İzmir Reklam Ajansı Hizmetlerimiz

Tasarım
Profesyonel ve şık tasarımlar ile işletmenize değer katıyoruz. Tasarımlarımız arama motoru ve kullanıcı dostudur.
Yazılım / Kodlama
En basit içerik yönetim sisteminden en karmaşık eticaret geliştirmeye kadar bütün yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz!
Dijital Pazarlama
Kapsamlı dijital pazarlama stratejilerimiz sayesinde websitenizin trafiği artacak ve çalışmalarımız aylık satışlarınızı arttıracak.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İzmir’in yeni nesil dijital pazarlama ajansı olarak, uzman ve profesyonel ekibimiz ile birlikte ihtiyacınız olan dijital pazarlama, tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınıza yüksek standartlarda çözüm üretiyoruz!

Her sektörün dijital stratejileri farklıdır. Aynı sektördeki firmaların dahi ihtiyaç duyduğu dijital stratejiler; firmanın organizasyon yapısına, müşteri kapasitesine ve satış hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir. Bunun bilincindeyiz ve uzman analiz ekibimiz ile birlikte fizibilite çalışmaları yaparak ihtiyaç duyduğunuz stratejileri belirliyoruz.

Bizimle çalışarak:

 • * Firmanızı satış hedeflerine ulaştırırsınız!
 • * Zamandan tasarruf eder ve gereksiz maliyetlerden kaçınırsınız!
 • * Pazarlama yatırımlarınızı doğru alanlara kanalize ederek yatırımlarınızın karşılığını alırsınız!

Dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde rakiplerinizin gerisinde kalmamak, ve olduğunuz konumu sadece ileriye taşımak için değil, aynı zamanda korumak için de dijitale yatırım yapmanız gerekir.

Current Works ekibi olarak sadece dijital hizmetler sunmuyoruz! Dijitalleşme, dijital stratejiler belirleme ve uygulama noktalarında çalıştığımız firmaların çözüm ortağı oluyoruz!

Siz de firmanızın dijital analizini ve ihtiyaç duyduğunuz stratejileri öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

  Hemen Teklif Al

  S.S.S

  Reklam ajansı markanızın farklı platform, konu ve türlerde reklam kampanyanızı düzenliyoruz.  Reklam ajanslarından tek seferlik ya da sürekli olarak hizmet alabilirsiniz.

  Reklam ajansı hizmetleri şöyle sıralanabilir;

  Görsel Tasarım

  Grafik tasarımı, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, ilan ve afiş tasarımı, katalog tasarımı gibi markanızın tüm görsel yüzünü tasarlıyoruz. Dijital ve basılı tüm kurumsal ürünlerinizde görsel tasarım konusunda hizmet veriyoruz.

  Web Sitesi Tasarımı

  Markanızın dijital dünyadaki ofisi olan web sitenizin kullanıcı odaklı, sade ve ilgi çekici tasarlanmasını sağlıyoruz. Ürün ve hizmet tanıtımı, içerik pazarlaması gibi tüm konularda ajansımızdan destek alabilirsiniz.

  Video ve Fotoğraf Prodüksiyon

  Ürün ve hizmet çekimleri, drone ile video çekimi, tanıtım filmi çekimi, endüstriyel fotoğraflar, konsept çekimler ile birlikte video prodüksiyon hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Markanız geniş kitleye prodüksiyon çalışmaları sayesinde ulaşabilir.

  Müzik Prodüksiyon

  Müzik prodüksiyon hizmetlerinde markanıza özel müzikler tasarlıyor ve güçlü bir marka imajı çalıştırmanıza yardımcı oluyoruz. Kısa ve uzun metrajlı müzik ile birlikte etkili reklam çalışmaları yürütüyoruz.

  Organizasyon ve Lansman

  Markanız adına fuar, kongre, eğitim gibi birçok organizasyon ve lansman konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.  Etkinliklerin düzenlemesi sürecinde her detayı takip ediyoruz ve sizlere her aşamada raporlar sunuyoruz.

  Danışmanlık ve Eğitim

  Markanız için çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyoruz ve size özel eğitimler düzenliyoruz. Dijital pazarlama ve diğer tüm tasarım süreçlerinde ekibimiz sizlere hizmet veriyoruz.

  Dijital Reklam

  Dijital reklam projelerinizde proje tasarımı, reklam bütçe danışmanlığı, dönüşüm takibi gibi tüm konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

  Web sitesi, sosyal medya başta olmak üzere geleneksel reklam çalışmalarınızda da markanızın daha görünür olmasını sağlamak adına etkili ve düşük bütçeli reklam kampanyaları düzenlemek adına reklam ajansları ile çalışabilirsiniz. 

