısını görürken diğer taraftan gelecek e mail pazarlama kampanyalarınızı geliştirecek veriler elde ediyoruz.

Tüm mail iletilerinde A/B testlerini yapan ekibimiz en doğruya ulaşmak için çalışıyor. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi hem tanıtma hem de pazarlama noktasında çok büyük avantajlar elde ediyorsunuz. E mail pazarlama stratejisi çok düşük maliyetlerle etkili bir pazarlama kanalı oluşturmanızı sağlıyor.

Doğru stratejiler ile en doğru zamanda başka bir aracı olmadan direkt müşterilerinize marka mesajınızı ulaştırabiliyor ve özellikle eski müşterilerinizi tekrar kazanacak hamleler yapabiliyorsunuz. Ekibimiz e mail pazarlama sürecinin her aşamasını titizlikle planlıyor ve her zaman hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlayacak yeni mail pazarlama stratejileri geliştiriyor.

  Hemen Teklif Al
  E-Mail Pazarlama Ücretleri

  Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, müşteri bağlılığı oluşturmak ve direkt olarak potansiyel müşterilerinizle iletişime geçmek için en etkili yöntemlerden biri e mail pazarlama stratejisidir. Bu alanda dönüşüm oranı yüksek bir sonuç almak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir destek almalısınız.

  Current Works ekibi sizlere e mail pazarlama konusunda her aşamada destek veriyor. Sizler için ürün ve hizmetlerinizi tanıtıyor, yeni kampanyalar oluşturuyor, e mail içeriklerini ve afişlerinizi hazırlıyor, mail gönderimlerini yaparak dönüşüm oranlarını da takip ediyoruz.

  E mail pazarlama hizmeti üzerinden özellikle yeniden pazarlama yaparak eski müşterilerinize tekrar ulaşabilir ve potansiyel müşterilerinize birinci ağızdan marka mesajınızı iletebilirsiniz. Etkili bir e mail pazarlama için ekibimizden sizler de destek alabilirsiniz.

  Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

  • Sektör ve rakip analizleri
  • E mail metinlerinin yazılması
  • E mail listesinin oluşturulması ve güncellik takibi
  • Maillerin tüm potansiyel müşterilere ve listedeki kullanıcılara yollanması
  • E mail marketing dönüşümlerinin takip edilmesi
  • E mail pazarlama verilerinin değerlendirilmesi
  • E mail afişlerinin hazırlanması
  • E mail pazarlama kampanyalarının oluşturulması, düzenlenmesi, izlenmesi ve değerlendirilmesi gibi durumlar fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor.

  Profesyonel e mail pazarlama hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve sizlerle birlikte markanız için neler yapabiliriz bir bakalım. E mail pazarlama fiyatları konusunda alacağınız hizmete göre bütçe belirliyoruz. Bize taleplerinizi ve beklentileriniz iletirseniz hemen size fiyat teklifi önerebiliriz.

  E-mail Pazarlama Nedir?

  E mail pazarlama öncelikle markanızdan daha önce alışveriş yapan mevcut müşterilerinizin veya potansiyel müşteri kitlesi içinde olan kişilerin markanıza ulaşmasını sağlamak adına yapılan pazarlama stratejilerinde e posta servislerini kullanmadır. Öncelikle ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtmak ve satışlarınızı arttırmak için e mail pazarlama stratejisini kullanabilirsiniz. E posta pazarlama süreci ile birlikte markanıza ait kampanya ve indirimleri direkt olarak müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Mevcut müşterilerinizi tekrar kazanmak yani yeniden pazarlama yapmak adına e mail pazarlama en etkili stratejidir. Marka kampanyalarını kitlenize ulaştırmak ve kaliteli bir pazarlama stratejisi geliştirebilmek için e mail pazarlama hizmeti konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

  E-mail Pazarlama Ne Kazandırır?

  E mail pazarlama öncelikle markanızın ya da işletmenizin belirli bir kitleye ulaşmasını sağlar. Markanızın her zaman gündemde kalması ve daha fazla kişi tarafından bilinmesi için etkili bir yöntemdir. En temel bağlamda markanızın ürün ve hizmet tanıtımı yapması için etkili bir pazarlama aracıdır. E posta pazarlama aynı zamanda doğru içeriklerle markanız hakkında mevcut müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize bilgi verebilir. Bunun yanında özel günleri kutlama ve marka ile müşteri arasında bir bağ kurma sürecinde e posta pazarlama çok etkili bir yöntemdir. Bu pazarlama stratejisi ile birlikte kısa süre içinde ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz.

  E-mail pazarlama avantajları nelerdir?

  Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize çok daha etkili şekilde tanıtabilirsiniz. E posta iletileri ile direkt olarak potansiyel müşterileriniz ile markanızı buluşturabilirsiniz. E posta pazarlama stratejisi markanın ücretsiz olarak reklamını yapmasını ve kampanyalarını müşterilerine ulaştırmasını sağlar. Daha evvel markanızdan alışveriş yapan bir müşteriye özel kampanyalar ile yeniden ürün ve hizmetlerinizden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. E posta ile marka mesajınızı her zaman kitlenize ulaştırabilirsiniz. Etkili bir e posta pazarlama stratejisi ile birlikte gelirlerinizi arttırabilir ve reklam bütçenizi esnetebilirsiniz. E mail pazarlama stratejinizin başarılı olması ve markanızın daha fazla kişiye ulaşması için hemen bize ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz.

  Hemen Teklif Al!

  Logo, marka kimliğinin önemli unsurlarından biridir ve genellikle potansiyel bir müşterinin markaya dair ilk izlenimini oluşturur.

   Hemen Teklif Al