Dijital Pazarlama Yönetimi Paket Fiyatları 2022

Dijital Pazarlama Yönetimi Paket Fiyatları 2023

Dijital pazarlama faaliyetleri yürüten kurumsal markaların hedef kitlesine ulaşabilmesi ve daha fazla satış rakamlarına ulaşabilmesi için profesyonel destek almalısınız. Bu süreçte internet mecralarında dijital pazarlama yönetimi konusunda destek alan firma ve markalar işlerini çok sağlam temellerle ve kalıcı olarak büyütebiliyor.

Dijital pazarlama yönetimi çalışması sürecinde faaliyet alanlarınız ve ihtiyaçlarınıza göre paket hizmetler alıyorsunuz. Dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları, alınmak istenen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Current Works sabit paketlerle hizmet verdiği gibi size özel paketlerle de çalışmaktadır. 

Dijital pazarlama yaptırma faaliyetlerinizin tamamını ajans bünyesindeki ekiplerimize teslim edebileceğiniz gibi sadece kendi istediğiniz bedellerini de teslim edebilirsiniz.

İnternet üzerinden satış yapıyorsanız en önemli amacınız daha fazla kişiye ulaşmak olabilir. Ancak burada dönüşüm oranı ve ne kadar satış yaptığınız gibi durumlar önemlidir. Daha fazla satış yapmak istiyorsanız öncelikle daha doğru stratejileri geliştirmelisiniz. 

Ortalama dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları 500 TL ile 50 bin TL arasında değişiklik gösterebilir. 

Güncel dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları listesi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlar, freelance bir dijital pazarlama uzmanı için farklı olabilir. Ayrıca İstanbul, İzmir ve Ankara’da da maliyetleri uygulamaları farklıdır.

Dijital pazarlama yönetimi hakkında hemen bilgi verebilir ya da hesaplama yaparak size özel bir paket oluşturarak fiyat teklifi de sunabiliriz. Current Works olarak her zaman müşteri bazlı çalışmalar yürütüyoruz.

Dijital Pazarlama Yönetimi Paket Fiyatları Ne Kadar?

Dijital pazarlama danışmanlığı konusunda tek bir dijital pazarlama uzmanı ile çalışabileceğiniz gibi bir dijital pazarlama ajansı ile de çalışabilirsiniz.

Özellikle küçük işletmeler veya daha düşük bütçeli markalar dijital pazarlama uzmanları ile çalışıyor. Daha fazla dönüşüm elde etmek isteyen ve daha kaliteli çalışmalar elde etmek isteyen işletmeler ise başarılı ajanslarla çalışıyorlar.

Dijital pazarlama uzmanı paket fiyatları ortalama olarak şöyledir;

 • 1-3 yıl deneyimli dijital pazarlama uzmanı 500 TL ile 1500 TL
 • 5 yıl deneyimli dijital pazarlama uzmanı 750 TL ile 5 bin TL
 • 5-10 yıl deneyimli dijital pazarlama uzmanı 1500 TL ile 10 bin TL
 • 10 yıl ve üzeri deneyimli dijital pazarlama uzmanı 5 bin TL ile 50 bin TL

Dijital pazarlama ajansı paket fiyatları ise ajansında kalitesine ve hizmet verdiği firma büyüklüğüne göre değişiklik gösterir;

 • Küçük ölçekli firmalara lokal pazarlama hizmeti veren ajanslar 1000 TL ile 5 bin TL
 • Orta ölçekli firmalara lokal ve daha geniş hizmet veren ajanslar 3 bin TL ile 20 bin TL
 • Büyük ölçekli ulusal firmalara hizmet veren ajanslar 10 bin TL ile 50 bin TL 
 • Global markalara hizmet veren ajanslar 30 bin TL ile 500 bin TL aralıklarında çalışıyor.

Yukarıda verdiğimiz fiyatların tamamı yapılan tarafsız anketlere göre oluşturulmuştur. Fiyatlar ajansın ve dijital pazarlama uzmanının yapacağı teklif ve sizin dijital pazarlama paketlerinize göre değişiklik gösterebilir. 

Dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayın ve marka hikayenizi anlatarak hemen uygun paket önerisi ve fiyat teklifi alın.

İzmir, İstanbul ve Ankara’da Dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları ne kadar?

Dijital pazarlama, oldukça geniş bir pazarlama ağını ifade eder ki, günümüzde pazarlamanın yegâne etkili zemini dijital medyadır. Firmaların dijital satış yapmayan firmalar olmaları, dijital pazarlama gereksinimlerini ortadan kaldırmaz, zira tüketiciler tüm ihtiyaçlarını artık internet üzerinden karşılar. 