  Bir reklam ajansının çalışma süreci şöyledir;

   

  • İlk olarak bir ön tanışma için bir toplantı düzenliyoruz. Sizlere ekibimizi tanıtıyoruz ve sizleri tanımak istiyoruz. Bunun için markanızın hedeflerini ve beklentilerinizi anlıyoruz.
  • Daha sonra hizmet verdiğiniz sektör ile ilgili gerekli analizlerimizi ve araştırmalarımızı yapıyor, sizler için sektör dinamiklerini öğreniyoruz.
  • Rakip firmaların reklam çalışmalarını da inceliyoruz.
  • Marka hikayesi oluşturuyor ve hedef kitlenizi analiz ederek yola devam ediyoruz.
  • Hangi platformlarda reklam projeleri yürütülecekse gerekli analiz ve projelendirme süreçlerini tamamlıyoruz.
  • Reklamlarınızın SEO uyumlu, pazarlama odaklı, sosyal medyayla uyumlu olması için ekip üyelerimizle her zaman iletişim halinde kalıyoruz.
  • Reklam kampanyalarınızı markanız için özel olarak planlıyor ve daha sonra reklam kampanyalarınızı yürütüyoruz.
  • Reklam kampanyalarınız tamamlandıktan sonra gerekli analizleri yapıyoruz. Reklamlarınızın dönüşüm oranlarını rapor haline getirerek yatırımınızın etkisini görmenizi sağlıyoruz.
  • Yeni reklam çalışmalarınız için gerekli geliştirme ve optimizasyon işlemlerini yürütüyoruz.
  • Reklam bütçesi oluşturma gibi tüm konularda da ekibimizden destek alabiliyorsunuz.

  Yenilikçi ve yeni nesil reklam danışmanlığı için hemen bizimle iletişime geçin ve detaylı hizmet alın. Her türlü dijital reklam çalışmalarınızda her zaman bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Web Tasarım ve Web Yazılım Uzmanı: Web siteniz için tasarım ve destek konusunda web tasarım ve yazılım uzmanları bulunuyor. HTML, CSS; PHP gibi kodlama dillerinde sizlere destek verirler ve SEO açısından verimli bir web sitesi tasarımı yapar.

  Grafik Tasarım: Reklam görseli, web sitesi görseli, logo tasarımı, görsel tasarım, sosyal medya görsel tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı gibi süreçlerde sizlere renk düzen, fotoğraf ve yazı tipi gibi konularda destek olur.

  Sosyal Medya Uzmanı: Sosyal medya hesap yönetimi, reklam stratejisi geliştirme, reklam planlaması, analizi ve rapor sürecini düzenler.

  Metin Yazarı: Markanızın ihtiyacı olan yazılı içerikler, gönderi içerikleri, blog içerikleri gibi tüm konularda içerik üretir. 

  Art Direktör: Reklam kampanyalarınızın görsel tasarım süreçlerini yönetir. Ekibe ve grafik tasarımcılara yol gösterir.

  Kreatif Direktör: Reklam modeli, pazarlama stratejisi ve çeşitli çözüm önerileri konusunda yaratıcılığı ile birlikte markanıza rehberlik yapar.

  Proje Yöneticisi: Proje için deadline, sunum tarihi, proje planı gibi tüm süreçleri yürütür. Ekibin koordinasyonunu sağlar. Aynı zamanda müşteri ile ajans arasındaki iletişimi yürütür.

  SEO Uzmanı: Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için tüm düzenlemeleri yapar.

  Stajyer: Her reklam ajansında deneyim kazanmak için ekipte yer alan stajyer ekip üyeleri oluyor.

  Bunun dışında reklam ajanslarının hizmet ağına göre farklı konumlar da yer alıyor.

  Müşteri İlişkileri Departmanı: Bu departman ajans ve müşteri arasındaki irtibatı sağlar. Aynı zamanda problem çözme ve müşteriyi anlayarak yetkin iletişim kurmayı sağlar. Stratejik bir rehberlik görevi yürütür.

  Yaratıcı Departman: Müşterilerden gelen briefleri dikkate alarak stratejik planlama ile birlikte markaya ait fikirleri yaratır. Markanın üretici yüzü olan departmandır.

  Medya Departmanı: Radyo ve televizyon reklamı, reklam panosu, dergi ve broşür, influencer ya da dikital reklamlar için   kampanya yönetimi sağlar ve markanızın görünür hale gelmesini sağlar. 

  Strateji ve Planlama Departmanı: Ajans içinde strateji ve planlama alanında görev yapan departmandır. Yaratıcılık, araştırma ve koordinasyon becerileri ile çalışırlar. Marka ve tüketici arasında yer alan bağlantıyı anlayarak yaratıcı ekip ile yenilikçi düşünceleri hayata geçirir.

  Teknoloji ve Analiz Departmanı: Reklam ajansının tüm departmanları ile entegre çalışır ve tüm alanlardaki çalışmaları analiz ederler. Kullanıcı deneyimi, yaratıcı ve dijital teknolojileri içerir. Web sitesi tasarımı, mobil uygulama tasarımı ve etkileşim optimizasyonu konularında görev alırlar.

  Operasyon Departmanı: Markanızın projesini yürütür ve tüm planlamalar kapsamında ajansın çalışmalarını yürütür. Bütçe ve kaynakları etkili şekilde yöneterek markanın sahadaki kampanyalarını yönetir.

  İş Geliştirme Departmanı: Ajansın yeni müşterilerini ve mevcut müşterilerini bulur ve koordineli şekilde çalıştırır. Güçlü iletişim, stratejik planlama gibi değerler ile reklam ajansının yeni projelere adım atmasında görev alır.

   İletişime Geçin


   İletişim

   AdresÇınarlı Mah. Ozan Abay Cad. Egeperla No: 10 İç Kapı No: 222 Konak/ İzmir