Zaten İzmir, İstanbul ve Ankara gibi şehirlerimizde bu ihtiyaca istinaden çok sayıda Dijital pazarlama ajansı kurulmuştur. Ancak elbette tüm ajansların aynı sonuçları sağlayabildiğini söylemek doğru olmaz. 

Ayrıca Dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları da bu firmaların deneyim optimizasyonları ile doğru orantılı olduğundan, deneyimli firmaların bu fiyatları daha uygun sunabildiğini söylemek de mümkündür. En azından deneyimli firmaların, verimli sonuçları sunuyor olması, dönüşüm faydası sağladığından, yapılacak yatırımın daha hızlı dönmesi durumundan bahsedilebilir.

Dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları, firmanın sunacağı hizmeti dahil ettiği paketlerin içeriklerine bağlı olarak değişir. Dijital pazarlama paketleri, farklı bileşenleri kapsayabilir. Firma yalnızca belli başlı unsurların yönetimini talep edebilirken, film yapımından, reklam yönetimine kadar tüm fonksiyonları kapsayan bir paket talebinde de bulunabilir. 

Dijital pazarlama yönetimi paket ücretleri, pazarlama hizmetini alacak kişi veya kuruluşun taleplerine bağlı olarak geliştirilip sunulabilir. Bunun için detaylı bilgiye, dijital pazarlama ajanslarından ulaşılabilir.

Paket Fiyatlarını Neler Etkiler?

 • Analizler, danışmanlık ve eğitim ücretleri ve markanıza özel müşteri temsilcileri
 • Web geliştirme ve içerik yönetimi hizmetleri
 • Profesyonel SEO (arama motoru optimizasyonu) ve SEM (arama motoru reklamları) desteği
 • Tüm dijital reklam mecralarında reklam kampanyaları
 • Markanıza özel online itibar yönetimi ve kriz yönetimi
 • Reklam tasarımı ve reklam yönetimi desteği
 • Google Ads danışmanlığı ve hesap yönetimi 
 • Remarketing çalışmaları
 • İçerik ve backlink çalışmaları
 • Sosyal medya hesap yönetimi ve kampanya yönetimi
 • Video, metin ve fotoğraf içerik üretimleri
 • Analytics kurulumu ve yönetimi
 • Google Tag Manager kurulumu ve yönetimi
 • Markanıza özel reklam paneli kurulum hizmetleri
 • Firmanıza özel düzenli aralıklarla yapılan raporlamalar 

Current Works tarafından verilen dijital pazarlama yönetimi paketleri genellikle yukarıdaki içerikleri barındırıyor. Burada sizlerin istedikleri desteğe göre dijital pazarlama yönetimi paket fiyatları ve içerikleri değişiklik gösteriyor.

Mevcut paketlerimizden yararlanabileceğiniz gibi size özel paketlerimiz için de bize başvurabilirsiniz.

Ajans mı Bireysel Dijital Pazarlama Uzmanı mı?

Markalar genellikle bireysel bir dijital pazarlama uzmanı ya da ajans ile çalışma konusunda kararsız kalırlar. Yukarıda dijital pazarlama yönetimi paket içeriklerini incelediniz. Tek bir uzmanın tüm bu konulara hakim olması ve yönetebilmesi çok zordur.

Dijital pazarlama yönetimi bir ekip işidir ve daha etkili çalışma ile hızlı aksiyon için ekibin bir arada çalışması gerekir. Bu nedenle dijital pazarlama yönetiminde bir ajans ile çalışmak markanız için her zaman daha doğru bir seçim olacaktır.

Dijital Pazarlama Yönetimi Paket Fiyatları Teklifi Alın!

Dijital pazarlama yönetimi paket fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız fiyat teklifi konusunda hemen ekibimizle görüşebilirsiniz.

Sizler markanıza özel bir paket hizmeti almak istiyorsanız ekibimizle hemen tanışın ve ihtiyaçlarınızı belirleyin. Daha sonra bizler bir ön çalışma yapalım ve size yaptığımız detaylı bir sunum ile birlikte paket fiyat tekliflerimizi de size özel olarak iletelim.

Genellikle daha yüksek verim alınması adına müşterilerimize özel fiyat veriyoruz. Ürün sayısı, sektör durumu, hedef kitle durumu ve rakip faaliyetlerine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebiliyor. Size özel uygun fiyatlı paketler ile dijital pazarlama hedeflerinize çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Dijital pazarlama yönetimi hizmetimizi satın almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Hepsini İncele

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir